320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Kus oli vaja jõudu, seal meid lükati ära. Kus oli vaja kiirust, seal meist jõuti ette. Kus oli vaja kohest pauku, otsustati lisapuute kasuks.
    Põhimõtteliselt siin ütledki ära. Eilses mängus oli kaks meeskonda peegelpildis - üheltpoolt ajas endiselt imestama kui väga Lester tahab ja kui imeliselt koduseinte möllu sees välja tuleb. Teil on enamustel kas mott või enesekindlus kadunud (vb ainult Willian on seni ainsana pea püsti hoidnud). Ja ükskõik kui palju skilli seal platsil võib olla, selle saab alati peastoimuv ära nullida. Ei ole, nagu sa hiljem kirjutad, füüsiline vorm või aastapikkune vatt see asi, nooremaid ja uusi mängijaid on seal ka. Ja sel hooajal seni suurim vihje tuli ju spetsiaalühe postmatch ütlustest, ehk telgitagustes lihtsalt peab midagi haisema. Ok, võibolla vanad semud tema esimesest ajast tülli ei lähe, aga kindlasti pole seal kõigiga suhted korras. Ja nagu eile mu striimis kommentaator ütles, siis spetsiaal1 pole kunagi pidanud sellise tabelilõpukriisisituatsiooniga tegelema - therein might be a big problem.


    Ja kas inimesed siin tõesti veel üllatuvad marveluse üle? tüüpine 1) trolli elueest teema täis 2) kaitse oma jobiplekke samas teemas ning võta moraalilugeja positsioon (ükskõik, kas on kell õhtu, öö, või hommik, nagu täna näha... desperate)
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Ja kas inimesed siin tõesti veel üllatuvad marveluse üle? tüüpine 1) trolli elueest teema täis 2) kaitse oma jobiplekke samas teemas ning võta moraalilugeja positsioon (ükskõik, kas on kell õhtu, öö, või hommik, nagu täna näha... desperate)
      Sa ära näe kolli koguaeg seal kus seda pole. Ma postitasin konkreetselt quote eilselt pressikalt ning lisasin oma arvamuse. Jah, see pole positiivne vaid üsna karm, mis siis? Kellaajal pole 'desperate' olemisega midagi seost, minu elu ja töökohustused pole 8-5 reziimis.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Marv, mees, proovi olla tõesti. See pole enam naljakas.
        Vägisi hakkad meenutama ühte teist meest Eesti alamfoorumis, kes öösel ärkab ja siis hakkab tootma igasugu jama ning ainult trollib.

        Öö maagia teema on off topicus.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Kõhutunne ütleb, et see lugu on selleks korraks jälle läbi. Praegu ei ole mingi niuniu Europa liiga koht kahe punkti kaugusel altlatti. Praegu on 9 kaotust 16-st ja punkt üle releka altlatti. Mu seni eranditult puusse pannud ennustajavaist arvab, et hiljemalt jaanuarist on ülemus muutunud. Et saaks vajadusel ümberkorraldusi teha ja et Euroopas ette kaotanuna mängima ei mindaks. Ma lihtsalt ei näe, kuidas pärast sellist sõnavõttu sama mees pukis jätkata saaks.
          Seis on identnte eelmise hooaja Dortmundiga, lahendust me kõik seega teame...
          Peale Bournemouthi panin ka kusagil lause maha, et 2016 on ilmselt uus mees pukis. Eileõhtune ainult süvendas seda arvamust.
          Nii julgeid lükkeid üldiselt Mourinholt ju tihti ei näe, mistõttu tunneb ta ilmselgelt ka ise tugevat survet tulemuste järele.

          Ma pole mingi tõsimeelne Mourinho meetodite toetaja, pigem isegi vastupidi, aga au peab andma et oma tulemused toob ta ära. Ses mõttes eriti kahju, kui tal ei lasta sellest kriisist välja taltsutada seda väikest sinist poni ning vastavaid järeldusi teha - võiks tõsta Mou uuele tasemele.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Jaanuaris ostame Vardy ja Mahrezi ära ning probleem lahendatud.. ärge muretsege

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Ma pole mingi tõsimeelne Mourinho meetodite toetaja, pigem isegi vastupidi, aga au peab andma et oma tulemused toob ta ära. Ses mõttes eriti kahju, kui tal ei lasta sellest kriisist välja taltsutada seda väikest sinist poni ning vastavaid järeldusi teha - võiks tõsta Mou uuele tasemele.
              Umbes oktoobrist saati üritab ta seda "poni kriisist välja taltsutada", aga seni on see ainult üritamiseks jäänudki. Nii suur klubi ei peaks olema koht kus peatreener saab "uuele tasemele tõusta", tema peab meeskonna uuele tasemele viima, seda pole ju kuskilt otsast näha. Lisaks veel öelda läbi lillede et tiitel selliste lontrustega oli tema fenomenaalse töö vili, jätab see mulje et Chelsea on sel hooajal ainult nõks alla oma võimete mänginud.

              Kommentaar


                Mulle jäi eilsest kõige paremini meelde Chelsea mängijate tahtmatus ja oskamatus. Esimene värav Terry lihtsalt mõtles oma mõtteid ja teine värav oli ikka selline nagu mingi Messi keerutaks treeningul mingi noorteakadeemia satsi vastu. Ivanovici (oli vist tema) mööda läinud löök mingi poole meetri pealt tühja väravasse oli ka ikka kukalt kratsima panev.
                Fakt on see, et Chelsea mängijate kvaliteet on ja peaks parem olema kui praegused tulemused. Ju siis asi mujal.
                Lisaks võib vist 90% öelda, et Chelsea Champions Leaguest järgmine aasta jääb eemale, seega PSG ole õrn.
                Lisaks mainiks seda, et Chelseale ette heita kaotust Leicesteri vastu on ka suht tobe, sest viimane meeskond on ikka praegu ulmevormis. Pigem peaks ikkagi alustama keskmike võitmisest..
                Premier Liigale on see aga kindlasti hea PR jälle: Gigandi põrumine ja liigasse just saanud meeskonna ilus hooaeg. Vardy mängis paar hooaeg tagasi Inglise viiendas liigas ja alzeerlane kõksis vist Prantsuse teises liigas.. Leicesterist rääkides, siis neil tuleb nüüd ridamisi raskeid vastaseid ja eks näis, kuidas nad selle tsükli üle elavad. Alahinnata ei tohiks neid küll keegi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas American Vaata postitust
                  Umbes oktoobrist saati üritab ta seda "poni kriisist välja taltsutada", aga seni on see ainult üritamiseks jäänudki. Nii suur klubi ei peaks olema koht kus peatreener saab "uuele tasemele tõusta", tema peab meeskonna uuele tasemele viima, seda pole ju kuskilt otsast näha. Lisaks veel öelda läbi lillede et tiitel selliste lontrustega oli tema fenomenaalse töö vili, jätab see mulje et Chelsea on sel hooajal ainult nõks alla oma võimete mänginud.
                  ...ning lõpuks on kogu see värk nii mürgine, et ta annab ise alla kuna sisimas ta teab ise ka, et ei oska.

                  Kommentaar


                    Roberto Di Matteo tooge tagasi pukki, sai niigi ebaõiglaselt minekut last time.

                    Kommentaar


                      iga hommik ärkan üles ja mõtlen et tra võiks see komejant läbi olla, delfis uudis et Chelsea on rämeda petuskeemi lagedale löönud ja saavad meelega riista iga kord kui platsile astuvad; kõik topivad roppu moodi tulli tasku ja klubi pannakse kinni aga ei, nii vist päris ei ole ja lähe. tahaks lihtsalt et see jama tagurpidi pööratakse, lihtsalt ei tea kuidas alustama peaks. ühest otsast ei taha ikka kuidagi Mourinho sackimise tee peale astuda, teisest küljest mehe pressikaid vaadates on selline tunne et kutt on uppumas ja vehib ainult kätega et andke päästevest ja ma lähen kuhugi portugali teise liigasse ära. mida aeg edasi seda enam hakkan ise kahtlema et kas ta üldse tahabki selle kriisi alt välja ronida. alguses oli asi loogiline, kõik on meie vastu, kampaania, penalteid ei saa, väravaid ei löö, meile lüüakse. siis hakkas see mõjutama enesekindlust, meil ju lihtsalt võitu vaja ja kõik, rite?

                      siiamaani on veel asi kaetav, vähemalt fännidele, kirjutagu ja paugutagu palju marv tahab, mingi wengeri nalja võib ju ikka vastu tõmmata, aga siis kui peatreener ise ütleb et tema:
                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      'Mina viisin eelmisel hooajal mängijad tasemeni, kus nad tegelt ei ole'.
                      siis hakkad juba kahtlema. muide samas pressikas on veel igasuguseid tarku lauseid nagu

                      Then we concede two goals that are unacceptable for me because I know, one of my best qualities is to read the game for my players, is to read the opponents, is to identify every detail about your opponents
                      ja
                      And these two goals, [Jamie] Vardy moving between the two central defenders, the cross with the left foot, then Mahrez in the box one v one - and I wanted one v two because I want them to close him on his best foot

                      hakata nüüd kõiki leicesteri pelasid läbi vaatama et kas tõesti väga palju väravaid tuleb nii ja kui palju selles tõtt on, nii kaugele ma ei lähe aga anname benefit of the doubt et see ongi tõesti nii ja terve see aeg nähtigi vaeva selle kallal; et nende tugevusi nullida --- aaaga lüüakse ikkagi ära, siis treenerina vaevalt et sa tahad meediale öelda
                      "they are two goals very difficult to accept because I feel that my work was betrayed"

                      meedial on see äge pauer küll lauseid igasugustest kontekstidest välja kiskuda ja rebida ja moust täielik munn välja joonistada aga sellega astus küll specialjuan ise täiega ämbrisse.
                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Sellist asja lihtsalt ei saa öelda. Tunne nii, mõtle nii, aga seda ei saa öelda. Mitte mingil tingimusel, kõige vähem meediasse.
                      kui ma midagi korrutanud juba see hooaeg olen siis just seda et Mou teeb igati õigesti et just oma mängijaid kaitseb. olgu see halenaljakas teistele, meediale, vastastele, mis iganes; treenerina tegi ta õigesti just seda et võttis tähelepanu enda peale, mängigu see Hazard nii sitasti kui tahes, olgu see enesekindlus kui halb tahes, viimane asi mida vaja on see et the sun pasandab kuidas belgia imepoiss, player of the season ei oska tossupaelu kinni siduda, ei tee vasakul ja paremal vahet ning pole eelmisest jaanipäevast saati raamigi löönud. aga siis jooksupealt tagurpidi käik sisse ja ei ikka haiged pasad olete, mina tegin teist see mida te tegelt pole, ning sinna juurde segada veel lauseid nagu
                      And it's difficult for us to score goals when you have players who are not in their best level; it's obvious and everybody knows that. When you have some players specially in crucial positions that aren't at their normal level, it's difficult

                      millised need crucial positionid veel on? kas mõni vend on mingi erilise tähelepanu alla saanud? ilmselgelt vihjab ta siin kõigile. värav lekib, kaitse lekib, keskväli lekib, rünne on nagu poksikinnastega pihku panemine. kõigile dropiti pomme normilt "it's obvious and everybody knows that", tsiteerides meistrit ise.

                      ma ei taha öelda et ma olen suurem spets kui mou, et ma tean täpselt mis toimub niiööda behind the scenes aga see on kohati ikka rõve mis toimub, mis naela endale pidevalt jalga astutakse. ma saan aru et me suht peamegi mängima sellist formatsiooni kus meil on 2 kaitsvat poolikut, kuna ei ole meil kõige ilusam ja kiirem kaitse kogu liigas ja neil ongi vaja sellist kahemehelist seina sinna ette. eelmine hooaeg Matic ja Fabregas tegid seda, nad mängisid nii fullbackidega kui centerbackidega koos, nad jagasid seda kaitset. võrreldes nüüd selle hooaja igasuguste MNF'idega on näha kuidas mehed lihtsalt on positsioonist ära, mehed ei võitle, meestes pole SEDA(mis see X on, fuck nose). ainus asi mida see hooaeg näeb on Oscari nutmeg, iga mäng tüki kümme tuleb ära, ülejäänud konksud, trikid, tõmbed, lusikad ja kohvisegajad ja mis iganes ei tule, mitte mingit moodi ei tule. väiksed petted ja kõksud, kannaga flickimised ja kogu muu rõõm jääb täiesti välja.

                      ei saa öelda et me mängiksime täiesti rõvedalt, kohutavalt, halvasti, nii et ikka kohe igalt poolt valab paska peale. päris nii ei ole. me ei mängi nagu relegatsioonisats, aga meil on jubedalt puudu sellest X'ist mis eelmine hooaeg oli, aga see pole kindlasti Mourinho poolt sugar, spice and everything nice poiste hommikusöögis. see on suuresti kinni enesekindluses, seda on näha liikumises ja nagu wordprez ütles hästi siis:
                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Kus oli vaja jõudu, seal meid lükati ära. Kus oli vaja kiirust, seal meist jõuti ette. Kus oli vaja kohest pauku, otsustati lisapuute kasuks. Ja kui see puude ka välja tuli, siis järgmine läks küljejoone suunas. Või leidis kiipri.
                      mängijad jooksevad kõik parajalt korke siledaks. kui välja jätta nimed nagu Willian, Remy ja Azpi siis on näha et ülejäänud tiim on ikka kohutavalt ära vajunud. ma ei taha öelda et kõigile teistele kannaga näkku ja ahujel divarisse ära aga minu jaoks on need 3 nime need kõige üritavamad lülid. Hazardist rääkides siis ma/me ei tea ever kui valus tal tegelikult Vardy reit silitada oli, aga veidi küünilisemale vaatajale tundus tõesti et äkki mees lihtsalt ei viitsinud ja tahtis ära saada, jälle üks stab tema ja šeffi suhtedraamasse? kõik ju vannuvad et mingit mutinyt ei ole, kõik toetavad Maureeni aga tulemused jäävad ikka rõvedalt soovida.

                      raske on öelda kust alustada, aga mu endagi paarilehetagune "ei ärme noori mängita, need praegu põssari võtavad on raskem üle elada" skeem tuleks ära unustada, kõik akadeemikud, U-14'd ja muud jobud mängu ja vaadake kus hakatakse isuga panema, eks? kuid tõesti, kõige algsem asi millest alustada saaks on meeskonna rotatsioon. mis sellest krdi aafrika voskoboinikovist sai? Djolobodji? (typo?) kas ta on ratastoolis? mis viga? miks me ei näe? laske Babal mängida, laske REMYL MÄNGIDA, ausalt. Remy on tulnud pea koguaeg vahetusest ja iga kord on ta näidanud et ta tahab. isegi kui eile oli, enne väravat üks koht kus löömise asemel hakkas sättima siis oli näha et Remy on 3 korda rohkem ründaja kui Costa.

                      And because he's in trouble in the box, normally his movements are outside the box; he's moving to the sides and he doesn't occupy finishing areas. So I brought [Loïc] Rémy to have another body there

                      jutt jumala õige, Costa ei saa nende kaitsjatega hakkama ja viskab käega, ah pohhui, lähen äärele ja teen Hazardiga seina kuni pesema saab. Remyl kulus loetud minutid et sinna kasti joosta ja, olgu, kudos Pedrole selle tsentra eest aga Remy koksas ära. see ei ole esimene kord. mängitage siis Remyd ja Costat koos nii et nad ongi koos ründesse pandud, rohkem kehi kastis, andke minna, leggoo jms. andke Pedrole rohkem võimalusi, mängige krt kolme kaitsjaga nii et see keskväli oleks meie kontrolli all. eile, isegi kui Fabregas on see hooaeg sitt olnud, oli tema toomine hea. ta ei olnud hiilgav aga tõi loovust juurde. tal on vaja mängida ilmselt nii et ta ei pea kordagi enda värava poole vaatama, lihtsalt kuskilt tuleb pall ja lase ise edasi sellega. Mou mentaliteet on aga see et kõik teevad kõike, ole kus väljaku otsas tahes, kaitse olgu lukus, suunad olgu kinni.. ilmselgelt see ei toida praegu, vahetame siis plaani, proovime midagi.

                      hoian mingil määral hinge kinni et ärge veel Mou istet põlema pange aga mängijaid nii (nagu kõigi lemmikgunnar marv ütles) bussi alla visata ei saa, ning samamoodi peaga vastu seina joosta ka ei saa. midagi võiks ju muutuda, peale liiga kus me mängime
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Enamus fännidest võtaks Di Matteo tagasi küll. Roman poiss aga mitte. Andis ta ju selle lepingugi talle tänu fännide survele ja kui esimene sitt tulemustejada kätte jõudis oli minek kohe.
                        Mourinho jätkamisse enam ei usu kahjuks. Mingi hetk tuleb see teade, et ta enam ei ole pukis
                        Teada, et Guardiolat ihaldab Roman Chelseat juhtima juba aastaid. Kuskilt jäi mingi aeg silma, et Bayern pidi jõulude paiku Guardiolaga lepingu kohta läbirääkimised tegema. Selgub, kas jätkab seal või ei. Visatakse mingi pakk raha ette, et tule meile. Kui ei tule siis tehakse mingi uue vennaga pikem leping. Kui tahab tulla siis ilmselt pakutakse mingile vanale interim manageri kohta nagu paksmagu sai. CLis ju võimalus siiski midagi teha.
                        Carlo võtaks tagasi tegelikult küll kui tõesti peab uut manageri otsima hakkama. Monk ka ju vaba veel

                        Kommentaar


                          Kurja. Eeldasin, et peale eilset kottimist ikka saab tala, aga tundub et mitte.
                          Has Mourinho been sacked yet?
                          Long may this run continue though. Oi kui lõbus oleks kui hooaja lõpuks oldaks ka sarnases positsioonis (sadly unlikely)

                           

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                            Enamus fännidest võtaks Di Matteo tagasi küll. Roman poiss aga mitte. Andis ta ju selle lepingugi talle tänu fännide survele ja kui esimene sitt tulemustejada kätte jõudis oli minek kohe.
                            Mourinho jätkamisse enam ei usu kahjuks. Mingi hetk tuleb see teade, et ta enam ei ole pukis
                            Teada, et Guardiolat ihaldab Roman Chelseat juhtima juba aastaid. Kuskilt jäi mingi aeg silma, et Bayern pidi jõulude paiku Guardiolaga lepingu kohta läbirääkimised tegema. Selgub, kas jätkab seal või ei. Visatakse mingi pakk raha ette, et tule meile. Kui ei tule siis tehakse mingi uue vennaga pikem leping. Kui tahab tulla siis ilmselt pakutakse mingile vanale interim manageri kohta nagu paksmagu sai. CLis ju võimalus siiski midagi teha.
                            Carlo võtaks tagasi tegelikult küll kui tõesti peab uut manageri otsima hakkama. Monk ka ju vaba veel
                            Paari kohaga ei nõustu. Või noh, ma ei imesta tõesti, kui ports fänne tahaks RDMi tagasi mingi üüberanomaalse karikasarja ja 'oma poisi' faktori tõttu, aga sisimas ju teame, et see mineviku ilu tuleks minevikku jättagi. Tulemused siin och seal on näidanud ka, et mees võib treenerina elatist teenida küll, aga aste või paar madalamal (MK Donsis vist oli mingil määral edukas isegi?).

                            Seda ka ei usu, et Venemaa 90ndatest püstirikka ja elusana väljunud ärimees oma otsustega sellel lainel surfab, mis fännid staadionil och Twitteris üles peksavad.

                            Järgmise ülemuse suhtes spekuleerima ei hakka. Ühest küljest, mittesecondhand meeste teadmiseks ei tea jalkat piisavalt hästi. (Klopp olnuks seksikas nimi, Simeone samuti). Teiseks vahet pole, kes esindusmeeskonna tüüri juures on. Kui klubi ladvas mõtteviis ei muutu, siis jääbki kogu see olemine nendeks paariaastasteks tsükliteks.

                            Sitt on subjektiivne muidugi. Ei tea siit tugitoolist tegelt ju mõhkugi, et mis tegelt toimub. Aga tuleval sügisel saab 10 aastat gloorikaelu täis ja mingid mustrid on silma jäänud.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas M1kker
                              [...] mis sellest krdi aafrika voskoboinikovist sai? Djolobodji? (typo?) kas ta on ratastoolis? mis viga? miks me ei näe?
                              Papy Djilobodji. Miks ta Aafrika Vosko on? Ta ju keskkaitsja mitte ründaja. Aga nii palju, kui mina lugenud olen, siis 'Spetsiaalne Üks' teda tegelikult ei tahtnudki ega teagi, kes ta on, aga kuna Stonesi ei saanud ja tüüp, kes oli Zoumat soovitanud soovitas ka Papyt, siis "võttis" ära. Minu jaoks täiesti koomiline saaga, kui aus olla.

                              Dijlobodji pidi igatahes jaanuaris saadaval olema ja kuulduste kohaselt tahab Marseille teda laenata (ilmselt koos väljaotsuklausliga).

                              Kommentaar


                                Kui vaadata #1 mängujärgseid kommentaare siis nagu oleks tõesti tegemist eelmise hooaja Kloppi saagaga või siis olukorraga kui SAF oleks jätkanud post-SAF ManU treenerina Moyesi nahas... See kui #1 räägib sellest kuidas ta eelmisel hooajal saavutas meeskonnaga rohkem kui mängijad võimaldanuks tekitab paratamatult ManUga paralleel - pakuti ju ka Moyesi ebaõnnestumise põhjuseks seda, et mitmetel põhimängijatel oli "bb4" juba möödas.
                                Vaadates #1 sõnu mängija perspektiivist siis võiks välja pakkuda 2 suhtumist:
                                1. Kui jutt ärritab siis on võimalus platsil vastupidist tõestada
                                2. Kui neid sõnu tõena võtad, siis võiks proovida treeneri geniaalseid plaane ellu viia
                                Ehk siis ma ei kahtleks selles, et "in Mourinho's world" on need sõnad mõeldud puhtalt motivatsioonikõnena. Loomulikult on ka kolmas variant, et mängijatel on juba sügavalt suva...
                                Ise pakuks Chelsea ebaedu põhjuseks osaliselt seda, et nende edu alused on teiste meeskondade poolt läbi hammustatud ning eks lõpuks hakkab esimesena järgi andma keti nõrgim lüli - ega siis Chelsea suvel ilmaasjata nõnda meeleheitlikult Stonesi jahtinud. Seegi oli vastastele märk selle kohta millele tuleks keskenduda.
                                Kokkuvõttes on Premieri jaoks siiski ainult positiivne, et seebiooperi vaatamiseks ei ole tarvis telekat spordikanalilt ümber lülitada
                                (Disclaimer: not a Chelsea fan)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X