320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahepeal midagi natuke lõbusamat kah
    Latest fantasy football news and transfer rumours. Get your team updates, match results and upcoming fixtures. Stay ahead of the game plus pictures and videos

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Jah, möönan et Schürrle on peale sinistega liitumist pigem tuhmunud. Aga samas jäi minusse kahtlus, et ei suudetud temast täit potentsiaali välja võtta. Aga iga kell valiks satsi teda enne kui Salahi või Cuadrado või Mosese.
      Jah, nende osas eelistamist ma muidugi mõistan.

      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Puujalaks muutus ta millegipärast Chelsea perioodil. Eelnevalt Leverkuseni ja eriti Mainzi eest oli ta üks lootustandvamaid Saksa noori koos Götzede, Müllerite ja Holtbydega.
      Ei nõustu. Olles Bundesligat vaadanud, siis võiks ta tõesti ehk panna ühte kategooriasse Holtbyga, sekka visata ka näiteks Marini (ehk siis teistele, kes pole jälginud vihjeks - ülehaibitud noor vend, kellest kaugeltki seda ei tulnud, mida loodeti).
      Vaata või mehe löödud väravate ja assistide arve. Aga mis veel olulisem, siis ta on seda tüüpi mängija, kelle kogu output ongi põhimõtteliselt väravad. Pressimismängu ja kaitsetööd mida moodne mäng aina rohkem nõuab, ta minu meelest piisavalt ei paku.

      Ta ei olnud siis piisavalt hea Chelsea jaoks ega ole seda ka nüüd, ma ei saanud kunagi aru, miks Chelsea tema eest sellise röögatu summa soostus maksma. Wolves ongi umbes tema tase.

      Kommentaar


        Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Arsenali fänn ei saa aru miks nutetakse taga manageri kes nende mainet nagu tualetist alla viis. Selle hooaja tulemused ei ole ka sellised enam, et neid peaks kannatama ja kui klubi tehniline director ütleb veel juurde et tal on “palpable discord with the players” siis njah.
          Ja ei ole see midagi ainult minu arvamus. Minu tuttav Chelsea plastik on küll õnnelik varajase jõulukingi üle, et tüüp tala sai.

          Algselt postitas priity Vaata postitust

          Need on need "elu suurte valikute" küsimused... Et siis kumb valida, kas:
          - tsikk, kes on voodis hea, kuid muidu jube "b...."
          - tsikk, kes on meeldiv ja viisakas, kuid muidu erilisi kõrghetki ei paku
          Eks lõpuks igaüks teeb valiku selle järgi mida iseenda jaoks olulisemaks peab
          Kui Mou'd tsikkina kirjeldada siis
          - tsikk, kellega suhe on edukas 2-3 aastat pärast kõik laguneb kuna ta on b**** ja arvatavasti ka skiso

          Kommentaar


            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
            Arsenali fänn ei saa aru, miks tiitleid toonud manageri taga nutetakse
            Saab ikka. Aga ta mõtleb pigem, et kui normaalsetele tuludele lisaks (ehk piletitulu, CLi rahad, telerahad, sponsorrahad jms on ju mõlemal) on Arsenali kassavoog olnud laenuteeninduse tõttu viimase kümnendi jõuliselt negatiivne, siis on samal ajal konkurentklubile pritsinud peale 100 miljonit (!) aastas plussi. Ja kui selle tulemusena on nüüd liigatabel selline, nagu ta parajasti on, siis ... noh, võib ju spekuleerida, et kas sellise rahavoo juures oleks pidanud sarnase hulga tiitleid võitma üks (vabandage, ma natuke nüüd liialdan) väljaõpetatud pärdik?

            Kommentaar


              Mis klubi see veel 100 miljonit aastas kasumit on teeninud viimase kümnendi jooksul?

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Ma olen ka kurb, et ei näe rohkem Hoseee mental breakdowni ja tema täiuslik rekord EPL-s Arsenali vastu säilib. Aga äkki tõstaks venelastele mõeldes pitsi, süütaks küünla ning võtaks need kalluritäied rannaliiva ja koliks oma teemasse tagasi. Sleep juba lõi rahakaardi lauale, kuigi te kõik teate kuidas see lõpeb. Ainult Mõnukas on õnnelik praegu. coco-t tervitan ka.

                  Või noh, pohhui tglt. Jose oli ikka ilge tšjort, aga siin teemas mitte kõik teda ei jumaldanud. Ka wordprez ja wordprez2 tundsid siin vallandamise eel veits piinlikkust, et kuidas ühe mehe ego nii suur saab olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                    Mis klubi see veel 100 miljonit aastas kasumit on teeninud viimase kümnendi jooksul?
                    Manchester United
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        Manchester United
                        Bayern pani mingi 23-25 milli jeuri profitit 2014-15 seasonil.
                        manul oli see mingi 25 milli naela.

                        100 milli puhastkasumit ma ei tea küll, et keegi oleks teeninud
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas denisss Vaata postitust
                          Bayern pani mingi 23-25 milli jeuri profitit 2014-15 seasonil.
                          manul oli see mingi 25 milli naela.

                          100 milli puhastkasumit ma ei tea küll, et keegi oleks teeninud
                          Krdi ma mingi majandustegelane pole nii et aidake siis sellest aru saada

                          Premier League clubs' financial figures for 2013/14 (2012/13 in brackets), in order of wage bills, all sums in £ sterling.

                          Manchester United: wages 215.8m (180.5m); turnover 433.2m (363.1m); wages to turnover ratio 50 per cent (50 per cent); profit after tax 23.8m (146.4m).
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Kasum, ütleks kaasfoorumlane rK paljutähenduslikult, on raamatupidamislik mõiste. Ma rääkisin rahavoost. Kui vaatame asju ceteris paribus (siin eeldame, et auhinnarahade, teletulude, sponsorrahade, piletitulu jms teenimise võime on võrreldav - isegi, et ei ole), maksis Arsenal laenu 20-30 miljonit aastas tagasi ja samal ajal sai Chelsea raha peale. 10 aastaga sai miljard kokku ehk keskmiselt 100 miljonit aastas. Loogiline ju oleks, et sellest midagi ikka ka õige asja nimel rakendub, ei?

                            Kommentaar


                              No nüüd viimaste aastate jooksul on Arsenal suutnud turul kaasa mängida jälle. Anname mõned hooajad ja eks paistab kas väljaõpetatud pärdik saab tänapäeval hakkama premmi võitmisega nii mitu korda kui Mourinho või mitte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Ei tekita. See põhjendab seda. Võitja jääb võitjaks ja Mourinho on Premieri tiitlitega tõendanud, et tema seda on.
                                Kõva võitja on ta küll.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X