320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks asi millest ma pole siiani aru saanud, et mis imevägi sellel erivajadustega on, et Chelsea fännid teda nii jumaldavad.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Üks asi millest ma pole siiani aru saanud, et mis imevägi sellel erivajadustega on, et Chelsea fännid teda nii jumaldavad.
      No tõi ta ju esimesed tiitlid ja värki modernsel ajastul.

      Kommentaar


        He is regarded by a number of players, coaches, and commentators as one of the greatest and most successful managers in the world.

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Üks asi millest ma pole siiani aru saanud, et mis imevägi sellel erivajadustega on, et Chelsea fännid teda nii jumaldavad.
          No üritatakse ilmselt sellest kuvandist lahti saada, et Roman vahetab treenereid raskuste korral nagu sokke. "In manager we trust" ja nii edasi. Treenerile tuleb ju aega anda. Iseasi kui õige see on. Tippklubide jaoks loevad jalgpallis ikkagi tiitlid. Muidugi mõne tipplubi jaoks see oluline ei tundu olevat.

          Katkist taldrikut pole ikka väga mõtet kokku üritada liimida. Kui Josel riietusruum nii käest ära on. Kuna poolt meeskonda välja vahetada pole võimalik hooaja keskel, siis ainuke teine alternatiiv olekski peatreenerile kinga anda. Kui pädevad vennad seal Chelsea abitreeneri kohtadel on hetkel? Miks mitte kellelegi neist võimalust anda? Sageli annavad just sellised vangerdused parima tulemuse hooaja keskel.

          Aga jah, fännid ilmselt üritavad plastiku mainest lahti saada lihtsalt.

          Kommentaar


            Steve Holland pole vist suurte kogemustega. Ülejäänud on Mourinho entourage

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Papy Djilobodji. Miks ta Aafrika Vosko on?
              esimene nimi mis mulle keele peale tuli kui ma välja üritasin mõelda keda ma kirjeldan.. no other relation. 4 korda raskem nimi kui Azpilicueta

              kahju et nii oksakaga ära võeti, et ah las lihtsalt olla, keegi ütles et võtke.

              Algselt postitas Stok
              Chelsky fännid, mul on teile kaks lohutust pakkuda:
              1) tabeliliidri käest pole sugugi häbiasi tappa saada, eriti mitte relekaklubil;
              2) te võite ju vabalt valitud hetkel Man City teemasse kolida. Või Leicesteri.
              mingi osa vist juba läks jah, ma ka kauaks jäänud.

              Algselt postitas Stok
              Ma loodan, et Mourinho ja van Gaal püsivad veel vähemalt 26 aastat ametis.
              nii kaua aega vaja et Liverpool tiitli võidaks või miks siuke arv?
              Algselt postitas zip
              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

              Kommentaar


                Kui hooaja alguses oli naljakas, et Chelsea järjest kaotab ning selle üle oli siiralt hea meel, siis vaikselt olen hakanud kaasa tundma. Kogu see allakäiguprotsess on selle tulemus, mis meeste peades toimub. Veel, mis olen üleüldse sellest premmi hooajast tähele pannud, siis peksupoisiklubidel pole enam hirmufaktorit, et "oi krt, homme on mäng Chelseaga, viik oleks hea" või Manu, kellega iganes. Tullakse võitma ja see lööb suurklubide mängu rivist välja. Ega eilne Chelsea mäng ei olnud midagi halba.. Mahrezi teine värav oli filigraanne sooritus ning hakata selles Azpilicuetat süüdistama, pole aus. Muidugi hiljem, mis Mourinho intervjuus ütles, pole meeskonna sisekliimale hea. Mourinho üks maailma parimaid treenereid ning kui keegi üldse selle meeskonna uuesti mängima suudaks panna, on tema. Selleks aga tuleb meeskond kokku võtta, maha istuda ja sotid selgeks teha, muud võimalust ei näe. Siiralt loodan, et Abramovichil veel kannatust on.

                Kommentaar


                  Kui mälu ei peta, on eriko ykkonenil klausel, mis viib kena kopika Romani kontolt tema kontole. Sellest ka ehk erakordselt pikk süütenöör? Kuigi liigast välja kukkumine/keskelt allpool lõpetamine peaks ju rahaliselt suurem hoop olema. Liiga ja Euroopa rahadest ilma.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Viimane kord kui Chelsea top4-st väljaspool lõpetas oli hooaeg 2011/2012. Tollel hooajal sackiti peatreener(AVB?) enne jõule, ning RDM viis Chelsea CL-i gloryni. Tuhkatriinu stsenaarium.


                    Mourinhole sack ja RDM pulti. Hurraa! CL-is võib bussi parkides ja standarditele lootes hea õnne korral kaugele jõuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                      Carlo võtaks tagasi tegelikult küll kui tõesti peab uut manageri otsima hakkama. Monk ka ju vaba veel
                      laughing my ass off, carlo VÕTAKS TAGASI küll. kas sa oma parimates unenägudes tõesti arvad, et carlo ise oleks nõus chelseasse uuesti tulema? carlo is class man. no-no.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        He is regarded by a number of players, coaches, and commentators as one of the greatest and most successful managers in the world.
                        sick wikipedia skillz

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          laughing my ass off, carlo VÕTAKS TAGASI küll. kas sa oma parimates unenägudes tõesti arvad, et carlo ise oleks nõus chelseasse uuesti tulema? carlo is class man. no-no.
                          Arvasin isegi siin mõned leheküljed tagasi, et ta ei tuleks kuna visati ta ju minema nagu litsi. Lehed aga täis mehe juttu, et täitsa nõus tulema kuna Inglismaal tahaks töötada ja Chelsea sobiks küll uuesti.
                          Kas sa oma parimates unenägudes tõesti arvad, et Carlo on tõesti class man? no-no. money>class Võid oma perse ka tagasi külge õmmelda.

                          Kommentaar


                            Paistab, et klubi ei lase õnneks Mou'd lahti. Jaanuaris seega ilmselt lüüakse mitmed mängijad klubist minema. Miski miiting oli aset leidnud, arutati Mourinhot, jaanuari ja suve võimalikke oste.

                            Kommentaar


                              Miks ma aru sain, et see miiting on just veel tulemas, mitte möödas? Et peale mängu oli midagi arutatud, aga otsust ei tehtud kuna taheti rohkem veel arutada asja.
                              Lisaks jutud, et kui saab sule sappa siis tuleb paati päästma Juande Ramos

                              Edit: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...d-meeting.html
                              An emergency meeting will be held on Wednesday to decide his fate

                              Tea mis kellaajal siis

                              Kommentaar


                                Mingisugune board meeting oli tehtud juba, pidavat olema täiesti tavaline asi peale igat kaotust.
                                Seda "emergency" miitingut ei paista tulevat. Pole nagu midagi arutada seal enam siis ju kui muudest asjadest juba räägitud. (Vähemalt Sky väidab nii)
                                Mälu ütleb, et Abramovitš varem pole mingit küla kokku ajanud, et managerile talda anda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X