320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Clattenburg on Kassai2.

    Kommentaar


      Uskumatu kui igav mäng, pole ammu nii uimast mängu näinud. Kodus sellist betooni panna, täiesti masendav ikka. City on ka täielik null, ei saa aru, kuidas Premmis teised. Toure nii tähtis lüli seal? Navasel on ainult kiirus ja mööda paremat äärt edasi ja siis cross sisse, mis enamjaolt kohutav. Milner on kaitses hea ja üritab, aga no ei oska. Agüerol polegi seal ees midagi teha, sest ääred ja keskväli ei toodagi midagi, Silva midagigi üritab, kuid ega suurt sittagi luua ei suuda. Ootasin ikka põnevat rivaalide mängu, aga mida ma sain... #hala, sorri aga oli tõesti niii jube

      Kommentaar


        Mourinho on hea matemaatik. Viigist piisas täiesti, järelikult selle peale ka terve teine poolaeg mängiti.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Uskumatu kui igav mäng, pole ammu nii uimast mängu näinud. Kodus sellist betooni panna, täiesti masendav ikka. City on ka täielik null, ei saa aru, kuidas Premmis teised. Toure nii tähtis lüli seal? Navasel on ainult kiirus ja mööda paremat äärt edasi ja siis cross sisse, mis enamjaolt kohutav. Milner on kaitses hea ja üritab, aga no ei oska. Agüerol polegi seal ees midagi teha, sest ääred ja keskväli ei toodagi midagi, Silva midagigi üritab, kuid ega suurt sittagi luua ei suuda. Ootasin ikka põnevat rivaalide mängu, aga mida ma sain... #hala, sorri aga oli tõesti niii jube
          Lahe arvamus ühe mängu põhjal.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Uskumatu kui igav mäng, pole ammu nii uimast mängu näinud. Kodus sellist betooni panna, täiesti masendav ikka. City on ka täielik null, ei saa aru, kuidas Premmis teised. Toure nii tähtis lüli seal? Navasel on ainult kiirus ja mööda paremat äärt edasi ja siis cross sisse, mis enamjaolt kohutav. Milner on kaitses hea ja üritab, aga no ei oska. Agüerol polegi seal ees midagi teha, sest ääred ja keskväli ei toodagi midagi, Silva midagigi üritab, kuid ega suurt sittagi luua ei suuda. Ootasin ikka põnevat rivaalide mängu, aga mida ma sain... #hala, sorri aga oli tõesti niii jube
            Analüüsid Chelsea teemas shittyt?

            Aga sellised betoonijutud käivad vist iga viigi ja 1-0 võiduga kaasas. Jalgpall on lihtne mäng - ära lase endale lüüa ja löö vastasele. Mõlemad meeskonnad töötavad samal põhimõttel.

            Kommentaar


              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
              Lahe arvamus ühe mängu põhjal.

              Lükka ümber mu väited siis tarkpea, mitte ära prõmmi tühja.

              PS. Ei ole ainult ühe mängu põhjal, vaatan viimasel ajal koguaeg VSB pealt Premmi, kõike mis üle kantakse suht.

              Kommentaar


                Ei noh sorri sinised poisid, aga see mourinhochelsea mäng ongi ju täielik tati venitamine. Ma saan ka mõistusega täitsa aru, et selline lähenemine toobki sageli tiitleid ja Mourinho on tactical genius yo ja määd props talle selles mõttes, nagu wordprez ütleks, aga samas see ei muuda fakti, et enese pikkamööda tapeediliimi sisse uputamine tundub ka suhtkoht sageli kõvasti emotsionaalsem õhtu veetmise viis kui et tšelski mängu vaadata. Kusjuures objektiivselt asja pulkadeks võttes jah Hazard triblab ägedalt ringi ja Willian teeb spurte ja üldse nagu rünnak täitsa käib, ei ole tegelt ju üldse mingeid busse ja betoone ja bullshiti, aga 90 minuti kokkuvõttes on lõpuks ikka tunne, nagu oleks naelu peaga seina löönud.

                Ja ega ma ei oskagi sõnastada, mis selle tekitab - äkki see, et meeskond on liiga asjalikuks lihvitud, improvisatsioonile üleliia palju ruumi pole ja sellest tulenevalt on natuke liiga vähe ettearvatavust mängus? Noh, umbes nagu zee germanz kunagi hallil ajal mängisid. Tore Chelseale, mitte-nii-tore sellele, kes tahab ägedat jalgpallimängu näha?

                Et veel korra siis, see pole üldse ilkumise mõttes. Küll endal oleks fännina ka suht pohhui ilmselt, kui niimoodi aina tiitleid võidetaks. A noh lihtsalt siuke tunne.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Et veel korra siis, see pole üldse ilkumise mõttes. Küll endal oleks fännina ka suht pohhui ilmselt, kui niimoodi aina tiitleid võidetaks. A noh lihtsalt siuke tunne.
                  Manu ja saf võitsidki ju aastaid täiesti ilmetute esitustega. Et ilmselt peavad manu fännid siit enda karmalaksu kätte saama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Manu ja saf võitsidki ju aastaid täiesti ilmetute esitustega. Et ilmselt peavad manu fännid siit enda karmalaksu kätte saama.
                    Meil oli kordades huvitavam

                    Kommentaar


                      Kuule mustanahaline, mõni härra vaatas täna mängu asemel Vanemuises ooperit, eksole. *

                      *Pärast kahte minutit "fakk, see on nii pask, miks ma mängu ei vaata". A pärast siinsete postituste lugemist ma ei teagi, mis endaga peale hakata. Tapeediliim it is vist.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Mina pole kunagi ManUt toetanud, et mille eest mina karmalaksu saan?

                        Kommentaar


                          Buu-fakin-huu noh. Ma saan aru, et lugupeetav jalgpallist ei huvitu, aga kui mingid vennad nii väga tahavad sulle maksta, et sa ikkagi vaataksid seda, siis võiks ju üle saada ja isegi see krdi Chelski teinekord ää kannatada.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
                            Meil oli kordades huvitavam
                            Eks iga lits kiidab oma putsi

                            Kommentaar


                              Sakslased ütlevad, et Schürrle on official.

                              Venelased ei ütle veel midagi, aga üks fännisait väidab, et sakslased maksid 32 milkut ööri. Päris ausalt ei tea, kust see number välja võeti, aga ehk selgub.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X