320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Lõpeta ära tõesti. Eelmine hooaeg Lampard juhtis Manut terve hooaeg meeskonnaga, mis tal käes oli ning kus ta oli saanud 0 muutust sisse viia. Manu tõusis viimase vooruga punktiga mööda tänu sellele, et saadi endale tuua Bruno Fernandesid jne. Oleks Lampard saanud ka tuua kedagi, siis oleks tasemevahe ilmselge olnud. Lampard oli eelmine hooaeg Ole'st kindlasti üle.

    See hooaeg on kui Premmis ollakse suht samal pulgal ning omavaheline 0:0, kuid sellejuures on Lamps olnud äärmiselt edukas CL ja Ole kolistas ämbreid, siis mille kuradi põhjalt sa väidad, et Lampard on Olelt sisse saamas.

    Ja mis klassist sa räägid. Ma Manu teemas pidin lugema küll, kuidas Linnupojad ja asjad ütlesid oktoobris, et Chelsea hakkab endale ei tea mida sisse istuma. Peale selliseid loosungeid kui ma tulen naerma, siis mul ei ole klassi võrreldes teiega. Väga huvitav.
    ma olen isiklikult sind kraadi võrra okeimaks ja sitkemaks vennaks pidanud kui linnukat. aga ma ei tea, kui su argument on, et "mis on okei linnukale, on okei mulle", siis...

    aa, ja btw. Ma ei ole mingi 5. põlvkonda Manchesteri tehasetööline, et ma ei võiks tunnistada seda, et huvitav ja äge on see, mida Lampard korraldab. Võtaksin mütsi maha ka siis kui Arteta paneks Arsenali mängima. Igastahes on parem kaotada meeskonnale, mille ideoloogia või taustsüsteem (kasvõi selles samuses jalgpalliromantika võtmes) mingis mõttes sümpaatne. Alternatiivina siis eespool mainitud konkurentidele nagu nt City.

    Kommentaar


      Cl-s oli Manul selgelt raskem alagrupp kui Tšelskil ja tegelikult ei olnud Chelsea nii palju üle kui punktitabel näitas. Rennesiga tulid mõlemad võidud raskelt, kodus pargiti Sevilla vastu bussi ja ilma põhimeesteta Krasnodarist jagu ei saadud..

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ma olen isiklikult sind kraadi võrra okeimaks ja sitkemaks vennaks pidanud kui linnukat. aga ma ei tea, kui su argument on, et "mis on okei linnukale, on okei mulle", siis...

        aa, ja btw. Ma ei ole mingi 5. põlvkonda Manchesteri tehasetööline, et ma ei võiks tunnistada seda, et huvitav ja äge on see, mida Lampard korraldab. Võtaksin mütsi maha ka siis kui Arteta paneks Arsenali mängima. Igastahes on parem kaotada meeskonnale, mille ideoloogia või taustsüsteem (kasvõi selles samuses jalgpalliromantika võtmes) mingis mõttes sümpaatne. Alternatiivina siis eespool mainitud konkurentidele nagu nt City.
        Sellessuhtes ma hetkel ei saa aru, et miks sa üldse sellise lambi fännide tögamise põhjal hakkad hindama, kellel kui palju klassi on. See on lihtsalt lõbus norimine, mis käibki ju tegelikult fännikultuuri sisse. Ma CL hoidsin tegelikult Manule pöialt viimase hetkeni, sest Premm FTW ja mul oleks neid palju huvitavam CL näha kui näiteks Leipzigi (No offence).

        Algselt postitas Tassike Vaata postitust
        Cl-s oli Manul selgelt raskem alagrupp kui Tšelskil ja tegelikult ei olnud Chelsea nii palju üle kui punktitabel näitas. Rennesiga tulid mõlemad võidud raskelt, kodus pargiti Sevilla vastu bussi ja ilma põhimeesteta Krasnodarist jagu ei saadud..
        Viimane mäng Krasnodariga seda ei saa üldse vaadelda sellise pilguga. Seal ei olnud mitte midagi mängus ja seda oli ka meeskonna esituses näha, et kohustuslik vägistamine väljakul eriti kui veel fänne ka polnud.

        Rennes on ikkagi väga okei võistkond ja mingit teerulli olekski palju loota olnud. Samas ikkagi raskelt kuid kindlalt võeti võidud ära. Hooaja alguses me olime roostes ja Sevillaga kodus oli raske, sest nende koosseis oli suht sama, millega oli natukene aega tagasi Euroopa liiga võidetud. Samas teises kohtumises tegime korraliku statementi. Võõrsil Krasnodar oli samuti kerge jalutuskäik. Me mängisime enda staatusele kohaselt selle alagrupi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Sellessuhtes ma hetkel ei saa aru, et miks sa üldse sellise lambi fännide tögamise põhjal hakkad hindama, kellel kui palju klassi on.
          Liialt keskendud mu küllaltki pika ja okei postituse osas sellele ühele viitele. Mida tegelikut võib just võtta tögamisena. Noh, et käib asja juurde. Ma sellise iga kaotavale mängule järgneva vastasmeeskonna teemasse lendava "hahhhhahahhahahahahahahhahahah"-ga ei oska väga suhestuda sessuhtes. Tõsi, võibolla see ongi see niinimetud "fännide tögamine"? Sest noh, Linnupoja ju ka

          Aga las olla, ma tegelikult ei tulnud siia teemasse algselt nii palju tüli norima, kui palju sulle tundub või kui paljuks asjad kulmineerunud. Lähen võtan saunas õlli edasi! peace.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Hooaja alguses oli näha, et Lampardil oli lõpuks käes ikkagi tema näoga võistkond. Paraku lõi natukene tema rohelisus välja ja see, et lähme suure hurraaga premmi vallutama. Ees taoti igast asendist ja tagant võeti igast asendist välja. Tegi ta korrektuurid, et kaitse pidama saada ja see ka õnnestus suht ideaalselt. Tõesti ta ei ole hetkel leidnud just väga tugevate vastaste vastu seda tasakaalu just ründe ja kaitse vahel. Samas progress on toimunud. Suurte vastu oleme me suutnud ikkagi ise 0 hoida. Muidugi ei ole midagi veel ilusat ja see asi võtab aega, kuid üle pikaaja on nagu näha sellist loogiliselt progressi mitte, et nüüd ja kohe.

            Kui tegelikult võtta klubi üleüldine harmoonia hetkel, siis mängijatest ei ole nii positiivset suhtumist ikka pikalt näinud. Olgu selleks igapäeva Twitteri/insta postitused jms. Meeskond usub sellesse, mis tehakse ja mängijad on õnnelikud.
            Saan aru, et toetad oma lemmikuid no matter what... aga

            "Muidugi ei ole midagi veel ilusat ja see asi võtab aega, kuid üle pikaaja on nagu näha sellist loogiliselt progressi mitte, et nüüd ja kohe."
            Ee... eelmisel hooajal oli vaja toetuda olemasolevatele mängijatele, noortele. Kohati mängiti päris elavat ja huvitavat vutti isegi seda tehes. Nüüd siis Abraham pingile, Werner asemele ostetud. CHO pingile, Zyech ja Havertz asemele ostetud. Tomori ja Christensen naaksu, Silva ja Chillwell asemele palgatud.
            Okay, vv vahetusest võib totaalselt aru saada, selle osas oli mõistlik.

            Chelsea toetaja seisukoht on üks, aga paljudele kõrvaltvaatajatele tundus, et progressi võis enne näha, mitte nüüd. Pigem nüüd mindi tagasi klassikalisse uusrikka mõttemalli.
            Kui pärast sellis overhauli öelda, et "aga meeskond ei mängi veel kokku hästi ja pole üksteisemõistmist" - siis kes käses 300 milkut magama panna korraga? Kui eelmisel hooajal tuldi noortega 4. kohale ja sellel hooajal pärast sellist kulutamist lõpetatakse näiteks samal kohal (KUI eksole, igasugu võimalused on veel lahti) siis võiks võtta ikka kukalt kratsima.

            Kommentaar


              Mis asja, Cech on vahepeal Chelsea U-23 meeskonna eest platsil käinud?

              Kommentaar


                Mängis tõesti ja ka selline mees nagu Danny Drinkwater oli platsil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                  Mängis tõesti ja ka selline mees nagu Danny Drinkwater oli platsil.
                  Drinkwateri tõttu ma Cechi märkasingi. Twitteris liikus see klipp:

                  Kommentaar


                    Drinky ja üks Spursi mees said peale mäsu punased, Tšelski võitis muidu 0-2 kaotusseisust 3-2.

                    Kommentaar


                      West Hami derby

                      Abraham-Pulisic-Werner-Mount-Jorginho-Kante-Chillwell-Silva-Zouma-Azpi-Mendy

                      Vahepeal kahe raske vastase vastu kaks võõrsil kaotust, mis ei ole maailmalõpp, kuid täna on vaja heas hoos West Hami vastu võitu ükskõik, mis hinnaga, et tagasi rajale saada.

                      Davaiiiii CMON BLUESSSS!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        West Hami derby

                        Abraham-Pulisic-Werner-Mount-Jorginho-Kante-Chillwell-Silva-Zouma-Azpi-Mendy

                        Vahepeal kahe raske vastase vastu kaks võõrsil kaotust, mis ei ole maailmalõpp, kuid täna on vaja heas hoos West Hami vastu võitu ükskõik, mis hinnaga, et tagasi rajale saada.

                        Davaiiiii CMON BLUESSSS!
                        Eks sul ole palju kaalul ka

                        Silva 1-0. Chilwellist on kahju. Ehk ei midagi nii hullu kui paistab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas szandor Vaata postitust
                          Eks sul ole palju kaalul ka

                          Silva 1-0. Chilwellist on kahju. Ehk ei midagi nii hullu kui paistab.
                          See on siiski prioriteet number kaks kuid tõesti.

                          Chillwellist tõesti kahju.... Kui paremal äärel James viga sai, siis polnud nii hull, sest samaväärne Azpi on olemas, kuid vasakus ääres on küll kellad... Emerson on täielik kaigas.

                          Kommentaar


                            Tuli pealtnäha ilus 3:0 võit, kuid reaalsuses see tasemevahe päris selline polnud. West Ham mängis sümpaatselt, kuid raami nad lüüa ei suutnudki. Natukene muretsema paneb Werneri ebaõnn ja no mängib mees hingega ja tahtmist on kuhjaga, kuid no ei lähe sisse need pallid... saaks tema ka nüüd korgi maha, siis võiks korralike ülesõite ka näha.

                            West Ham on väga soliidset mängu näidanud ning tänane võit oli kahtlemata korralik saavutus kahe kaotuse pealt tulles. Meeskonnal on mental korras.

                            Kommentaar


                              Sellist hetke, kus põhimehed terved on, sellel hooajal vist ei näe.

                              Kommentaar


                                Tahaks näpud kurku lükata lihtsalt ja pesema minna. See on lihtsalt räige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X