320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Irww, kui see Jose peas maandunud oleks.

    Kommentaar


      Cesc ...

      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        See viimane postitus
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          WTF see viimane , mida ta teha tahtis?

          Kommentaar


            Järgmiseks mänguks Bournemouthiga peaks kõik poisid terved olema, sealhulgas ka TIBU! Viimased 3 mängu on suudetud taga nulli hoida, mis annab lootust, et kaitse on korda saadud. Hazard tegi vast oma parima soorituse sel hooajal Tottenhami vastu. Costa loodetavasti sai ka aru, et kui seda ei tee platsil, mida Mourinho soovib siis jäetakse pingile.
            Ivanovic oli ka täitsa tubli Tottenhami vastu. Vaikselt-vaikselt edasi

            Kommentaar


              Just. Ja tiitlipretendendi vastu võõrsilt punkt Pole ju sugugi paha!
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                pigem punkt võidetud kui 2 kaotatud. arvestades kui heas vormis spudsid olid ja meie üldist sittust siis oli päris lõbus mäng. döörbi kohta ei olnud mingit meeletut pasandamist ja hakkimist ja killimist ka; ning mängupilt oli üllatavalt okei (v.a. fabregas, thefuck u doin mayne)

                -
                meil ei olnud ees Costat, kuid neil oli kaitses 2 venda kes võivad Hazardit istudes ka teabagida, seal oleks puhtalt võimaluste jaoks võinud just Costa tuua -- või siis, tuua Costa sisse pärast seda kui nende terve (v.a. Aldeweireld) istus kollaste peal. Costa on ju tüüpiline "ou ma nikkusin su ema" sorti vend, oleks äkki sealt veel vigu välja meelitanud. teades seda kui palju Williani realiseerimise protsent on siis oleks võinud just selle peale mängida.
                Fabregas .. täiesti kohutav. usun et konkurentsiult kõige pasem mäng mida ma näinud olen. vähe sellest highlight reelist mis weaintgotnohistorys on siis oli seal veel kamaluga kohti kus mees pani lihtsalt külje maha, ei liikunud kuhugi, ei näidanud mingit motivatsiooni. ilmselgelt oleks Mikel või (ei usu et ma seda ütlen) Ramires (kahjuks polnud) temast 95% parem variant olnud. selle koha pealt wasted opportunity aga Fabregasele kõva wake up call.

                +
                meie ründenelik oli, arvestades seda et nad seal ees roteerisid ja neil ei olnud ühtegi suurt majaseina kellele palli lükata, väga ladus. nii palju kui Matic ja Fabrelol neile maast sööte tegid oli alati ohtlik kaartide peal. igasugused poolkõvad oksakohakad clearanced meie jaoks seekord ei olnud. aga siis kui pall oli ja pall liikus, siis liikus ilusti. ei saa öelda et mingi meeletult kõva ja 100% hardcore aga senist hooaega nähes oli seda hea vaadata. + Oscari nutmeg count anyone?

                Ivanovic oli tagasi oma paremuse poole. ei saa öelda et eelmise hooaja Ivan aga kõvasti parem. hoidsin küll hinge kinni aga mees tegi oma tööd ilusti.. pluss too tsenderdus mis Hazardi pool-volley-Lloris-ime-tõrjeks osutus oli ka päris hea, vist Chelsea särgis esimene tsenderdus??? lol??? kaitseliin, üldse, mängis okeilt. paar supertõrjet ka Begovicilt aga ei saa öelda et kaitse oleks kärisenud nagu paberiga, päris soliidselt hoiti. see näitab ka seda et Matic tegi kaitsvalt oma tööd oluliselt paremini, kuna Eriksenid ja Lamelad ja värgid ei olnud iga 3 minuti pealt Ivani või Azpiga 1v1'l.

                noored poisid said mängida. mitte küll palju aga mitte ka 90 sekundit. toodi veel sisse hetkel kus mängu mõjutada oleks saanud ja 0-0 seisult kus me ilmselgelt viigi peale mängisime. Mou näitas mune ja ilmselgelt ütles Costale et get good or fuck off. nii päris tujutsemisega platsile ei saa, isegi kui mu arust oleks Costa lõpus sisse toomine ideaalis targem variant kui nt. Kenedy.

                Pedro oli väga väga hea. üldse terve nelik ees oli hea aga väga hästi oli näha miks Pedro suvel osteti. kui ma ennem ei olnud selles ostus kindel ja polnud väga mänge jõudnud jälgida siis spudside mäng näitas hästi mida mees teha viitsib. musta tööd ja kaitsesse rabeleda mees viitsib. ma ei mõtle päris väravajooneni aga väga tihti näitas kõrget pressi ja mehega kaasaminekut. asi mis võiks tulla tegelikult igalt mängijalt palju tihemini. Willian teeb seda palju, Hazard oluliselt vähem.

                positiivse tulemusena loeks kirja selle; isegi kui paar hooaega tagasi WHL'lt viigiga tulemine oleks olnud nagu ... cmon..
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                  heas vormis spudsid ... döörbi ... killimist ... fabregas, thefuck u doin mayne... teabagida ... "ou ma nikkusin su ema" ... highlight reelist mis weaintgotnohistorys on ... wasted opportunity ... kõva wake up call ... neil ei olnud ühtegi suurt majaseina kellele palli lükata ... Fabrelol ... oksakohakad clearanced ... 100% hardcore ... Oscari nutmeg count anyone? ... Hazardi pool-volley-Lloris-ime-tõrjeks osutus ... vist Chelsea särgis esimene tsenderdus??? lol??? ... ütles Costale et get good or fuck off ... ennem ... spudside mäng ... cmon..
                  w0rdpr3z confirmed
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kuni tofoa postituseni olin täiesti kindel, et loen wordprezi :-D

                      Kommentaar


                        mis ma nüüd.. jälle tegin
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Just. Ja tiitlipretendendi vastu võõrsilt punkt Pole ju sugugi paha!
                          I was looking at the table yesterday. If we had won against Liverpool, Stoke and Spurs (and looking at what happened in these games, we weren't a million miles away from winning any of them) we would only be 5 points off 1st. Not one team at the top has had any consistency yet and we're into December. If we somehow can just hit some damn form, even if it's only for 5 games, we'll be right back in the mix.
                          Arvestades, et viimasel ajal muud meeskonnad hakkavad lagunema ning meil kõik vigased korda hakkavad saama ning paksud ja laisad vormi hakkavad saama siis ei ole see hooaeg kuhugi kadnud. Imselt tuleb jaanuaris mingisuguseid vendi juurde ja mõni ilmselt ka minema. Willian ei suuda igavesti neid free kicke sisse lüüa. Või suudab?

                          Kommentaar


                            Lootus on lollide lohutus
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              ennem
                              Knee. Grow. Please.

                              ----

                              Ja olgu ära toodud ka üks rõhutatult sõbralike fotode tegemise sessioon kapteni ja mingi endise Liverpooli umbkeeliku vahel. Ja filmirullide vahetamise aegu poeti üksteisele perse kah, mis siis tekstivormis on samuti eelneva lingi all peidus.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Cesc on sollis vormi kogumas käinud, pole kedagi ta asemele ka panna, Mikeliga lähex ikka liiga bussiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X