320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Remargi korras.
    Sellist olukorda polnud paraku kordagi eile. Mäng käis 12 v 11. Seejärel 12 v 10 ja siis 12 vs 9.
    12 jah, tselski mängis ju kodupubliku ees. Arseeni vōib ju fa-le palvekirja saata, et arsenal saaks võõrsilmängud tühjade tribüünide ees pidada, et ikka 11v11 oleks...
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Tavaliselt parim meeskond võidab - me olime täna parim meeskond," arvas Chelsea peatreener mängujärgselt.

      Seda endaöeldud mõttetera tasuks Moul järgmine kord kaotajana platsilt lahkudes meenutada
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Juhin tähelepanu, et ta ütles "Tavaliselt parim võidab". Kui Mou kaotab siis parim kaotas

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Me vaatasime mingit erinevat mängu ilmselgelt. tselskil oli kaks mingit potshotti 20nelt esimesel poolikul, Arsenalil kaks poolikut väravavõimalust mis Walcotti ja Ramsey poolt halvasti oli lahendatud. Isegi 10nekesi oli meil paar võimalust viigistada.

          Aga ei noh, ma saan vist aru, vaja on seda platsil toimunud sitta kuidagi õigustada endale. Parim viis on ju valetada endale, et olime niikuinii rämedalt üle kuigi reaalsuses olid kaks tiimi, kes mängisid et mitte kaotada. Wenger on nii palju aastate jooksul õppinud, et targem on tulla buss bussi vastu kui suure hurraaga peale ja kontrast sisse saada. A ju siis see yokohama buss oli kuidagi ägedam eile...
          Olgu. Hammustan sama lihtsameelselt nagu senjoor Gabrielgi laupäeval.

          Mul on mälu üsna kehv ja üleskirjutatud emotsioonide kinnitamiseks või ümberlükkamiseks mängu uuesti vaadata pole aega. MOTD aitas highlightsidega.

          Nii esimene bold kui ka järgnev

          Võib-olla triivis kogu teema mingi viigi suunas, sest meie paremus seisnes ka üksnes pallivaldamises ja peale tagumises (mitte üksnes palli ilmselgelt), raami ülemäära palju ohtlikku materjali ei läinud.
          ütlevad enamvähem sama asja. See, kui suurte võimalustena Walcotti kõksu, kus mul tegelt tekkis selline 'ohoo, hea idee, aga kusene sooritus/hea positsioonivalikuga kiiper' moment ja Ramsey olukorda võtta oleneb ilmselgelt prilliklaaside värvusest. Mina isiklikult mingit ohtu ei tajunud (peale selle muidugi, et kaitsjad ikkagi veits magasid), aga tõepoolest polnud sinistel peale nende kahe Cechile näppu lükatud palli samuti midagi paremat ette näidata.

          Esimesel poolajal hoiti rohkem palli ja teisel poolajal (arusaadavatel põhjustel, pärast Deani 'etteasteid') tundus, et Arsenal väga kohati oma poolelt välja ei saagi. Jah, võib-olla peaks selliste rahadega sellistele kohtadele ja karikatele mängiv klubi alati ainult ründes kuuma andma, aga reaalsus on see, et me tavaliselt pargime ja seekord mitte. Ainus reaalne väravavõimalus oli Alexis Texasel teisel poolajal, muud midagi. Kui mu halb mälu mulle vingerpussi ei mängi, muidugi. Sellest küllap ka minu kirja läinud reaktsioon, et seekord me ei pidanud isegi parkima, kuna vastane ei sundinud meid selleks. Seega pardon, et ma julgesin oma klubi teemas veits emotsiooni pealt 'party line' juttu ajada. Mulle tundus, et meie tiim mängis paremini. Seda ju kuskil mujal kunagi ei juhtu ometi? Tahtliku (või üldse, for that matter) valeinformatsiooniga tegu polnud.

          Teine bold on muidugi klassikaline maxtard.

          Ei ole käesolev teema sugugi mitte see, kus *iga* asjapulga, omaniku, treeneri, mängija liigutust kullaks räägitakse, no matter what (erinevalt klubi ametlikust koduleheküljest näiteks), kuigi kui sellist teemat otsida, siis Londoni klubide hulgast võib nipet-näpet leida küll. Olen isegi öelnud, et sooviks omaniku tegevuses pisukest suunamuutust. Mänedžeri suhtumises ja suhtlemises pisukest suunamuutust. Osade mängijate käitumises extreme makeoverit. Aga kuniks seda kõike pole, tuleb toetada seda piskut, mis on. Mis aga ei tähenda, et ma endale valetaks või paari tiinekat välja jättes üldse eriti keegi siinsetest harvematest või tihedamatest kirjutajatest. Paar pisut kergekäelist 'taktikalist geeniust' siia-sinna.

          Ei usu mina, et mõlemad tulid viiki mängima. Chelsea on sügavas pasas ja just sel põhjusel olnuks mõlema jaoks rahuldav üksnes võit. Maureen muuhulgas mainib seda, kui põhjendab oma Zouma>JT valikut:

          "John Terry doesn't need me to speak with him because he knows what I feel and think. He knows he's my man. If I have to choose one of 25 to be my man he's the first. He knows I care about him as a player and a person. He knows my decision had only one intention, which was to help my team win the match. I thought Arsenal would come to play a defensive game, with a very fast striker who gets behind people. If we didn't need to win the game so much we probably would have kept our block lower and more compact, but because we desperately needed a victory we couldn't wait, we had to bring our defensive line up."

          "Playing against Walcott, the best player we have is Zouma. John knows how I think and if he's normally a great captain, today he was even better. If every player had lots of respect for him, the way he's reacted in the last days to this situation, he has even more respect from the players. If you want to paint a dark picture, I ask you please don't because it's not the reality. He's in great condition and a great situation with the manager and club."


          Ma saan muidugi samal ajal väga hästi aru, et see postitus ei muuda midagi. Sestap selle mängu ja kõige kaasneva kohta neid ka rohkem ei tee. On see ükski ilmselt liiast.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Mäng oli tore. Hea, et ikka vahel suudetakse end mängima ka motiveerida, siis saab asja ka.

            Aga hoopis selline mõte jooksis juba ammu pähe, aga täna vist sobilik meenutada seda.
            Nimelt liigub ringi mingi plakat Diego Costa kohta kirjega: GUV'NOR. Kuna ma esimest korda seda nähes, viimast tähte ei märganud, mõtlesingi, et inglased on natuke russkit üritanud laksida ja väga mõnusalt sobiliku plakati härrale valmistanud. (no, гавно, eksole). Selgus, et siiski nii ei ole. Aga ehk oleks nüüd sobilik?
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Sosistage seda esialgu hästi vaikselt, aga...

              Eva is back.
              Ja nüüd on juba Eva läinud klubist. Noorem ja parem piff asemele vaja tuua nüüd.

              Kommentaar


                Liiga vara sosistasin
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                  Ja nüüd on juba Eva läinud klubist. Noorem ja parem piff asemele vaja tuua nüüd.
                  Allikas?
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Ja tuli ära, õiglus võitis! peace!
                    The One and Only

                    Kommentaar


                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Allikas?



                      'We are extremely disappointed with the FA Regulatory Commission's decision to suspend Diego Costa. We will await their written reasons before commenting further
                      Algselt mõtlesin, et miks pettunud, oodata ju oli. Natuke minevikku meenutades tuli meelde, et pettumus tõesti. Ei väidagi, et valesti tehti aga FA võiks siis nüüd lõplikult pea persest välja võtta ja kõiki ühe puuga mõõta. Eelmine aasta kui Matici jalga taheti murda siis ei antud tagantjärgi Barnesile midagi. Agüerole mitte kottigi Luizi tampimise eest. Sterling ei saanud kottigi kui vastase nägu patsutas jne.
                      Costa jääb siis kõrvale tänasest Wallsalli mängust, Newcastle ja Southapmton. Suurtest mängudest siis kõrvale ei jää ja Remy või Falcao saavad võimaluse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Allikas?

                        Eva lahkumine klubist tundub olema selline üldtunnustatud fakt, mida keegi pole tõtanud ümber lükkama,

                        naistegelasi ajab see juhtum veidi kettasse
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Premier League champions will demand arbitration if they are not satisfied with FA's written reasons for turning down appeal


                          Samas näitab jälle FA saamatust, ban hakkab enne pihta kui kirjalik seletus karistusele olemas on
                          Costa on täpselt selline mängija keda vastasena näha ei taha, sel puhul ongi ta täielik cunt ja muud asjad, milleks teda kutsutakse. Oma meeskonnas mängib siis üks vägevamaid mängijaid. (Nii fännide kui ka meeskonnakaaslaste jaoks) Selle Arsenali kottimisega on ta tõusmas üheks armastatuimaks mängijaks Chelseas. Arseeni poisid saavad veel aastaid nutta kui tõbras Costa on. Ilmselt hakkavad jaanuaris jälle allkirju koguma, et järgmine kohtunik nende mänge ei vilistaks.

                          Kommentaar


                            Shit just got real

                            Adebayo Akinfenwa: "If it came down to it, I'd have to snooze Diego Costa."

                            Palun loosige Wimbledon chelskiga kokku, ükskõik kus.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Walsalliga: Begovic, Ivanovic, Cahill, Terry, Rahman, Mikel, Ramires, Kenedy, Loftus-Cheek, Remy, Falcao.
                              Pingil: Blackman, Djilobodji, Aina, Matic, Traore, Hazard, Pedro.

                              Rotatsiooni on, pinki on, kõike on. Tiitlikaitsjad, letsgõu!


                              Esimene ja 1000. post tuleb ikka Chelski teemasse teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Shit just got real

                                Adebayo Akinfenwa: "If it came down to it, I'd have to snooze Diego Costa."

                                Palun loosige Wimbledon chelskiga kokku, ükskõik kus.
                                Ma võtaks COCis järgmisena hoopis Arsenali vastaseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X