320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Endal on noored potentsiaalikad kaitsjad Zouma ja Kalase näol olemas, aga vaja ikka teise klubi ukse taga nõmetsemas käia.

    Kommentaar


      Tohoh, mis ajast ostmine siis nõmetsemine nüüd on?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Jah, ma tean tänapäeva jalgpalli paratamatus jne
        E: Üledramatiseeritud sõnavalik minu poolt, aga veits matslik on otsesõnu tunnistada ostuhuvi teise klubi mängija vastu. Ja lihtsalt ajab närvi see ostupoliitika, et kühveldame aga kõik talendid kokku ja eks pärast vaata mis edasi saab (enamasti laenupagendus või pingisoojendamine). Ma Evertoni teemas petsin ennast, kui ütlesin, et see trollimine ei kõiguta kedagi. Vererõhk ikka tõuseb küll, kui ma kujutan Stonesi ette Chelsea särgis...

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Filipe Luis tagasi Atleticosse.
          Olgu siis nii. Wasn't meant to be. Ivan tegi marukõva hooaja ja mingil põhjusel eelistas ülemus Ässpilikvaatorit vasakul, kuigi mulle näisid tema varasemad hooajad tugevamad. Vaevalt, et Atleti meile sama summa tagasi annab, aga ehk on parem kui mitte midagi.

          Algselt postitas moya Vaata postitust
          Endal on noored potentsiaalikad kaitsjad Zouma ja Kalase näol olemas, aga vaja ikka teise klubi ukse taga nõmetsemas käia.
          Jah, kui siin klubis noori ja potentsiaalikaid proovitaks, siis võibolla postituse esimest osa ei peaks tegema, aga küllap ei mängiks ka siis vähemalt mõnda aega sama kõrgetele kohtadele. Paraku on see ainus, mis omanikule korda läheb, seega kõik jätkub vähemalt seni kuni pisike Roman kunagi pukki saab. Ja miks peaks siiski asjad muutuma.

          Kalas on juba mitmel-setmel laenul käinud ning läheb ilmselt sama teed nagu iga viimane kui üks 'potentsiaalikas'. Zouma on pmst juba algXI piiril ja seega all good. AlgXI keskkaitsjad ise on vananevad ja/või mitte enam tippvormis* ning üks Zouma neid ei asenda. Kuskilt tuleb lisa võtta, kui akadeemia selleks ei kõlba.


          *JT on fakin friik muidugi. Kes teab, kaua vana jaksab.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas moya Vaata postitust
            Jah, ma tean tänapäeva jalgpalli paratamatus jne
            E: Üledramatiseeritud sõnavalik minu poolt, aga veits matslik on otsesõnu tunnistada ostuhuvi teise klubi mängija vastu. Ja lihtsalt ajab närvi see ostupoliitika, et kühveldame aga kõik talendid kokku ja eks pärast vaata mis edasi saab (enamasti laenupagendus või pingisoojendamine). Ma Evertoni teemas petsin ennast, kui ütlesin, et see trollimine ei kõiguta kedagi. Vererõhk ikka tõuseb küll, kui ma kujutan Stonesi ette Chelsea särgis...
            Kas mitte Everton ise Lukakut samamoodi avalikult ei jahtinud?
            Ja suht kindel, et Stones raisku meitel küll ei läheks, täpselt Mourinho masti mängija paistab olevat nagu juba eelpool mainisin. ; )

            Kommentaar


              Algselt postitas delorean Vaata postitust
              täpselt Mourinho masti mängija paistab olevat nagu juba eelpool mainisin. ; )
              Kuidas ta cunt'lus välja näeb siis? Siiamaani pole seda poolt temas ise märganud.

              Kommentaar


                On saabunud otsus nende tegelaste osas, kes neegrit metroo peale ei lubanud:

                Kommentaar


                  Algselt postitas moya Vaata postitust
                  Endal on noored potentsiaalikad kaitsjad Zouma ja Kalase näol olemas

                  Zouma on hea pingilt võtta, kui Cahill vormist väljas on,
                  aga Stonesi nähakse vist pikas perspektiivis Terry asendajana, seepärast vast on nad nõus kaitsja peale suhteliselt palju raha laristama ja Evertoni hinna-nõudmistega kaasa minema
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Tviidid
                    Tea, kuidas eluaegse saab, kui sedasi ei? Sama sitt staadionil ja mängija suunas?
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      16-aastased ameeriklased said Chelsea vastu veits funnida ja väravaid lüüa. Esimene poolaeg jäi tänu Remy väravale 0:1 Chelseale, kuid teise poolaja võitis NYRB 4:1.

                      Begovic, Terry, Aina, Ramires, Matic, Hazard, Loftus-Cheek and Diego Costa have all been brought on. #CFCTour

                      Häbisse jäid neli esimest mängijat sellest listist. NYRB esimene värav tuli Terry halvast tagasisöödust, ning teises väravas võib süüdistada akadeemia noorukest Ola Ainat kes ei suutnud 16-aastase ameeriklase Tyler Adamsi markeerimisega hakkama saada.. Kolmas värav oli Ramirese bad clearance ja neljandat ma ei mäleta enam.

                      Chelsea väravad lõid Remy ja Hazard, mõlemad Oscari söötudest. Remy värav oli päris kena, kasti sees fake shot ja golazo. Hazard lõi oma värava kasti joonel madalast nurgalöögist. Costal oli ka päris palju häid võimalusi, aga sihik ei ole paigas veel.

                      Kommentaar


                        Oh god, loodetavasti Mourinho ei hakka vana head jalge alt vaibatõmbamise trikki tegema ManU-le Pedro osas (nt Willian).

                        Kommentaar


                          Moses ja Traore jätsid Moule hea mulje ja ta pidi nendega tänavu arvestama.

                          Kommentaar


                            Ja Mosesega vähemalt paistab erilisel täitsa tõsi taga olevat - "I see him fitting in. He’s strong, he’s experienced, he knows the Premier League well, he’s fast, he’s aggressive."

                            Kommentaar


                              Sellised trammid paistavad Mou'le meeldivat, jah... (vt ka Salah, Cuadrado)
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Eeldatavasti kõik slaavikute rendikad tšitaitavad WAGNHi nagunii, aga kui keegi ei, siis siin on möödunud hooaja kõikide mängude kõikide väravate giffide lingid koos lühikirjeldustega.


                                In other news: mingi vend osteti ja saadeti kohe Hollandisse ää, Bamford läeb Palace'isse, Baba Rahman kuulukse lähedal olevat, Red Bullsilt võeti suhkamisse, suvi on mõttetu pask.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X