320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh meie murtsime nüüd selle needuse...

    Kommentaar


      No ei anna nii impotentsed seal väljakul olla.... kus on eelmise aasta premmi vorm. Haige pask lihtsalt

      Kommentaar


        Täiesti Cancer kohtumine.... Meestel mitte mingisugust sära silmis ei põle, Crystal Palace sugusele meeskonnale mitte midagi tekitada ei suudeta... See hooaeg on olnud üks totaalne häving välja arvata lõpusekundi kobistamine võõrsil Atletico vastu....

        Lootsin, et Contest tuleb selline stabiilne ja edukas treener, aga ei. Lasi Mourinho eelmise meeskonna peal ikkagi liugu kui Euroopat ega asju perse ei trüginud.... Täpselt samasugune Cancer nagu Ancelotti. Need vahetused olid ka totaalsed debiilsused.

        #ConteOut #ConteNahhui #JardimTreeneriks

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Täiesti Cancer kohtumine.... Meestel mitte mingisugust sära silmis ei põle, Crystal Palace sugusele meeskonnale mitte midagi tekitada ei suudeta... See hooaeg on olnud üks totaalne häving välja arvata lõpusekundi kobistamine võõrsil Atletico vastu....

          Lootsin, et Contest tuleb selline stabiilne ja edukas treener, aga ei. Lasi Mourinho eelmise meeskonna peal ikkagi liugu kui Euroopat ega asju perse ei trüginud.... Täpselt samasugune Cancer nagu Ancelotti. Need vahetused olid ka totaalsed debiilsused.

          #ConteOut #ConteNahhui #JardimTreeneriks
          Tõmba ise nihhi na ja oma postitused pane ka ühte.
          Palace peab ka rõõmu tunda saama.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Tõmba ise nihhi na ja oma postitused pane ka ühte.
            Palace peab ka rõõmu tunda saama.
            Kui ma peaksin sind kunagi nägema, et sa oma mannetu eluga oled nii rappa läinud ja seisad taburetil nöör ümber kaela, siis ma annan oma sõna ja luban, et ma löön tabureti alt ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Täiesti Cancer kohtumine.... Meestel mitte mingisugust sära silmis ei põle, Crystal Palace sugusele meeskonnale mitte midagi tekitada ei suudeta... See hooaeg on olnud üks totaalne häving välja arvata lõpusekundi kobistamine võõrsil Atletico vastu....

              Lootsin, et Contest tuleb selline stabiilne ja edukas treener, aga ei. Lasi Mourinho eelmise meeskonna peal ikkagi liugu kui Euroopat ega asju perse ei trüginud.... Täpselt samasugune Cancer nagu Ancelotti. Need vahetused olid ka totaalsed debiilsused.

              #ConteOut #ConteNahhui #JardimTreeneriks
              Korralik Netihiiro tuli välja o.O

              Kommentaar


                vou! siin on käest ära läinud. pange samas vaimus edasi!
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Korralik Netihiiro tuli välja o.O
                  Kuidas ma sellepärast Netihiiro olen kui ma avaldasin enda arvamust peale mängu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kuidas ma sellepärast Netihiiro olen kui ma avaldasin enda arvamust peale mängu?
                    Kogu see kirjutamisstiil ja olek, suht kergesti tuvastatav.

                    Kommentaar


                      Woy on geenius!

                      Kommentaar



                        Selline on algkoosseis feat. pink. Asjalikumat analüütilist eelvaadet saab lugeda siit.

                        edit: häid uudiseid tuli ka aserite maalt, kus kodumeeskond suutis Atleticoga väravateta viiki mängida.

                        Kommentaar


                          David Luizi koll oli ikka hoia ja keela!

                          Kommentaar


                            o boy.. kaotasin Chelsea pärast 70€ ja oleks võitnud 320€.. idud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Navas Vaata postitust
                              o boy.. kaotasin Chelsea pärast 70€ ja oleks võitnud 320€.. idud.
                              I feel u, mul endal Crystal Palace kaotus meeles.

                              Kuid siiski no mida mängu... 2 0 eduseis, mis kohati niigi saadud vastu mängu reaalset käiku mängida ikkagi kaotusseisuks ja, siis luckyda Hazardi headerist 3:3... Counti As Roma teemast lugedes, siis Roma kaitseliin Pereste ja Jesustega on niigi suhteliselt kokku klopsitud.

                              Arsenaliga tehtud 0 0 viigist oli juba tegelikult aru saada, et meeskonnas ei ole seis kõige parem.
                              Stoke City vastu suutsime me tõesti palju sitema mänguga lihtsalt kõik sisse lüüa mis oli võimalik, aga mängupilt ise oli kole.
                              CL esimene suur vastasseis ja võõrsil Atletico Madridi alistamine tundus võimas, aga no Atletico näitas siiski, et nad ei ole enam kaugelt see tase ning esmapilgul tundus see võit võimsam
                              City mäng juba näitas, et me oleme mänguliselt ikkagi väga tugevalt maas ja sitas seisus ning ei ole meeskonnas enam seda emotsiooni. Võis veel aru saada, et noh City hullus hoos ja võrdsete kohtumine ja väsimus seljataga nii, et oli andestatav.
                              Crystal Palace vastu oli tõehetk lõpuks käes, kus tegime ennast naerualuseks.
                              Tänane As Roma mäng näitas jätkuvalt ära, et suurte puudujatega As Roma suutis meid domineerida, suutis lüüa 3 tagasi peale seda kui me olime enda kaks võimalust kuidagi ära löönud.

                              Tegelikult on väga selgelt aru saada, et meeskonna mängupilt käib ikkagi alla ja vana rasva pealt suudame veel midagi teha, aga hetkel on Chelsea buss ikkagi väga tugevalt teepeal laperdamas. Ei hakka enam siin emotsiooni pealt tulistama et Conte lahti, vaid lihtsalt Conte peaks nüüd natukene mõtlema ja üritama leidma mingi lahenduse. Kas meeskonnas kuskil midagi käärib? Kas mängijad ei ole formatsiooniga/treeningutega või millegagi rahul? Kuskil igastahes see asi mädaneb.

                              Kommentaar


                                Sai veel mängu highlightse ja asju vaadata ning siiamaani on ikkagi üks korralik küsimärk, et mida Conte suvel Bakayoko Matici vahetamisega plaanis parandada? Hetkel ei näe küll, et Bakayoko Matici reaalne tase oleks. Ehk võtab veel aega, et päriselt kohaneda, aga siiani suhteliselt flop diil olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X