320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Redditist üks kommentaar, millele ma alla kirjutan.

      This match sums up our performances this season exactly.

      We start slowly and should be behind by half time but we've kept it at 0-0. After half time, we've improved massively and have a few good chances that are either poorly finished or we've not got anyone in the box.

      After this we are then sucker punched by either a counter-attack or a set play at around the 75+ minute mark. By this time it is clear that substitutions should have been made but for some reason we only make changes after we concede - when it's too late.

      By the end of the game we have lost as nobody can finish and the substitutes haven't had a chance to make an impact. There is a small chance that one of the late subs worked and they directly contribute to a goal ( or Willian scores a free kick.)

      Also don't forget the terrible panic shots from Ivanovic and especially Matic. Then throw in 6-7 awful Fabregas passes and some fantastic Willian/Azpi/GK performances. Finally make sure that every corner that is taken is complete shit and you have yourself a typical Chelsea performance.
      Propsi Bournemouthile. Ma muidugi ei oska öelda, et kuivõrd nad tegelt ongi tublid kõigest hoolimata ja kui palju panime meie neid world beateritena paistma, aga võistkondi oli platsil justkui üks täna. Ülejäänud posu olid nagu oma küla andekamad vennad, kes tulid korraks nädalavahetusel kokku kõksima. Talendi pealt siin-seal korraldati midagi, aga mingist ühtsusest eriti rääkida ei saa.

      Mul on rõõm näha, et Courtois on tagasi. Väravaolukord välja jätta, hoidis venkusid usinalt pinnal täna.

      Algselt postitas Redman Vaata postitust


      Jah, sest rohkem maksnud võistkonnad peavad alati mingeid alumise liiga secondhandikaid võitma ning jalgpall on just seetõttu kõikse vaadatum spordiala, sest ootamatusi ei ole.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Jah, sest rohkem maksnud võistkonnad peavad alati mingeid alumise liiga secondhandikaid võitma ning jalgpall on just seetõttu kõikse vaadatum spordiala, sest ootamatusi ei ole.
        Suures plaanis ju ei juhtugi. Korrelatsioon palgafondi ja liigapositsiooni suhtes annab viimasel ajal üha vähem erandeid tippu.



        Venelaste relegatsioonivõitlus seetõttu nii amüsantne ongi, et nüüd tehakse siin pildil täpp alale, kus keegi veel käinud pole.

        Kommentaar


          Suht p****s on olo. #sackmourinho
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Arusaadav. Ja ega see resultaat ongi piinlik. Niivõrd, et kohtuniku paar potentsiaalselt küsitavat (ma pole iseseisvalt kordusi otsinud) momenti vastaste värava ja meile andmata pendla puhul ei vääri peaaegu mainimistki.

            Aga see 'liiga esiotsa klubi maksis 400 korda sama palju, kui neid võitnud alumise otsa klubi' plaat on pika mängimise peale üsna räbalaks jäänud. Seda enam, et kehtib nende postitajate endi klubide kohta palju rohkem, sest nood ka kaotavad palju usinamalt. Paratamatult tihtipeale odavamalt komplekteeritud satsidele.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Arusaadav. Ja ega see resultaat ongi piinlik. Niivõrd, et kohtuniku paar potentsiaalselt küsitavat (ma pole iseseisvalt kordusi otsinud) momenti vastaste värava ja meile andmata pendla puhul ei vääri peaaegu mainimistki.

              Aga see 'liiga esiotsa klubi maksis 400 korda sama palju, kui neid võitnud alumise otsa klubi' plaat on pika mängimise peale üsna räbalaks jäänud. Seda enam, et kehtib nende postitajate endi klubide kohta palju rohkem, sest nood ka kaotavad palju usinamalt. Paratamatult tihtipeale odavamalt komplekteeritud satsidele.
              Selline mõnus keskerakondlik vastus. Kõik teised on süüdi (kohtunik põhiliselt) ja teised kaaaaaaaa. Vaadake teisi kaaa!! Andrus tegi!!

              Kommentaar


                Also don't forget the terrible panic shots from Ivanovic and especially Matic. Then throw in 6-7 awful Fabregas passes and some fantastic Willian/Azpi/GK performances. Finally make sure that every corner that is taken is complete shit and you have yourself a typical Chelsea performance.

                see võtaks päris hästi selle kuradi eilse kokku. eriti see nurkade osa. jumal hoidku et mõni hea oleks
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Sõnastasin valesti. Ärevust tekitanud käsi kastis pigem. Aga jah see olukord. Kuivõrd ma reegliraamatusse ei jõua kunagi, siis oligi küsimärk. Aga kohtunik Stok siis vilet ei annaks, nagu ma aru saan.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    moro võiks mängida 4-3-3,mikel,matic,ramirez,milleks on seal meeskonnas sellised mehed nagu remi,pedro,falcao,moro on selle pasa seal ise täiega kokku keeranud,nüüd ei saa hakkama,pole ta mitte midagi erilist,vaid rahakott teeb ta eriliseks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Tahtmatu, loomulik asend, pall otsis kätt, liiga lähedal. Ütleksin MÄNGI, MÄNGI!
                      Hmm. Mina annaks pennu.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tahtmatu, loomulik asend, pall otsis kätt, liiga lähedal. Ütleksin MÄNGI, MÄNGI!
                        Loomulik asend? Puhas penalt on see.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Jaa, see on libistaja loomulik asend. Sa paned käe püksi libistamiseks?
                          loomulik kaitseasend pole maas libisedes ja käsi välja sirutades

                          Kommentaar


                            mina annaks juba puhtalt siniste prillidega pennu, see kas käsi oli või mitte on täiesti irrelevant


                            homme madistame siis portugali poistega. kui kaotame on (eeldatavasti) pizdec kui ei siis on rõõm ja lust, simple as.
                            jõulusooviks oleks Ivanovic feat. Fabregas - Pingil.mp3, kui seda ei saa siis vähemalt Fabregas - Täna (ei mängi).mp3 oleks mõistlik.

                            COYB
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Pole päris must-valge olukord, aga mina ka seal ei annaks pennut.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Kui Kiievi Dünamo täna võidab, siis võidab ka alagrupi juhul, kui Inglismaal jääb viiki.

                                Chelsea - Porto võitja samas on automaatselt alagrupi võitja.

                                Kui ukrainlased võidavad, vajab Porto kindlasti võitu. Portol ei ole võimalik alagrupis teiseks jääda, kui Dünamo oma mängu võidab.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X