320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    WBA-l läheb suht hästi. Vähemalt Myhill toodab fäntasis. Miks peaks Pulis Chelseasse tahtma?

    Kommentaar


      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Kes need tuntud relegatsioonivõitlejad on, kes nüüd ärevalt kõne ootel peavad telefoni öösel sees hoidma? Fat Sam sai kahjuks just uuele tööle aga siis Tony Pulis äkki?

        Tõsiselt väärib kaalumist selle pildi välja printimine, ära raamimine ja näiteks WC-seinale ülesse riputamine. Kasvõi iseendale meeldetuletuseks, et kui liiga palju pasandada, siis võib nii juhtuda. Karma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Mou'st on siin teemas kui mitte kõigil siis enamustel pohhui. Las erivajadustega üks otsib enda tähelepanu kui seda nii väga tahab.
          Yeah. Fucking. Right.

          Härrased gunnarid on siin teemas vaata, et kõige tihedamad postitajad. Muidu saaks ju veel aru, kui tabeliseis oleks sitt ja kogu maailma vilemehed, ajakirjanikud, rivaalide fännid ning ülejäänud inimesed õilsate kahurite ristiretke teenitud autasudeni ikka ja jälle sohi abil sohu suunavad, nagu ikka siin viimastel aastatel korra või paar juhtunud on.

          Aga. Kuulge. Te olete ilgelt heas seisus. Teil on väravavaht, kes ametlikult alates käesolevast hooajast on maailmaklass. Kõik muudki detailid näikse titi-miti. Samal ajal pusib villain kuskil releka piirimail.

          See ka ei ole vabandus, et siia omad fännid ei postita. Neid vist polegi eriti. Kes on busy päris eluga, kes ei näe mänge ja kes käib Sunderlandi teemas okset ajamas. Ka nagu pealtnäha meeltmööda asjade käik õiglastele kahuri logoga sangaritele.

          Aga siis tuleb ju meelde, et see on igas kuradi teemas niimoodi. Manu, Totts, Pool, Bayern, Barca samuti on teiesuguste õrna õiglustunnet mingite koletustega riivanud. Ehk siis võibolla polegi asi valu tekitajates, vaid hoopis tagumike omanikes.

          Mind muidugi ei sega. Laske rõõmsalt edasi ja postitage maailmale lugemiseks kõiki neid koletusi, mida absull kõik* siin nagunii teavad ja täpselt samamoodi maha laidavad. Lihtsalt ainus sellekohane postitus või tähelepanek elust enesest, et 'pohhui' võib väga huvitavalt teatud gruppide esituses väljenduda.

          *väga ohtlik üldistus, kindlasti leiab kellegi, kes arvab, et Costa on hea kangelane, eks ole. Aga enamus, innit.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Mänge jõuab kusjuures tõesti viimasel ajal vähe jälgida, tjahhh, egas vist pole midagi väga vaadata. Üldiselt same old, korralikud tuleristsed Joséle ja kui selle pasa ka läbi närib, siis on ehk seekord tõesti long term mees olemas meil.
            Ei oska isegi ette kujutada, mis seisud meil jaanuariks on. Karmid aga huvitavad ajad

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Pikk jutt...


              Mind muidugi ei sega. Laske rõõmsalt edasi

              Kommentaar


                Mul küll Josest pohhui pole. See meltdown on lihtsalt glorious.



                Hakkab sinnapoole kiskuma, et peaks valgete kitlitega mehed järgi saatma vist.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Asi on selles, et kui ma teiste õuele kusele lähen pean arvestama, et võib jamaks minna. Mina arvestan. Mingi seltskond samas käib siin päris tihti laia kaarega urineerimas, valimatult. Ja kui kohalik kommuun vastu paneb, käiakse see ülaltoodud kaart üsna ruttu välja. Arsenali fännid on halvad, rikkusid minu jaoks klubi jkmsd toredad steitmendid. See on pesuehtne koer-küla-koer suhe. Paluks sellest kas aru saada või tegeleda millegi vähem stressirikkaga, kui seda on virtuaalsuses jalgpalliklubi logode taha peitudes üritada teineteist maha teha.
                  kohalikud smurfid, võite tulistada.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Kusemisest oli ju asi kaugel, teiseks, Mourinho jättis väravad pärani lahti ja kogu muru on niikuinii sitta täis. Ma korra ainult aia tagant läbi kinda veidi viskasin üht-teist paremat.

                    Tulistab kes? Need viimasedki fännid on selle sitahaisu tõttu siit teemast leebet teinud. Wordprez vapper üksikvõitleja on siin viimane, kes vaevub mingeid seisukohti kaitsma, nii väärad kui nad ka ei oleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Sopakad kirjutavad, et kui Liverpoolist ka jagu ei saada, siis saab Mourinho ametist lahti. Kas ma peaks nüüd Liverpooli kaotust lootma või? Väga raske dilemma.
                      Ma jätan Diego Costa kapteniks, ning panen Clyne'i pingile. Kui Costa Skrteliga kakeldes punast ei saa, siis peaks ta vähemalt ühe värava lööma

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        Kusemisest oli ju asi kaugel
                        vs
                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        kogu muru on niikuinii sitta täis. Ma korra ainult aia tagant läbi kinda veidi viskasin üht-teist paremat.
                        lisaks väiksele skiso-faktorile tundus väide "uks oli lahti, mõtlesin, et panen siis ise ka paugu ära" mulle, kes ma olen nii mõnegi arse teemas saadud gängbängist tuleneva unetu öö mitte-sellili veetnud nagu täitsa kak rass väitena. butthurt, ei muud.

                        see, et mingid chelski vapiga tondid endale uued tegevused leiavad, on muidugi tore. ka manku teema õhk tõmbas peale moyese aastat puhtamaks.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Üleüldse, mis moraalipolitsei sina nüüd oled?
                          '
                          'Istuge sisse endale oma raamatupidajate klubi' - ja siis imestab, kui keegi julgeb vastata.

                          Kui mina kuskil trollin, siis nii palju taktitunnet vähemalt on, et ei solvu või ei imesta, kui keegi võtab vaevaks vastata. Täiesti ootuspärane ju. Siin teemas ma pole veel trollima jõudnud hakata, naersin takka vaid pildile, mis on raudpolt viimase kümnendi parim fotomaterjal jalgpallist. Aga näe, wordprezi punasem kaksikvend tuli hoopis demagoogiavõtetega paika panema. Ma teen sulle asja lihtsamaks, Giroud vs Martial, premmi väravad käimasoleval hooajal, 20-50€, summa sinu valida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Tulistab kes? Need viimasedki fännid on selle sitahaisu tõttu siit teemast leebet teinud. Wordprez vapper üksikvõitleja on siin viimane, kes vaevub mingeid seisukohti kaitsma, nii väärad kui nad ka ei oleks.
                            sitahais on siin ainult see, mille ühe teise londoni klubi musterfännid endaga kaasa toovad..

                            au wordprezile selle tulemusteta tegevuse eest, ei ole igal inimesel seda kannatust ega viitsimist

                            Kommentaar


                              Milles seisneb probleem?

                              Rivaalide liivakasti kusemas käimine on ju üks jalgpallifänniks olemise osa, seda just eriti kohalike enda seas. See kui "puhta nahaga" sa sealt tulema pärast pääsed oleneb juba kohalikest. All part of the fun, so relax, take it iiiisi.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Monaco käib juba Jose järel luusimas. Tegelt tahaks, et ta jääks. Kuigi siis oleks võimalus sellised endised härrased tagasi tuua nagu Ancelotti või Rodgers.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X