320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
    Kuidas see Arsenali puutub? Võib olla olen rumal aga ma tõesti ei saa paregu aru
    Märksõnad Henry Norris, aasta 1919 jne.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      ok, ma nii kaugele ajalukku ei mõelnud. Arvasin, et tegu on mingi värske skandaaliga. Tänud seletamast.

      Kommentaar


        Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
        ok, ma nii kaugele ajalukku ei mõelnud. Arvasin, et tegu on mingi värske skandaaliga. Tänud seletamast.
        Ega ma ka ei tea, kas algne postitaja nii kaugele mõtles. Võib-olla pigem seda lugu kui üks prantslasest peatreener maksis altkäemaksu ajakirjanikule, et see ei paljastaks ta väikeste poiste lembust.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Ega ma ka ei tea, kas algne postitaja nii kaugele mõtles. Võib-olla pigem seda lugu kui üks prantslasest peatreener maksis altkäemaksu ajakirjanikule, et see ei paljastaks ta väikeste poiste lembust.
          Nüüd sa ajad mu jälle segadusse Kes siis? Ega sa ometi Wengerit ei mõtle? Või sa nüüd juba trollid mind

          Kommentaar


            We Ain't Got No History on ääretult põhjaliku hooaja eelvaate kokku pannud. Visuaalselt ilus vaadata ja kuna tegu on projektiga, kuhu kõige paremad tšelski teemal blogijad on oma panuse andnud, siis ka hariv ja lõbus lugemine. Väga hea töö!

            edit: teiste klubide tüübid on ka oma lemmikutest peatükke sisse pannud. lugemist teistelegi.

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Ja noh, Abra iseendale võlgu olla ei saa, eks. A mis siis saab, kui talle kivi pähe sajab?
              Mind täitsa huvitab. Mis siis saab? Miks arvatakse, et parimal juhul Leeds ja mitte pisut rahulikum ning ajutisem langus?
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                kõige loogilisem vast oleks, et seltsimees Аркадий Романович Абрамович võtab klubi üle? Käib ju samuti mänge koos papaga vaatamas ja pidavat täitsa fännama klubi.

                Kommentaar


                  35 min pärast Chelsea reserves vs Southampton,
                  Nathan ja Pantic pingil.

                  Kommentaar


                    Kui suur tõenäosus on, et Costa laupäev mängib?
                    varupallivarupumpaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                      kõige loogilisem vast oleks, et seltsimees Аркадий Романович Абрамович võtab klubi üle? Käib ju samuti mänge koos papaga vaatamas ja pidavat täitsa fännama klubi.
                      Oleneb, mis pärimisseadus või testament ütleb. Pakun, et pikem kohtusaaga pluss limi taoline limukas ostab aktsiad kokku. Isegi hästi.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Ja juttu jätkub kauemaks. Ametlikud kanalid teatasid, et Special One sõlmis uue nelja aastase lepingu.

                        Kommentaar


                          Costa on oma keemilised ära sirgendanud

                          Kommentaar


                            Väikse hilinemisega siis algkoosseis: Courtois; Ivanovic, Terry, Cahill, Azpilicueta; Matic, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Costa.
                            Pink: Begovic, Zouma, Mikel, Moses, Ramires, Remy, Falcao.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Begovic sai debüüdi Chelsea eest kui Courtois sai punase ning Swansea sai penalti mille nad lõid sisse

                              Kommentaar


                                Pole paha selline esimene mäng
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X