320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Kui juba semiusaldusväärsed allikad räägivad, et pärast Stõuki on resultaadist sõltumata minek, siis võib vaikselt hakata halvimat kartma neh.

    Ja noh, kui juba teise ringi meestest ülimaga nii kurvalt persse kukkus, siis ehk õnnestub ülejäänuid vältida. Isiklikult loodan, et Romka on ka igasugused Pepifantaasiad aja jooksul maha matnud. Ja kui mingit täiesti ootamatut jänest kuskilt välja ei tõmmata, siis küllap nad sinna Madridi triibulisemasse poolde piiluvad.

    Kuna aga keset hooaega sellist liigutust oodata oleks jabur, siis kardan, et ikkagi tuleb teisele ringile minna. Guus hooaja lõpuni? Tõmbaks ehk relekast välja küll.

    Valdo Jahilo nimelised huumoritrofeed minu poolt kõigile Sherwoodi ja AVB ja Brendani pakkujatele. Kätte saab postiga, aadressid PMi palun.
    Vabandust, aga mis persse kukkus? Saite enda kuradi tiitli kätte ju. Ja seda võimsalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Kui juba semiusaldusväärsed allikad räägivad, et pärast Stõuki on resultaadist sõltumata minek, siis võib vaikselt hakata halvimat kartma neh.

      Ja noh, kui juba teise ringi meestest ülimaga nii kurvalt persse kukkus, siis ehk õnnestub ülejäänuid vältida. Isiklikult loodan, et Romka on ka igasugused Pepifantaasiad aja jooksul maha matnud. Ja kui mingit täiesti ootamatut jänest kuskilt välja ei tõmmata, siis küllap nad sinna Madridi triibulisemasse poolde piiluvad.

      Kuna aga keset hooaega sellist liigutust oodata oleks jabur, siis kardan, et ikkagi tuleb teisele ringile minna. Guus hooaja lõpuni? Tõmbaks ehk relekast välja küll.

      Valdo Jahilo nimelised huumoritrofeed minu poolt kõigile Sherwoodi ja AVB ja Brendani pakkujatele. Kätte saab postiga, aadressid PMi palun.
      Praegune Hiddink poleks ilmselt oluliselt etem, kus eelpoolmainitud, Hollandiga feilis küll täiega. Ise pakuks asemikuna Ancelottit.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          No Costa on erand ju
          Ma ei imestaks kui Costa Mourinho poeg oleks, hästi sobivad.

          Kommentaar




            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Ehk siis mäng 'pooli vastu oli tema jaoks viimane?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vabandust, aga mis persse kukkus? Saite enda kuradi tiitli kätte ju. Ja seda võimsalt.
                  Veerand hooaega pärast tiitlit releka
                  piiril sama pundiga opereerida on normaalne asjade käik su meelest?

                  Mis puutub Guusi, siis eelistaks teda ikka kõigile teistele. Ka Carlole. Ja ma loodan, et Carlo saadab putsi nad, kui küsima minnakse.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    ... Ka Carlole. Ja ma loodan, et Carlo saadab putsi nad, kui küsima minnakse.
                    Ancelotti oli ju üsna okeika treener või ei?

                    Chelsea Sõprade Klubi liikmed viskavad siia igast vahvaid linke ja asju, aga mida raudvara asjast arvab? Ses suhtes kuidas on võimalik nõnda kindlalt mänginud tiim järsku täielikku allakäiguspriaali saata? Manku sündroom nagu ka ei ole, et treener lahkub, meeskond pask ja vana. Drogba ja Cech küll läksid, aga põhis nad suurt ei figureerinud, kui siis mõjutasid hoidsid sisekliimat vm.

                    Kommentaar



                      eks ikka Eva oli põhitegelane ja mängis kõva rolli sisekliimas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Valdo Jahilo nimelised huumoritrofeed minu poolt kõigile Sherwoodi ja AVB ja Brendani pakkujatele. Kätte saab postiga, aadressid PMi palun.
                        Mis huumor... Unistused, ainult unistused.
                        Keegi ei saa ülejäänud 19 klubi toetajatelt võtta seda unistust, et Chelsea uus peatreener oleks Sheervoooood või Brendan... MITTE KEEGI !!!

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Hazard mängib meelega sitasti, et antijalgpalli taktikul nägemist saaks öelda ja et tagasi ilusama jalgpalli juurde naasta.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                                Ancelotti oli ju üsna okeika treener või ei?

                                Chelsea Sõprade Klubi liikmed viskavad siia igast vahvaid linke ja asju, aga mida raudvara asjast arvab? Ses suhtes kuidas on võimalik nõnda kindlalt mänginud tiim järsku täielikku allakäiguspriaali saata? Manku sündroom nagu ka ei ole, et treener lahkub, meeskond pask ja vana. Drogba ja Cech küll läksid, aga põhis nad suurt ei figureerinud, kui siis mõjutasid hoidsid sisekliimat vm.
                                Ma usun, et kombinatsioon paljudest asjadest. Kehvasti ajastatud vorm, Diego ja Hazard nt tulid parajate pontšikutena preseasonile. Osade riietusruumi autoriteetide lahkumine. Ja võibolla tõesti ka see asjaolu, et allegedly mitte kõik mängijad pole ülemuse avaliku või silmast silma kriitikaga rahul. Keegi kuskil internetis kirjutas, et peale Terry, kelle endagi esitused pole enam need, mis kunagi, pole seal pundis mitte kedagi, kes võiks aidata härrastel enda sitta togetherisse kühveldada. Kõik sellised, et kui ajad raskemad, siis tõmmatakse pigem nina vingu kui duubeldatakse pingutust eks ole. See kõlab ühelt poolt nagu puusalt tulistamine, teisalt võib selles tõetera olla.



                                See on ka vahva video.

                                Aga kõik need asjad - vormi ajastamine, mängijatega suhtlemine, nende innustamine ja rahuloleva-püüdlikuna hoidmine, nende positsiooniline taip platsil ja vajadusel rotatsioon, et mitte niigi palju mängivaid mängijaid (videos ära toodud, et premmi top kolm klubi ja koondise eest mängitud mängude hulgalt viimase kolme aasta jooksul on samas järjekorras Hazard, Oscar ja Ivanovic) läbi põletada - on ju päeva lõpuks mänedžeri ülesanne. Ja 15. koht on ikka waaaaaay liiga sitt, et sellise grupiga isegi keskpäraselt alustatud hooajal esimese kümnekonna mängu järel üdini rahulikuks jääda.

                                Teine point on muidugi see, et mis siis üldse saab, kui Mourinho ka nahui saadetakse? Kes üldse parem on? Kui saadi aru oma veast ja toodi tagasi ja ikka ei kõlba, kes siis üldse kõlbab?

                                Mina pooldan, et ta saaks võimaluse end sellest pasast välja kühveldada, olgu tema sõnavõtud nii ebameeldivad, kui nad minu jaoks on.

                                Selleks, et klubis põhimõtteliselt midagi muuta, peab muutma palju-palju rohkem kui üks loudmouth mänedžer. Omanikku või tema suhtumist, alustuseks.

                                Kuniks seal midagi ei muutu, võib neid treenereid vahetama jäädagi, hiljemalt paari aastaga on sama peldik peeglist vastu vaatamas. Siin on päris unikaalne võimalus proovida midagi teistsugust.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X