320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    hale, isegi norwich lõi kaks
    See ei ole sul fake Liverpooli mägra messenger, et sa siin üritad sellega kellelgi märjaks ajada

    Kommentaar


      Ma ei tea mida tuchel näeb ründekolmikus havertz -mount - werner.

      Kommentaar


        Väga ilus kingitus Lampsile.

        Kommentaar


          tuleb oota et chelseaga ei juhtu sama mis itaalia koondisega

          Kommentaar


            Chelski müüdi maha? Mida arvate asjast siis?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Oli ka juba aeg. Uuest omanikust eriti muhvigi ei tea ausalt öeldes. Paberil vist parim variant, mis oli saadaval, aga siiski tegemist jänkiga, nii et ei aja just eriti kõvaks.

              Ahjaa, mäng oli kah ja me ikka imeme hetkel päris korralikult

              Kommentaar


                Huvitav lüke. Mis sõnumi see Loftus-Cheeki vahetus saadab? Et Barkley on nii sitt, et ei usalda 15ks minutiks platsile aga penaltit laseb lüüa? Või see, et Loftus-Cheeki usaldab 14ks minutiks platsile, aga penaltit lüüa ei luba. Suht wtf lüke.

                Kommentaar


                  Loogiline lõpp sellisele hooajale... Punastele kommunistidele ja sellisele rämpsklubile on alati topeltvalus kaotada, aga it is what it is

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                    Huvitav lüke. Mis sõnumi see Loftus-Cheeki vahetus saadab? Et Barkley on nii sitt, et ei usalda 15ks minutiks platsile aga penaltit laseb lüüa? Või see, et Loftus-Cheeki usaldab 14ks minutiks platsile, aga penaltit lüüa ei luba. Suht wtf lüke.
                    See oli veider. Veider oli, et Wernerit ei toodudki mängu. Veider oli, et Azpilicueta penaltit lõi, vähemasti nii varakult.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Loogiline lõpp sellisele hooajale... Punastele kommunistidele ja sellisele rämpsklubile on alati topeltvalus kaotada, aga it is what it is
                      Loodan, et ühes teises teemas tuleb sul varahommikul väheke parem postitus.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Ma ei vaidleks Nasfalile vast. Ikkagi inimene ju näeb seda, kes ta on.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kahjuks peab tunnistama, et väike kommar seos siiski on

                          P20190809-059-Liverpool_Norwich-600x400.jpg
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Palun laske Mountil terve ülejäänud karjäär penalteid lüüa.
                            Aegus hästi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust

                              Aegus hästi
                              Ära hujja muga

                              Kommentaar


                                Rõõm ja kurbus on vaid naelad, millega hing on kinnitatud ihu külge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X