320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muidugi tuleks Ballack pingile kupatada mida see special one ikka mängust teab hahaha -päris palju teab, niiet ole kuss.

    Pole see Ballack midagi nii hull, peale swp pole praegu kedagi tema asemel panna ja Ballack mängib praegu küll swp'st paremini.

    Kõige suurem probleem on siiski praegu Essien, alates Tottenhami mängust on teda igaks kohtumiseks terveks lubatud, aga siis ikka õeldakse, et ta jääb eemale vigastuse pärast, ei teagi enam arvata millal tagasi tuleb, otsustavates mängudes oleks teda kindlasti vaja.
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      me ei loo ju piisavalt võimalusi selle teemanti süsteemiga...selleks, et terav olla peaksime rohkem ääri kasutama(olgu vigastused panevad nats pikki kellasi).
      Ballack nüüd ääremehe kohta kohe kindlasti ei mängi välja! Ja swp suhtes olid(natuke on veel praegugi) kahtlusi, kuid kutt on viimane kuu täitsa ok-lt mänginud.

      Kommentaar


        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
        me ei loo ju piisavalt võimalusi selle teemanti süsteemiga...selleks, et terav olla peaksime rohkem ääri kasutama(olgu vigastused panevad nats pikki kellasi).
        Ballack nüüd ääremehe kohta kohe kindlasti ei mängi välja! Ja swp suhtes olid(natuke on veel praegugi) kahtlusi, kuid kutt on viimane kuu täitsa ok-lt mänginud.
        Jah, ääri oleks vaja kasutada, aga ei ole hetkel selliseid ääri kes suudaks seal ka efektiivselt tegutseda. Robben on audis see hooaeg kahjuks, Joe Cole ka just vigastusest taastus. Kalou on rohkem ründaja, SWP-sse mul väga palju usku pole kahjuks. Eks siis peabki püüdma selle diamond süsteemiga.

        Kommentaar


          Vahe 3 punkti !!
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            game on
            spurs kotis kenasti ning pompey poisid tegid ikka väga ilusa mängu...tänud!


            kas ma olen ainuke, kellele tundub, et terry ei ole peale vigastust enam nii terav kutt kui ennem. Loomalikult on temast kasu sitta kanti(nii kaitseliinile kui kaptenina kogu tiimi meeleolule), aga midagi oleks justkui puudu.


            Essieni oleks keskele vaja tagasi kiiresti!

            Kommentaar


              no minu arust oli eilne mäng nii ja naa aga peamine on see, et võitsime. Terry koha pealt eelmisele niipalju, et Terry põhiülesandeks on ründajate ennnetamine ning peapallide puhtaks löömine, millega ta saab ka väga hästi hakkama. Vb see, mis sinu arust puudu on jäänud on väravad, kuid oleks ka patt kaitsjatelt regulaarselt väravaid loota. Minule oli positiivne see, et Jose andis Diarrale ja Ashley´le puhkust. Ning nagu me nägime võivad Bridge ja Ferreira nendel positsioonidel ka ise väga hästi hakkama saada. Aga üks asi millest ma aru ei saa, on see, et Mourinho toob Kalou algrivistuses väljakule. On ju selgelt näha, et mees ei suuda sel töötada 90min ning minu arust on see mees palju kasulikum siis, kui ta 60-70ndatel minutitel sisse vahetatakse ja ta tuleb ja lööb oma kolli ära nagu ka mitmetes mängudes näinud oleme.
              Nüüd tuleb oodata ära teisipäev ning saame näha mis siis juhtuma hakkab.

              Kommentaar


                Võibolla pani Kalou alguses väljukule, et Shevat veidi hoida.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  suht mannetu mäng ikkagi tottenhami vastu mu arust, kuigi tottenham on tõesti hetkel tugev. Aga nende kaitse ju teadagi nõrk ja lüüa aind 1 koll, mis suht kobin tegelt mu arust.
                  aga 3 p kirjas ja vigastatud manUl vesi ahjus.

                  Kommentaar


                    Vaata kui tihe graafik praegu on, tulebki just mõistlikult mängida ja resursse võimalikult palju säästa.

                    Mäng oli kontrolli all ja varem või hiljem oleks see koll ikkagi ära tulnud, prioriteet oli ikkagi Spursi neutraliseerimine, siis ise ära värav koksata ja rahulikult lõpuni veeratada, et resursse järgmiseks mänguks hoida.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                      Vaata kui tihe graafik praegu on, tulebki just mõistlikult mängida ja resursse võimalikult palju säästa.

                      Mäng oli kontrolli all ja varem või hiljem oleks see koll ikkagi ära tulnud, prioriteet oli ikkagi Spursi neutraliseerimine, siis ise ära värav koksata ja rahulikult lõpuni veeratada, et resursse järgmiseks mänguks hoida.
                      Tõesti. Teil ju hooaja alguses oli seatud limiit väravate löömisel ja ega saa ju siis kohe ühes mängus üle ühe värava kõmmutada. Kahju kohe nendest superründajatest(Sheva ja see kole prantsuse poiss).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Tõesti. Teil ju hooaja alguses oli seatud limiit väravate löömisel ja ega saa ju siis kohe ühes mängus üle ühe värava kõmmutada. Kahju kohe nendest superründajatest(Sheva ja see kole prantsuse poiss).
                        mõnel vennal ikka on vaja ilkuda:S

                        Kommentaar


                          mind huvitab et kes see Chelsea super prantsuse ründaja on?

                          Kommentaar


                            Drogbat mõtles vist, mees siirudus siia Olympique de Marseille'ist.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Drogbast tal küll kahju ei peaks olema..mees ju päris palju väravaid kõmmutanud. Kui ei eksi siis kusagil kirjutati, et aastakümneid pole keegi Chelsea eest nii palju skoorinud ühel hooajal.

                              Kommentaar


                                jerrol floyd? kahel sajandialguse hooajal järjest 30 kotti...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X