320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Liiga hea.



    Kes need erapooletud eksperdid, kes mängijateturul hinda dikteerivad, siis olla võiks ka? Et kui Chelsea tahab mängijat osta, siis pöördutakse härra eksperdi poole, kes siis soovitab Romanile, palju võiks välja käia? Too ehk ka mõned näited, palju siis äärekaitsjate eest üldiselt välja on käidud, kui £18m on sobiv hind.
    Khjuks ei ole paljude heade äärekaitsjate hinnad avalikud nii et peatl leppima sellega, et nt. Zambrotta eest maksti 28 aasta vanuselt 10M aga see oli hea tehing kuna juve oli suht sundseisus. Grosso eest käis inter väidetaval 16M letti. Ashley eest käidi välja 5M+Gallas.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Objektiivne my ass - kui ta inglane ei oleks, võiks selle 18 milli rahumeeli kümnega jagada. Suvaline võrdlus, mis esimesena pähe kargas - Eboue Arsenali 1,5 miljoni eest. Igaüks võib omad järeldused teha.
      No et eboue nii hea hinnaga saadi, oli puhtalt Wengeri "süü". sellestmehest ei teadnud keegi mitte kui midagi ning wenger tegi tast mängumehe. Kahjuks või õnneks meie treeneril selliseid selgeltnägija võimed veel välja pole tulnud:P chelsea võib jah mitu 1M lootust osta ja neid hakata üles putitama aga fakt on see, et meil läheb heatasemelist paremkaitset vaja ja seda läheb vaja kohe, kuna eesmärk on meil võita premierleague.

      Kommentaar


        Kas mu silmad petavad või on Cech juba platsil?

        Kommentaar


          Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
          Kas mu silmad petavad või on Cech juba platsil?
          oleneb, kui vana m2ngu sa vaatad..
          villa-chelsea on homme muidu

          ja ma ei usu, et ka Terry nii kiiresti naaseb ja Cech ammugi mitte, see poleks m6istlik
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
            Khjuks ei ole paljude heade äärekaitsjate hinnad avalikud nii et peatl leppima sellega, et nt. Zambrotta eest maksti 28 aasta vanuselt 10M aga see oli hea tehing kuna juve oli suht sundseisus. Grosso eest käis inter väidetaval 16M letti. Ashley eest käidi välja 5M+Gallas.
            vota siit nimetutest ukskoik kes ja ta on parem kui see Richards, eriti oma 18millise hinnaga
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Jah, aga Richardsil on nendeni veel 10 aastat aega ning kui ta juba praegu on üks inglise liiga parimaid omal kohal, usun, et ta saab minna ainult paremaks. 18M on m
              minu arust normaalne. Ning kui ta on alles nii noor, pol chelseal enam pikka aega vaja selle koha pärast muretsda.

              Kommentaar


                Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                Jah, aga Richardsil on nendeni veel 10 aastat aega ning kui ta juba praegu on üks inglise liiga parimaid omal kohal, usun, et ta saab minna ainult paremaks. 18M on m
                minu arust normaalne. Ning kui ta on alles nii noor, pol chelseal enam pikka aega vaja selle koha pärast muretsda.
                Mis Chelseal sellest kas ta on noor või mitte, neil on kohe vaja kaitsjat ja kui ta ei ole piisavalt hea siis müüvad nad ta aasta pärast poole odavamalt maha ja ostavad jälle mõne venna ropult kallilt.

                Kommentaar


                  Jajah, järgmised viisteist aastat on hooleta. Wayne Bridge, anybody?
                  Nii noore mehe ostmine on alati mingis osas loterii. No sry, aga tuginemine väitele "ta saab minna ainult paremaks" eeldabki just täpselt neidsamu selgeltnägija võimeid, mida isegi onu Romkal ega Spetsiaalsel Mehel tõesti paraku ei ole.
                  Aga et süda kohe päris rahule jääks, siis vaatame korraks neid viimaste aastate nooremapoolseid mängijaid Premis, et keda ja mis rahade eest ostetud on, eks ole. Konkreetsed numbrid, mõned ehk küll pisut spekulatiivsed, aga suurusjärku see ei muuda. Et siis Walcott 5 m£, Dawson 3.3m£, Lescott 4m£, Lennon 1m£, Defoe 6m£, Jenas 7m£... Kõik noored ja paljulubavad, isegi inglased ja puha, ometi ei maksa keegi nende eest mingeid ulmehindu. Veel paar noort kaitsjat siia võrdluseks: Senderos 2.5m£, Evra 5.5m£, Paletta 2m£. Seesama Chelsea ostis mõne aasta eest Joe Cole'i 6.6 ja Robbeni 12 milli eest. Nüüd siis ühe 18-aastase eest pea sama palju? Ma arvan, et aitab vist näidetest selleks korraks - Richards 18 miljoni naela eest ON totaalselt ülemakstud, ükskõik kui hea mängija ta ka ei oleks.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    esiteks, vaatame, kas ta üldse tuleb- mitmed teised premieri klubid on ka pakumise teinud.Ning chelsea trump ongi see, et ta saab rahaga hetkel teised üle trumbata ning mis selles halba on?? Iga meeskond soovib ju, et tal oleks parimad mängijad. Ning kui chelseal on siuksed võimalused, siis on kohe kerge kadedusevimm sees. Vaatame kõigepealt millist mängu ta suudab näidata,siis räägime kas ta on oma 18M väärt:P Kui Manu omal ajal ostis rio 30M eest, ei kuulnud ma küll nii palju vingumist. Mees on küll hea, aga ndlasti mitte 30M vääriline. Vidic, kes osteti väidetavalt 1,4M eest, on hulka paremat mängu näidanud. Nii et kui meil on selline võimalus hetkel, siis miks mitte???

                    Kommentaar


                      palju Rooney eest plekiti?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        palju Carricki eest plekiti?

                        Kommentaar


                          Carrick 14m, Rooney 20m. Esimese eest ka liiga palju ja teine on loom, keda sünnib vast kord kümne aasta jooksul. Aga noh, mis ma ikka kägisen, ostke keda tahate. Raha maksab ju.

                          edit: ja kadedust ei ole siin küll karvavõrdki.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            pada sõimab katelt.... ega manugi plaanib hargreavesi eest välja käia väidetavalt 23M, mis on selgelt ülemaksud...

                            Kommentaar


                              Ja ongi ülemakstud, täiesti nõus. Paja ja katlaga pole siin mingit pistmist - ega see, kui ma klubi toetan, tähenda veel, et ma nende ostupoliitikat tingimata heaks kiidaksin. See paremale ja vasakule pildumine lõpeb viimaks sellega, et ostetakse 50m eest mingeid 16-aastaseid kokku, sest "raha ju on". Ainult et kas siis veel on klubi, kuhu osta...
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Njah eriti ei usu et homme see võit ära tuuakse Villa Parkist,see veel raskem kui oli võtta võtta viimasest kahest mängust.Ennustan viiki loodan võitu...
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X