320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    niisiis tuli FA cupis kerge 3-0 võit Nottinghami üle. Väravate autoriteks olid Ševa, Drogba ja Mikel. Esimene poolaeg oli puhtalt meie päralt. Kerge shooting practise nagu ütles kommentaator. Seda näitab kasvõi see, et esimene poolaeg oli ball posession 90%!!-10% Chelseale. Teine poolaeg tõi mourinho noored sisse ning mäng muutus veidi aeglasemaks. Kokkuvõttes igati teenitud võit. Loodaks nüüd vaid, et seda ilusat mängu jätkub kolmapäevaks samuti!

    Kommentaar


      Chelski on millegagi p6hjalikult vigastuste-jumalat pahandanud,
      isegi Cashly on iselagunev
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Veidike pläma treenerivahetuse kohta.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Treenerivahetust küll ei tahaks uskuda. On ju mitmed meeskonna liidrid öelnud, et ei pikenda lepingut kui Jose lahkub, samuti pole ju erilist põhjust vaadates, kuidas meeskond mängis eile. Mängupilt oli väga hea, vaid kaitse võiks veidi kindlam olla. Laupäeval peaks JT naasma, eks siis näeme. Kahju vaid A.Cole´st. Viimaste andmete kohaselt on mees hooaja lõpuni väljas. Õnneks on see üks ainsaid positsioone, kust on asemele võtta maailmaklassi vasakkaitse. Edu sulle Bridgey, saad nüüd näidata ennast.

          Kommentaar


            Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
            Treenerivahetust küll ei tahaks uskuda. On ju mitmed meeskonna liidrid öelnud, et ei pikenda lepingut kui Jose lahkub, samuti pole ju erilist põhjust vaadates, kuidas meeskond mängis eile. Mängupilt oli väga hea, vaid kaitse võiks veidi kindlam olla. Laupäeval peaks JT naasma, eks siis näeme. Kahju vaid A.Cole´st. Viimaste andmete kohaselt on mees hooaja lõpuni väljas. Õnneks on see üks ainsaid positsioone, kust on asemele võtta maailmaklassi vasakkaitse. Edu sulle Bridgey, saad nüüd näidata ennast.
            Ma usun et kõik oleneb sellest kuidas hooaeg chelski jaoks lõpeb, kui liigas jäädakse 2-3 ja CL välja pudenetakse, siis roman seda asja nii ei jäta või siis jose võtab ise nö paberid välja. Mees läks ju chelskisse et tiitleid võita!
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Ma usun et kõik oleneb sellest kuidas hooaeg chelski jaoks lõpeb, kui liigas jäädakse 2-3 ja CL välja pudenetakse, siis roman seda asja nii ei jäta või siis jose võtab ise nö paberid välja. Mees läks ju chelskisse et tiitleid võita!
              Ei taha eriti uskuda, et ühe natuke halvasti läinud hooaja põhjal seda järeldada saab- tegemist on siiski meedia poolt üles puhutud mulliga. Samuti on chelseal olnud see hooaeg olnud väga palju vigastusi. Vb oleks koguaeg põhimeestega mängides praegune seis veidi halb, aga vaadates vigastuste hulka, võib hetkeseisuga suhteliselt rahul olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                Ei taha eriti uskuda, et ühe natuke halvasti läinud hooaja põhjal seda järeldada saab- tegemist on siiski meedia poolt üles puhutud mulliga. Samuti on chelseal olnud see hooaeg olnud väga palju vigastusi. Vb oleks koguaeg põhimeestega mängides praegune seis veidi halb, aga vaadates vigastuste hulka, võib hetkeseisuga suhteliselt rahul olla.
                ma ei rääkisin et kui terve hooaeg ebaõnnetub, aga vigastuste kohapealt arvan,et pingipealsed poisid võiksid vabalt mängida ka põhis, vast kõige valusam on just vigastuste teema kaitsjate kohapealt ses suhtes sul õigus.

                EDIT: Tsekkisin huvi pärast üle ja leidsin et kõik mängud kus chelski on punkte kaoadnud, siis on kõik staarid platsis peale Cechi(ühes oli ka Cech siiski mängus), minu jaoks aga üks mees tervet tiimi ei tee vähemalt nii kõrgel tasemel mitte, järelikult minu arust ei ole vigastused eriti rolli mänginud!
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  ma ei rääkisin et kui terve hooaeg ebaõnnetub, aga vigastuste kohapealt arvan,et pingipealsed poisid võiksid vabalt mängida ka põhis, vast kõige valusam on just vigastuste teema kaitsjate kohapealt ses suhtes sul õigus.

                  EDIT: Tsekkisin huvi pärast üle ja leidsin et kõik mängud kus chelski on punkte kaoadnud, siis on kõik staarid platsis peale Cechi(ühes oli ka Cech siiski mängus), minu jaoks aga üks mees tervet tiimi ei tee vähemalt nii kõrgel tasemel mitte, järelikult minu arust ei ole vigastused eriti rolli mänginud!
                  No see kaotus liverpooli vastu oli küllõudusunenägu. Keskkaitsepaar oli Ferreira ja Essien.Ning neil oli väga raske vastu saada jõulistele crouchile ja Kuyt´ile. Muidugi saab siin oletada, aga julgeksin väita, et k
                  ui oleks carvalho mängu olnud, oleks mäng kaitse koha pealt kindlasti parem olnud. No nüüd peab vist lootma, et lillywhitesid suudavad pühapäeval punastelt punkte varastada.

                  Kommentaar


                    Jajaa. Õbluke Essien ja vana põkk Crouch. Kurb mõeldagi kohe. Mitte et ma norida tahaks, ei.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kuskilt mingi nimekirja mis liigamängud veel järgi on erinevatel meeskondadel saab ?
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Internet on imeline.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                          Kuskilt mingi nimekirja mis liigamängud veel järgi on erinevatel meeskondadel saab ?
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Väidetav suur tüli Romani ja Jose vahel, ma pakuks, lõppeb sellega et, lõpuks peab üks neist kohvrid pakkima. Ja praegu Romani lahkumas näha, ei usu hästi.
                            Kumma kaotus Chelseale suurem oleks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas John Doe Vaata postitust
                              Väidetav suur tüli Romani ja Jose vahel, ma pakuks, lõppeb sellega et, lõpuks peab üks neist kohvrid pakkima. Ja praegu Romani lahkumas näha, ei usu hästi.
                              Kumma kaotus Chelseale suurem oleks?
                              Hahaa. Mulle su huumorisoon meeldib.. (Y)
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Jaan!.....
                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X