320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja mina arvasin, et Arsenal võitis 2005 a. FA Cupi. Või hindab Special One seda viigiks?
    Supplies!

    Kommentaar


      See Jose jutt on tõesti ahastama panev, ManU on ka see hooaeg kannatanud palju läbi vigastuste, kuid nt suudeti Saha asemele Larsson saada ja mujal on õnneks pink välja vedanud. Mehed kelle palgad on kordi väiksemad kui Chelsea omad. Jose võiks rohkem mõelda mida suust välja ajab.

      Kommentaar


        Tegelikult tahaks seda intervjuud oma kõrvaga kuulda-silmaga näha. Enne ei usu, et mourinho on nii öelnud. Kuigi jah, Manul on see aasta kõvasti rohkem olnud kui eelmine aasta

        Kommentaar



          aga palun

          Kommentaar


            lol, ma ei ole pime ning LUGESIN seda juba enne, kuid sooviksin seda intervjuud telepildi vahendusel näha või siis kasvõi kuulda.

            Kommentaar


              Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
              lol, ma ei ole pime ning LUGESIN seda juba enne, kuid sooviksin seda intervjuud telepildi vahendusel näha või siis kasvõi kuulda.
              LMAO, LOL jne. Ma üritan leida sulle telepildi tema intervjuust ilma hääleta, saad kenasti vaadata.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                LMAO, LOL jne. Ma üritan leida sulle telepildi tema intervjuust ilma hääleta, saad kenasti vaadata.
                naljahammas, tegelikult olen ennegi kuulnud skysportsi vahendusel mourinhost igasugu luulusid, mis päriselus väga tõele ei vasta, seepärast tahakski kontrollida

                Kommentaar


                  Minul pole huumorisoont olemas, mida sa õige arvad. Küsi kasvõi reed´i käest.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Ja mina mõtlesin kunagi, et treeneriks saavad ainult intelligentsed inimesed.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas boobek Vaata postitust
                      Pagan, mina ei mõista kust sinusugused geneetilised eksitused meie sekka satuvad. Tõesti ei mõista.
                      "I just know he was heading the ball. It would be normal for an Arsenal player to try to kick it five metres from his own goal. The defensive player has to do that.

                      "John risked himself and the Arsenal player was trying to protect his goal. I have no criticism about that.

                      Mourinho otsene ütlus olukorra kohta - selgelt ju tunnistab,et Terry pani ise kolba lolli kohta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        "I just know he was heading the ball. It would be normal for an Arsenal player to try to kick it five metres from his own goal. The defensive player has to do that.

                        "John risked himself and the Arsenal player was trying to protect his goal. I have no criticism about that.

                        Mourinho otsene ütlus olukorra kohta - selgelt ju tunnistab,et Terry pani ise kolba lolli kohta.
                        Sa ei saanud ikka aru või? Äkki ma annan ka jalaga sulle pikki lonti ja pärast sõiman idikaks, kuna sa oma morsiga minu puhtad jalakesed ära määrinud oled.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Ainult JT ( või ka Boobeki) taoline hälvik läheb peaga lööma madalat palli kui suur must mees oma jaga samas suunas sirutab.
                          Lõbus oli vaadata kuidas reporter kisendab : Terry dives bravely for the ball as usual. ja sisi järsku vait jääb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Ainult JT ( või ka Boobeki) taoline hälvik läheb peaga lööma madalat palli kui suur must mees oma jaga samas suunas sirutab.
                            Lõbus oli vaadata kuidas reporter kisendab : Terry dives bravely for the ball as usual. ja sisi järsku vait jääb.
                            Mine perse, sõna otseses mõttes. Mis see Diaby on sul mingi kääbik või on jalgade sirutamine rinna kõrgusele täiesti tavaline värk? Keegi polegi teda (Arsenali kaitsjat siis) teab mis süüdistanud, sest igaüks oleks seda palli sealt tõnäoliselt niimoodi lööma hakanud. Kuid türa, milline troll sa oma parastamisega oled. Ma pole ammu mingi jutu peale nii pahane olnud.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Mine perse, sõna otseses mõttes. Mis see Diaby on sul mingi kääbik või on jalgade sirutamine rinna kõrgusele täiesti tavaline värk? Keegi polegi teda (Arsenali kaitsjat siis) teab mis süüdistanud, sest igaüks oleks seda palli sealt tõnäoliselt niimoodi lööma hakanud. Kuid türa, milline troll sa oma parastamisega oled. Ma pole ammu mingi jutu peale nii pahane olnud.
                              Sinu debiilsuste peale ei kannata mina ammu enam pahane olla - muidu intelligentne inimene nagu aga ainult segast ja seda pea igas teemas. Eks ta ole tore on inimesi igal pool surkimas käia aga näiteks kasvõi Arsenali poiste värdjateks sõimamine Arsenali teemas - eriti kui tänu oma boasilmadele ei tunne mängijat ära on kah super.

                              Mis puutub parastamisse, siis Terry on eraeluliselt ilge ahv ja kuna pold kokkuvõttes tõsine pauk siis selline koputus kulus talle ära küll.
                              Ja Mourinho repliig postimsie mõte oli lihtsalt näidata, et Diaby poolt pold ohtliku mängu haisugi.
                              PS- mina plõksin ka palju ja vahel mõttetult aga üldjuhul meeskondade teemades kellel Arsega on mäng olnud või siis Eesti teemades vahel harva. Ma ei käi sul Leedsi teemas iga suvalise asja peale hüppamas. Ja ilmselt ei tule kah, sest kui loosiga ei näkka mõnes karikasarjas, siis Leeds ja Arsenal ei mängi omavahel vist niipea.
                              Üldiselt tõmba oma teksti koomale vana tüütus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Minul pole huumorisoont olemas, mida sa õige arvad. Küsi kasvõi reed´i käest.
                                Ei ei ei minu arvates oled sa igvesti lahe naljamees.
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X