320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Laenunimekiri on tõesti wtf. Chelskil tuleks keelata noormängijate soetamise (ma oletan, et enamus sealt noored)
    Noh, mis seal osad ikka nii noored enam on. Kontrollida ei viitsi, aga seal peaks olema mitme erineva aastakäigu Youth Cupi võitjad, osad tüübid, kes Chelsea särki on ainult SportsDirectis näinud ja osad first teami jäägid.

    Kuidas normaalses ilmas asi käib muidu? Iga aasta müüakse persetäis kõlbmatuid akadeemia toodanguid alla/väljamaale? Mõni üksik laenule ja mõni üksik esindusmeeskonna pinki soojas hoidma?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Lahti lastakse mingi ports iga aasta tavaliselt - krt jätab chelseast mulje nagu heategevusorganisatsioonsit

      Kommentaar


        Mind tõsiselt ja ilma igasugu tagamõtteta huvitab, kes selle ideoloogia või strateegia taga on? kes selle klubisse tõi ? Abra vaevalt, tema on rahakott. Sellist lähenemist nagu tõesti väga silma ei hakka teiste klubide poolt või äkki ma lihtsalt Euroopa silmaringiga ja tegemist on miski L-Ameerika importstrateegiaga?
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Mind tõsiselt ja ilma igasugu tagamõtteta huvitab, kes selle ideoloogia või strateegia taga on? kes selle klubisse tõi ? Abra vaevalt, tema on rahakott. Sellist lähenemist nagu tõesti väga silma ei hakka teiste klubide poolt või äkki ma lihtsalt Euroopa silmaringiga ja tegemist on miski L-Ameerika importstrateegiaga?
          Vaatasin Wikis ringi. Ma ei tea, kui väga saab sealseid laenunimekirju usaldada, aga kuni 2009ndani oli laenul olevate mängijate arv alla kümne. 09-10 hooajast alates 17 ja rohkem (wiki lehele tekib suisa eraldi Loaned Out rubriik, varasemalt mahutati need paar tükki Players Out osakonda).

          Wiki ütleb ka, et 2009 oli Ron Gourlay esimene aasta CEOna. Aga ma ei tea, kui palju on CEO-l pistmist ostumüügilaenupoliitikaga, ei taha uskuda, et palju, muudki tegemist ju. Ja 2014 läks ta minema ka, aga laenumöll on üksnes hullemaks läinud.

          2011 tuli Emenalo sporting directoriks (klubisse tuli 2007, erinevatel positsioonidel, sh first team assistant coach viimased pool aastat enne ametikõrgendust ), jooksutas scoutimist ja akadeemiavärki, mis nagu vihjaks, et äkki neil teemadel on tema käsi mängus?

          Ilmselt on kuskil sügavamal kaevikus mingi täpsem vastus peidus, aga selleks pole praegu aega. Kiire otsing väga ei paljasta.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Laenunimekiri on tõesti wtf. Chelskil tuleks keelata noormängijate soetamise (ma oletan, et enamus sealt noored)
            Noh, ma mängin Football Manageris samamoodi ja olen päris edukas, aga päris-Chelsea mure on selles, et keegi ei anna neile tüüpidele reaalset võimalustki. Palju laenulolijatest viimasel ajal tegijateks on saanud? Ainult Courtois vist?

            Kommentaar


              Making sense of Juan Cuadrado's three-year loan to Juventus ehk Chelsea fännileht räägib featuring märkmed Chelsea fänn Jake Cohenilt, kuidas Chelsea ikka väga kavala diili tegi. Mine võta kinni.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Making sense of Juan Cuadrado's three-year loan to Juventus ehk Chelsea fännileht räägib featuring märkmed Chelsea fänn Jake Cohenilt, kuidas Chelsea ikka väga kavala diili tegi. Mine võta kinni.
                Huvitav, et FFP on siin mängu toodud. Roman taob nagunii kõik vajalikud ja ebavajalikud kulutused oma taskust (vajadusel) kinni. Ebaõnnestunud ostu eest saadakse oma raha laias laastus tagasi, selles osas on jutt õige (ehk siis herr Jake Coheni jutud). Muu tundub rohkem pastakast imetud jutt. Kui see kolme-aastane laen-ost kellelegi rohkem kasuks tuleb, siis on see minu arust ikka Juve.

                Kommentaar


                  Luiged võõrsil.
                  Alg XI: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Kante; Willian, Oscar, Matic, Hazard; Diego Costa.
                  Pink: Begovic, David Luiz, Alonso, Fabregas, Moses, Pedro, Batshuayi.

                  3 punkti ja täiseduga jätkamist, aitäh!

                  Kommentaar


                    lööme üle 2 võrku kah, siis peaks vist top'o'the'table olema?! Alonsole debüüti ka siis oleks veel eriti sajebal
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                      sajebal
                      Selle tähendus oleks siis "kopp ees"
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Selle tähendus oleks siis "kopp ees"
                        ütleme siis et sajebiis? aga nii ei läinud ikkagi rsk.
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Conte sõimab(sõimas) neil homodel näod täis riietusruumis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Conte sõimab(sõimas) neil homodel näod täis riietusruumis
                            Seda peaks iga päev tegema, ja korduvalt.

                            Kommentaar


                              Millal ükskord saadakse aru, et see kaitseliin on amortiseerunud. Cahill, Terry ja Ivanovic on maailma aeglasemad (korralikud koogi poisid). Rünnakut oli vähemalt tore vaadata

                              Kommentaar


                                Hei! Ega siin ei leidu kahte Chelsea fänni, kes on juba selleks hooajaks True Blue Membershipi ära teinud? Nimelt kaks mu sõpra sooviksid 15. okt. mängule minna Londonisse, kus vastaseks Leicester. Ise nad tegid samuti selle membershipi ära nii umbes 5 tundi tagasi, aga selgus, et selle aktiveerimiseks kulub vähemalt 48h ja seega enne pileteid osta ei saa. Piletid aga tulevad juba müüki täna hommikul/lõunal ja lõpuks, kui nemad ostma saavad hakata on vast (head) kohad läinud. Või kellel kogemusi Chelsea kodumängude külastamisega äkki oskab öelda kui reaalne on umbes 36h peale piletite müüki tulekut veel miskit saada? Kui aga keegi on juba member ja nõus piletitega aitama, siis võtke privas ühendust. Oleks suureks abiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X