320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    There are, essentially, two possibilities. Either football is about to change in ways that nobody else has foreseen, or Boehly and Clearlake have made an extremely costly mistake.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      9 veel püsimajäämise 40 punktini, go Potter! VAR-i otsus kindlasti selle hooaja top 3-s.

      Kommentaar


        Dortmund on fantastilises vormis see aasta. Kardan mingit 0:3 ketukat.

        Kommentaar


          Ütleme nii, et šansid on veel täitsa olemas, õnnest jäi vajaka, muidu oli täits ok peli.

          Kommentaar


            Boehly ostab uueks hooajaks 31 aastase Neymari 8 aastase lepinguga ja hakkab väravaid ka tulema!


            Chelsea owner Todd Boehly has met with Nasser Al-Khelaïfi on Tuesday in Paris to discuss, in particular, the case of Neymar and the conditions for his potential arrival in the Premier League next summer.

            Kommentaar


              Kas mitte legendaarne George Carlin ei 6elnud et TODD on yks ehe p6mmpea nimevalik poisile.

              Kommentaar


                " Thats life" by Graham Potter.

                Kommentaar


                  Tuleb loota, et Azpliga on kõik korras.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Tuleb loota, et Azpliga on kõik korras.
                    Ma loodan kahte asja: Esiteks et tõesti Kapteniga kõik on korras. See oli ikka päris korralik laks näkku Teiseks loodan, et Chelski kasvõi ühe värava mulle kingiks...

                    Kommentaar


                      Viimasest 15 mängust 2 võitu ja 5 väravat.

                      Kommentaar





                        @Matt_Law_DT
                        Told no change in Chelsea board’s position on Graham Potter. They are still backing him.

                        Kommentaar


                          Potteri kamba ülesostmine Brightonist maksis 22 milli ja 5 aastane leping 60 milli. Briti meedia haipis venna korralikult üles( järgmine koondise treener jne.) ja Boehly neelas konksu alla. Ja nüüd on tal seda raske tunnistada. Suur jama igatahes. Kui kaitse välja arvata, lähevad uued mängijad(Felix, Enzo, Madueke,Mudryk) iga mäguga halvemaks.

                          Kommentaar


                            Chelski võitis. Ma kordan, Chelski võitis. See ei ole õppus. Chelski võitis.

                            Kommentaar


                              Todd Boehly: " Ma ju rääkisin". Hommikul kuuleme Potteri lepingupikendusest.

                              Kommentaar


                                Siit lõpuni ainult võitudega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X