320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

    Jutulinde ei saa öelda, sest eelmine aasta olid teil püksid kandadel, aga eile saime suhu tõesti. Samas noh see oli ka selline mäng, et kui veel 9 korda Stamford Birdgel mängida, siis tõele au andes me ei kaotaks kordag. See oligi seine 10nest mängust 1 võidab Real Madrid stsenaarium ja see kobistamine ja jobistamine uskumatu, kus õnn võib ühte meeskonda tassida. Fuck u cunts. Undeserved history olete.
    Ahsoo. Tundub, et Benza sperma ikka laks eile vaga oigesse auku sobrake. Aga ise eelistaks cuntse ka, selles osas sul taitsa oigus. Samas hakkab see muutuma juba tragikoomiliseks kus uks mees suudab muuta meeste karjaari. Donnarumma ilmselt siimaani ei saa aru, mis juhtus. Mendy ilmselt tugevate rahustite all ja Karius, see vist naeb Benza nokut endiselt oma unenagudes. Jargmiseks Benza sooviks ilmselt Edersoni.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

      Ahsoo. Tundub, et Benza sperma ikka laks eile vaga oigesse auku sobrake. Aga ise eelistaks cuntse ka, selles osas sul taitsa oigus. Samas hakkab see muutuma juba tragikoomiliseks kus uks mees suudab muuta meeste karjaari. Donnarumma ilmselt siimaani ei saa aru, mis juhtus. Mendy ilmselt tugevate rahustite all ja Karius, see vist naeb Benza nokut endiselt oma unenagudes. Jargmiseks Benza sooviks ilmselt Edersoni.
      Läks.... Mis siin salata. Las läks sellel aastal kui eelmisel kui emotsioon laes oli. See aasta täiesti arusaamatute ja pedelike piirangutega, millega seda klubi survestatud on, siis noh pole ka imestada. Inglismaa riik ja muud elukad on lihtsalt full inimrämpsud muud midagi. See paar ei ole veel läbi because we are the motherfucking champs seega, Madridis tuleb igaljuhul veel andmine eriti kuna võõrsilvärava värki pole. Muidu au ja kiitus Realile, aga natukene võtaks tuure maha, et eks me ise ka ikkagi kandik kingitustega käes võtsime põske too mäng. Muidugi tuleb osata need vastu võtta ja Real oskas seda filigraanselt.

      Kommentaar


        Real(Benzema) oli ulme hea, meil jättis Lukaku sellised löömata.
        Aga ootaks tõesti juba täna Kepat väravasse mõneks ajaks, tuleb mõlemale kasuks. Tuchel on ka varem seda taktikat kasutanud, et konksurentsi tõsta ja Kepa on karikas päris head mängu näidanud.

        Kommentaar


          Sama mäng Reali vastu ja ma oleks rahul.

          Kommentaar


            RLC alustab miskipärast.
            Ega tegelikult väga usku ei ole tänasesse, Real peab ikka vääääääga ebaõnnestuma selleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              RLC alustab miskipärast.
              Ega tegelikult väga usku ei ole tänasesse, Real peab ikka vääääääga ebaõnnestuma selleks.
              aga kui võidategi, siis peded ikkagi ju

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                aga kui võidategi, siis peded ikkagi ju
                Tõmba püksid kõigepealt ülesse ja mul on tunne, et sa pead tulema aitama mul täna mu arbuuse tassida. Kohtunik muidugi on täielik putinist ja tassib Reali.

                Kommentaar


                  Jep Plastic mul suva mis haridus sul on, aga tule aita tassida.

                  Kommentaar


                    fair game Nasfal. Õnneks kuidagi sättisin sõnad nii, et peded olete ikka ju...

                    Kommentaar


                      sinu pärast juhtus nii praegu sõbrake! mul juba gif valmis aga enam ei julge

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                        Tõmba püksid kõigepealt ülesse ja mul on tunne, et sa pead tulema aitama mul täna mu arbuuse tassida.
                        ikka aitab

                        Kommentaar


                          Ajalooline päev, nägin lõpuks ära kuidas Werner Chelsea särgis lööb värava - muidugi paras jopp oli seegi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Jep Plastic mul suva mis haridus sul on, aga tule aita tassida.
                            Cat-1.jpg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Ma rääkisin sinuga ilusti, aga sa sa haugud seal nurgas

                              Kommentaar


                                Selgelt olid kohtunikud Reali poolt ja see täiesti fake ja värdjalik Chelsea venemaa kuvand, mida on Inglismaal maalima hakatud kannab vilja. Elus poleks sellistele supinokudele seeriat kaotanud ja Alonso äravõetud väravad jne on täielik huumor ja jalgpalli rüvetamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X