320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult seda oligi arvata. Ei saa ju olla, et kui siin foorumis praktiliselt kõigi suuremate klubide fännide seas on mõni pooletoobine, siis Arsenali toetajate hulgas kerge vaimupuude ilming puudub. Aitäh, malagar, kuivik saab jälle rahus magada, oma imbetsill on siiski ka punaste seas.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Mina ei ütle muud, kui et Arsenalil on lahedad fännid, tõesõna.
      Vanderselliga nõus.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Kas Arsenali toetajad loopisid nälginud Chelsea mängijaid kõiksugu söödava ja mittesöödavaga? Kui nii, siis tõusen püsti ja aplodeerin- tõelised fännid.
        Supplies!

        Kommentaar


          Vaatasin, et paljud Arsenali särkides pealtvaatajad aplodeerisid Terryle, peale viimase vigastusega lahkumist. Ilmselt polnud need tõsiseltvõetavad poolehoidjad, sest iga õige Arsenali fänn ju teab milline ahv Terry eraelus on ja oleks näpuga parastavalt näidanud.

          Kommentaar


            Milline ahv ta siis on?:-S
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Minu arust on Terry just eraelus väga intelligentne inimene. Ta ei tõtta ajakirjade kaantele ning ei anna ülemäära intervjuusid. Tundub suht Paul Scholesi tüüpi vend. Keegi inglismaa kommentaator on öelnud ta kohta anti-beckham, mis on päris tabavalt öeldud.

              Kommentaar


                Irw, ära aja.

                Vähemalt igas World Socceris, Four Four Twos või Matchis on ta Umbro müügimees. Artikleid ka jagub.
                Aga, minu arust tundus inimestele lihtsalt asi NII hull, et ei hakatud midagi seal näpuga näitama, vaat, et sureb ära veel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas v6hiv66ras Vaata postitust
                  Vaatasin, et paljud Arsenali särkides pealtvaatajad aplodeerisid Terryle, peale viimase vigastusega lahkumist. Ilmselt polnud need tõsiseltvõetavad poolehoidjad, sest iga õige Arsenali fänn ju teab milline ahv Terry eraelus on ja oleks näpuga parastavalt näidanud.
                  Asi on lihtne - aplodeeriti siis kui vigastuse ulatus polnud teada ja kõik olid põhjusega inimelu pärast mures. Aga peale seda kui oli selge et vend elus ja terve ja juba staadionil pidu panemas, võisin ma julgelt öelda, et korra vastu lõugu saada oli talle täpselt paras.

                  Eraelus on Terry hasartmängur ja joodik, lisaks rikub abielu laaberdab niisama ringi - Briti meedias neid kirjatükke jagub.
                  Minu poolest joogu ja mängigu kasiinos, aga olles ise korralikult abielus on selline sitapea, ke soma naise seljataga ringi aeleb üht toud vähemalt väärt küll.

                  Jah olen küll moraalijünger

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    .....aga olles ise korralikult abielus on selline sitapea, ke soma naise seljataga ringi aeleb ........
                    Kust kurat sina seda tead? Käid taga koos väljas või?

                    Kommentaar


                      leht kirjutab - seega käis ilmselt ajakirjanik koos väljas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        leht kirjutab - seega käis ilmselt ajakirjanik koos väljas
                        või siis mitte........ ei maksa uskuda, mida räägib the Sun või muu taoline väljaanne. Kvaliteetlehed end sellise rämpsuga ei ehi.

                        PS! Sellisel tingimusel peaks Beckham meie hulgast juba lahkunud olema

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          leht kirjutab - seega käis ilmselt ajakirjanik koos väljas
                          Mingi kollane ajakirjandus kirjutab mingit paska ja võtad seda kohe tõe pähe?Täitsa kretiin oled.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            oma uudsusega totaalselt hiljaks jäänud, kuid sellegi poolest ei saa ma jätmata wayne bridge'i tsitaati pühapäevase carling cupi kohta:
                            "It doesn't matter what happened in the game - we got the three points."
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Kust selline pärl?

                              Kommentaar


                                Otse hobuse suust
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X