320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Selgelt olid kohtunikud Reali poolt ja see täiesti fake ja värdjalik Chelsea venemaa kuvand, mida on Inglismaal maalima hakatud kannab vilja. Elus poleks sellistele supinokudele seeriat kaotanud ja Alonso äravõetud väravad jne on täielik huumor ja jalgpalli rüvetamine.
    suht mingi see olukord real vs chelsea ju:

    1gembt.jpg

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

      suht mingi see olukord real vs chelsea ju:

      1gembt.jpg
      Sama gey multikas nagu Real Madrid jalgpalliklubina

      Kommentaar


        Werneri värav jopp või mitte, tõmbas seal korralikult Reali vendi perseli. 1+1 on siiski näitaja. Teiseks, Chelsea tegi väga hea mängu. Väga vähe jäi puudu. Lisaks, paljud satsid saavad sellega uhkustada, et tegid kahe mänguga 49?! lööki Reali vastu. Müstiline number. Õnne polnud ja realiseerimine tiba jäi vajaka, aga sisu näidati korralikult.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
          Lisaks, paljud satsid saavad sellega uhkustada, et tegid kahe mänguga 49?! lööki Reali vastu. Müstiline number. Õnne polnud ja realiseerimine tiba jäi vajaka, aga sisu näidati korralikult.
          1gembt.jpg

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Ma olen saanud ise pmst kaks aastat olla sinu positsioonis... öeldakse, et üksluisus ei ole hea ja vaheldus rikastab jne.... tra see, kes seda räägib ei tea, millest ta räägib...

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              Ma olen saanud ise pmst kaks aastat olla sinu positsioonis... öeldakse, et üksluisus ei ole hea ja vaheldus rikastab jne.... tra see, kes seda räägib ei tea, millest ta räägib...
              üritasin pilti kokku panna, et millest sa räägid ja ei saa aru. kas võitmisest või kaotamisest vms. aga ma nüüd tuttu, sest vastupidiselt populaarsele arvamusele ma iga õhtu ka kaelale nipsu ei tee.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                üritasin pilti kokku panna, et millest sa räägid ja ei saa aru. kas võitmisest või kaotamisest vms. aga ma nüüd tuttu, sest vastupidiselt populaarsele arvamusele ma iga õhtu ka kaelale nipsu ei tee.
                Be Careful, sa kaevad endale sügavamat auku kui su lemmar Manu peale Fergusoni lahkumist. Pärast on raske välja ronida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                  Be Careful, sa kaevad endale sügavamat auku kui su lemmar Manu peale Fergusoni lahkumist. Pärast on raske välja ronida.
                  mu lemmik tiim newcastle, ma ei oska vahetada logo

                  Kommentaar


                    See on see kui Villareali särkidega mängima hakkad
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      The deadline for putting in final offers to the Raine group for the club is tonight - to buy Chelsea.

                      Kommentaar


                        Rudiger teeb nahka sinistest. Paras loss ma ütleks. Ei saadud rahasid kokku.

                        Kommentaar


                          Palun laske Mountil terve ülejäänud karjäär penalteid lüüa.

                          Kommentaar


                            See pennal oli ikka päris piinlik amatööri tase Aga väga vajalikud 3 punkti kotis!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              See pennal oli ikka päris piinlik amatööri tase Aga väga vajalikud 3 punkti kotis!
                              Eelmiste aastate parimad penaltide lööjad, Bruno ja Jorginho on mõlemad hetkel veidi hädas nendega.

                              Kommentaar


                                hale, isegi norwich lõi kaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X