320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Mismõttes loodas vältida tottenhami, loos oli kohe peale mängu ju, Chelsea - Tottenham ja Arsenal - Man City.
    Minu viga ja, ei pannud tähelegi. Saime kõige raskema loosi, aga mis teha...

    Kommentaar



      Kommentaar


        Tuli täna ikka Cahilli poolt vigade parandusega see võit ära. Realiseerimisega on kohati ikka probleeme, aga kui kaitse on taga ikkagi kindel ja keskväli nullib vastaste võimaluste tekkimised ära, siis ei paista see niivõrd välja.Samuti peab võõrsil Stoke üle võiduga kindlasti rahule jääma. Nüüd koondisepaus ja osad põhimehed eesotsas Alonso ja Fabregasega ei ole koondisega, mis on üllatav, kuid hea. Järgmised mängud peale koondisepausi on kodus. Crystal Palace H, vorm on neil küll paranenud, kuid peaks olema siiski suhteliselt kindel võit. Man City H ei tea ei põe, võõrsil sõitsime üle, kuid alahinnata neid ei saa isegi väga kõikuvast vormist.

        Kommentaar


          Noh, ilus just ei olnud, aga kõik 38 mängu ilus suudabki ainult Arsenal olla. Koondisepausiga olen rahul. Ehk mudivad Hazardi ka korda. Aga tegelt ma tulin siia ainult pilte postitama.


          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            The active one?
            The southern one?
            The two-one?
            slimm.ee

            Kommentaar


              mu meelest oleks kõige parem kui nüüd võtaks omale nimetuse Special One
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Diego Costa on lihtsalt nii kunn vend
                Oled sa kindel et sa ei ajanud " k " ja " m " tähe sassi?

                Kommentaar


                  Ta on mõlemat ja väga põhjalikult.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Samas on väga suur vahe, kas ta on "kunn munn" või "munn kunn".
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Samas on väga suur vahe, kas ta on "kunn munn" või "munn kunn".
                      Eks siin loebki see faktor, et läbi mis prillide vaadata. Minu kui sinise jaoks on ta kunn ja eks ta vastasmängijate jaoks ole see m versioon, aga noh neid mängijad ole veel, kelle kohta samasugune pilt kehtib.

                      Kommentaar


                        Vot mulle jääb täiesti arusaamatuks, no mis kuradi moodi saab keegi Shreki poolvenda kunniks nimetada. Hullemat tölpa annab ikka otsida. Isegi juudisoost Mr. Universum jääb talle alla.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Vot mulle jääb täiesti arusaamatuks, no mis kuradi moodi saab keegi Shreki poolvenda kunniks nimetada. Hullemat tölpa annab ikka otsida. Isegi juudisoost Mr. Universum jääb talle alla.
                          Tuleb siia alafoorumisse ka mingisugune liivakasti leksikon tekitada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Vot mulle jääb täiesti arusaamatuks, no mis kuradi moodi saab keegi Shreki poolvenda kunniks nimetada. Hullemat tölpa annab ikka otsida. Isegi juudisoost Mr. Universum jääb talle alla.
                            Viinamarjad on hapud

                            Kommentaar


                              Saver: "Kas sulle Costa meeldib?"

                              Nasfal: "Pea-aab me-eeeldima."

                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Costa on igati võll mees. vahepeal lööb munnimeeter piirajasse kah aga eks see jääbki teistele rohkem silma. samamoodi nagu siis kui Zlatan paneb mingile vanale elpsi räägitakse sellest et kuradi pirakas nina on ikka raisal.

                                Cahill from zero to hero aga Kante võtab iga mänguga rohkem neid vastaste mune pihku omale. rünne võidab mänge Kante võidab tiitleid??
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X