320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trollib ja üritab teistelt raha välja petta. Häbi!

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Ma teen sulle asja lihtsamaks, Giroud vs Martial, premmi väravad käimasoleval hooajal, 20-50€, summa sinu valida.
      Mängivad nad samal positsioonil? Mõlemad alles sellest hooajast klubiga?
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Ma leian, et kadunud pole veel midagi. 84 punkti nimel on veel mänge mängida. Mourinho vallandamine oleks hetkel küll loll tegu. Abramovichi unistus Pep ei tule poole hooaja pealt kuhugi (arvatavasti ja loodetavasti isegi mitte hooaja lõpus). Simeone samuti mitte kuigi hooaja lõpus kui Mourinho ebaõnnestub siis võtaks ta Chelseasse vastu väga hea meelega. Ancelotti vaevalt tuleks tagasi ja isegi kui tuleks siis oleks paari hooaja pärast uuesti läinud. Moyes vast tuleks küll

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Trollib ja üritab teistelt raha välja petta. Häbi!
          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Mängivad nad samal positsioonil? Mõlemad alles sellest hooajast klubiga?
          Usutavasti pole murdyl suuvoodreid tarvis. Giroud on ju suisa Walcotti varumees hetkel. Martial seevastu Henry teine tulemine.

          Juhtusin ükspäev lugema sellist toredat foorumit nagu Redcafe, seal oli mingi selline teema umbes et Arsenal ja ManU kombineeritud 11, 99% mänku fännidel oli Martial ees ründes. Ma ei saa nüüd aru kuidas puujalg Giroud vs worldclass Martial halb diil on? Ma vajan selgitust. Üks pole ju isegi põhimees mitte...

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Usutavasti pole murdyl suuvoodreid tarvis. Giroud on ju suisa Walcotti varumees hetkel. Martial seevastu Henry teine tulemine.

            Juhtusin ükspäev lugema sellist toredat foorumit nagu Redcafe, seal oli mingi selline teema umbes et Arsenal ja ManU kombineeritud 11, 99% mänku fännidel oli Martial ees ründes. Ma ei saa nüüd aru kuidas puujalg Giroud vs worldclass Martial halb diil on? Ma vajan selgitust. Üks pole ju isegi põhimees mitte...
            Teeb nahad siit teemast selliste juttudega. Pole kumbki Chelsea mängija, aastaid kogemust sul siin foorumis aga ikka suudad ära eksida.

            Kommentaar


              coco, lülita saag välja. keegi ei taha kedagi paika panna ega moraalipolitsei olla.

              mind võttis lihtsalt muigele, et Sina kõikidest poistest&tüdrukutest siin foorumis aeg-ajalt ka lihtsalt - troll käevangus - lahtisest uksest sisse astud. eriti veel teades kuidas oma ukselävest ülehiilijaid legendaarsete kaduge-nahhui-me-maalt loosungitega tervitama tuled.

              nagu marv ütles - ega ei olegi midagi halba. kui saab, tulebki väike tükk fekaal-dna'd misiganes vastasklubi hoovile jätta; vahel on see lihtsalt tükk elutut sitta, vahel persest päästetud peeru-dzinn, kellel lisaks oma lõhnavale nimbusele kaasas argument või paar.

              foorumi-jalkabette ei tee sest ajast peale kui sell mult kaks aastat järjest euro või paari eest maitseõllesid kasseeris. jah, ma ütlesin, et arse ei jõua top4 hulka.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Monaco käib juba Jose järel luusimas. Tegelt tahaks, et ta jääks. Kuigi siis oleks võimalus sellised endised härrased tagasi tuua nagu Ancelotti või Rodgers.
                Inglismaa meedia väljamõeldis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                  Ma leian, et kadunud pole veel midagi. 84 punkti nimel on veel mänge mängida. Mourinho vallandamine oleks hetkel küll loll tegu. Abramovichi unistus Pep ei tule poole hooaja pealt kuhugi (arvatavasti ja loodetavasti isegi mitte hooaja lõpus). Simeone samuti mitte kuigi hooaja lõpus kui Mourinho ebaõnnestub siis võtaks ta Chelseasse vastu väga hea meelega. Ancelotti vaevalt tuleks tagasi ja isegi kui tuleks siis oleks paari hooaja pärast uuesti läinud. Moyes vast tuleks küll
                  84 punkti võib laual olla, aga kuidagi tuleb need kätte ka saada. Kordaks rekordit Aga kaitse näikse seosetu ja clear cut võimalusi on vist pea kõik tiimid rohkem loonud kui valitsevad meistrid*. Liidrite hulgas oleme peaga löödud väravate sisseimemises tho. Mis, mulle näib, tähendab, et keegi jätab ühtelugu oma töö kuskil tegemata.* Kaitse organiseerimises on segadus. Friggin Muriinjo tiimis? Knee, grow, please. Meie ohtlikkus piirdub ühe mehe surnud pallidega (grow up).

                  West Hami mängu eel pedaaliti seda stsenaariumit usinalt, et kui perse on majas, siis tuleb minna ikka oma esimese leiva juurde. Restore defensive solidity. Et Kiievi mängust, tulemusest hoolimata, nagu oldi nähtud mingisuguseidki paranemise märke ja boss nimetas üle pika aja muutumata koosseisu Haamrite tarbeks. Ja noh, same shit different day. Vasjad ei saa kaitses pallile pihta või korralikult klaariks ja tsaupakaaaitäh. Mis on üks asi. Jaajah, preseason oli sitt, palju lendamist lühikese aja jooksul, vähem kui kuu enne hooaja algust. Hea küll, ei saanud piisavas vormis peale lennata ja eest ära joosta nagu mullu. See on üks asi. Varem või hiljem (right about now tegelt, oktoobri lõpp ja mänge küllalt vöö vahel) saaks selline asi timmi.


                  Aga kurat, on ju tunne, et iga kord, kui on mängupäev, läheb midagi hullemaks. Jah, episooditi mingit mängulaadset toodet ju näeb (kümnekesi West Hami vastu pool tunnikest vähemalt nt), aga mõni seninägemata ja eelmisel hooajal incrediballs tundunud vingerpuss enda suunal varitseb alati järgmise nurga taga. Ja noh, marvi ribadeks mängitud hipstervinüülil on mingi pisike point olemas (muidugi 'unconfirmed sources' on low blow isegi teite esituses). Ega ülemus ei tundu ju kõige rohkem täiesti kodus omadega? Eks see vaatenurk muidugi käib kehvade tulemustega käsikäes. Taset välja mängides oleks kõik platsiväline easy peasy hane selga kusi. Suurt minu enda jaoks ei muutu praegugi (pole tema pressikaid ja postmatche fuck knows, mis ajast vaadanud) ja sellest tulenevalt on lihtne igasugu Gudrunitel siin mingit paska üles keerutada sarnaselt segase obsessiooni mõõtmeteni, aga kui materjali ei annaks, siis poleks midagi keerutada kah.

                  Värvikas, huvitav, ligitõmbav, karismaatiline saab ilma ilma negatiivsuse ja sulaselge sita ajamiseta ka olla. Isegi osav troll on lõpuks tüütu ja päeva lõpuks lihtsalt troll.

                  Ainus lohutus on see, et tema skandaaliderohkel rännuteel on ka ports tulemusi ning jalkabiiti jagab kahtlemata rohkem kui see foorum kokku siin, ammugi siis mina. Mistap võtan telgitaguseid tegelikult teadmata oma targutuse kokku ja loodan lihtsalt, et kunagi astub klubi ka mõnes heas suunas sammu või paar. Oleks täitsa muhe. But first, Stoke!


                  *kas keegi lõpuks ütleks mulle mõne üüberpõhjaliku ja usaldusväärse statistikalehe, et ma ei peaks neid väiteid enam persest tõmbama, vaid saaks kinnitada või väitmata jätta? Tack.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                    Teeb nahad siit teemast selliste juttudega. Pole kumbki Chelsea mängija, aastaid kogemust sul siin foorumis aga ikka suudad ära eksida.


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    foorumi-jalkabette ei tee sest ajast peale kui sell mult kaks aastat järjest euro või paari eest maitseõllesid kasseeris. jah, ma ütlesin, et arse ei jõua top4 hulka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      foorumi-jalkabette ei tee sest ajast peale kui sell mult kaks aastat järjest euro või paari eest maitseõllesid kasseeris.
                      Sellest on muidugi siiralt kahju. Aga minu viimane pakkumine/lubadus on endiselt jõus, tuleb lihtsalt trehvata kusagil, milllagi.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Hoolimata viimaste päevade sitahaisust ma siit teemast leebet ei ole tõmmanud, olgugi et tahtmine on sama kange olnud, mis siin lokkav haugipask. Panen vähemalt algkoosseisugi.

                        Külmal vihmasel teisipäevaõhtul Stoke'is jooksevad platsile:
                        Begovic; Zouma, Cahill, Terry, Baba; Ramires, Mikel; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.
                        Erivajadustega on pingile valinud: Amelia, Djilobodji, Azpilicueta, Loftus-Cheek, Traore, Kenedy, Remy

                        Ehk on mahti ka pärast lisaaega midagi kokkuvõtvat kirjutada, aga pead ei anna. Homme varakult tööl.

                        Pange ässalt ja kena õhtut.

                        Kommentaar


                          Stoke'i fännidel on spetsjomm-ühe lähiajalugu vist teada. "Sacked in the morning". Võib-olla pole originaalne või ka mitte geniaalne aga siiski minu jaoks vaimukas.

                          Kommentaar


                            Kas Costa vigastus on tõsine? Peab ta fäntasist välja vahetama?

                            Kommentaar


                              kuidas Adam selles olukorras isegi kaarti ei saanud???
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Peaaegu võitsime. Õhtu staar oli Sam Hutchinson.

                                Praegustele noortele annaks ka kiidusõnu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X