320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvata võis, et sa seda küsid. Leian, et Waddle'il kui sõltumatul kommentaatoril on täielik õigus oma arvamust avaldada. Samuti ei näe ma mingit põhjust, miks sellele arvamusavaldusele peaks reageerima klubi ametlikul kodulehel avaldatavate isiklike solvangute ja ilkumisega. IMO ongi just absoluutne kriitikatalumatus praeguse Chelsea (sh peatreeneri) suurim miinus - nii kui keegi midagi nende seisukohast vähegi ebameeldivat ütleb, on kisa lahti. Kusjuures vähemalt mulle tundub tegelikult, et sel hooajal on Mourinho isegi rahulikumaks muutunud, eriti võrreldes eelmise aastaga, ja keskendub vastaste asemel rohkem oma meeskonna tegemistele. Nagu see ju peakski olema.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      IMO Jose püüab taolise positsiooniga meedias jätta varju oma mängijad, et nemad saaksid aega pühendada jalgpalli mängimiseks. Ning see toimib tal suurepäraselt, kuna Mourinho valistemiseajal pole ühegi mängijaga mingeid suuri skandaale toimunud. Ning just see on üks peamisi põhjuseid, miks Jose mulle nii sümpaatne on. Samuti Jose intervjuudest. Paljude arust on need ülimalt tottrad, kuid tegelikult on ta ainuke treener, kes julgeb välja öelda mida ta mõtleb. MA ei talu treenereid a la Martin O´Neill. Üke näide siinkohal. Hooaja veerandi kandis oli situatsioon kui O´Neilli leivaisa Birminghamist pidi suhteliselt lähestikku mängima nii ManU kui Chelseaga. Aga eriti naljakas oli see kui ta enne mõlemat mängu ütles, et meeskond, kes meil täna vastas on võidab see hooaeg kindlasti mitu karikat ning meil saab nende vastu väga raske olema,ning võitu on väga raske loota. Sellisest suhtumisest ei saa mina aru. Mees peaks nagu meedias ikka ju rääkima, et minnakse kindlate punktide järele. Sellsed treenerid tavaliselt läbi ka ei löö kuna nad ei suuda piisavalt oma mehi motiveerida. Tean et meil on siin ka paar villa fänni, kes võivad selle kirjutise peale ülimalt solvunud olla, aga see oli minu arvamus ning nagu elu siiamaani näidanud, on see ka paika pidanud

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Arvata võis, et sa seda küsid. Leian, et Waddle'il kui sõltumatul kommentaatoril on täielik õigus oma arvamust avaldada.
        Ja Giles Smithil pole õigust oma arvamust avaldada?

        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Samuti ei näe ma mingit põhjust, miks sellele arvamusavaldusele peaks reageerima klubi ametlikul kodulehel avaldatavate isiklike solvangute ja ilkumisega.
        Arvamusavaldus, kriitika, avalik laim oleneb kuidas keegi seda tõlgendab, Chris Waddle'i artikkel kritiseeris kõike Chelsea juures alates peateenerist ja lõpetades meie mängustiiliga.

        Juba paarile lausele mida Mourinho ütleb pressikonverentsil("ManU have been riding on their luck" etc) ütleb sir Ferguson, et hoidku oma suu kinni("Mourinho should button his lips"), siis millega tuleb vastata tervele artiklile, mis on keskendunud meie maha tegemisele ja meie lähimate rivaalide ülistamisele???

        "Kuidas küla koerale nii koer külale."

        -edit-

        Jose ei lähe kuhugi!!!!!
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          IMO Jose püüab taolise positsiooniga meedias jätta varju oma mängijad, et nemad saaksid aega pühendada jalgpalli mängimiseks. Ning see toimib tal suurepäraselt, kuna Mourinho valistemiseajal pole ühegi mängijaga mingeid suuri skandaale toimunud. Ning just see on üks peamisi põhjuseid, miks Jose mulle nii sümpaatne on. Samuti Jose intervjuudest. Paljude arust on need ülimalt tottrad, kuid tegelikult on ta ainuke treener, kes julgeb välja öelda mida ta mõtleb. MA ei talu treenereid a la Martin O´Neill. Üke näide siinkohal. Hooaja veerandi kandis oli situatsioon kui O´Neilli leivaisa Birminghamist pidi suhteliselt lähestikku mängima nii ManU kui Chelseaga. Aga eriti naljakas oli see kui ta enne mõlemat mängu ütles, et meeskond, kes meil täna vastas on võidab see hooaeg kindlasti mitu karikat ning meil saab nende vastu väga raske olema,ning võitu on väga raske loota. Sellisest suhtumisest ei saa mina aru. Mees peaks nagu meedias ikka ju rääkima, et minnakse kindlate punktide järele. Sellsed treenerid tavaliselt läbi ka ei löö kuna nad ei suuda piisavalt oma mehi motiveerida. Tean et meil on siin ka paar villa fänni, kes võivad selle kirjutise peale ülimalt solvunud olla, aga see oli minu arvamus ning nagu elu siiamaani näidanud, on see ka paika pidanud
          solvusin hingepõhjani...

          jtegelt oli hooaeg juba poole peal enamvähem ehk tähistati jeesuse sündi

          ja see martin oniell pole tõesti midagi saavutanud. ainult täiesti keskpärase leicesteri suutis pidevalt viia premieri esikümnesse ja ka mõne hõbevara võita.

          Kommentaar


            Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
            ...
            laena mulle kirvest, Raskolnikov
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Boro on super !!!
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                Boro on super !!!
                Oli küll super aga te saite sügiselt borolt peksa
                Ma ei tea kas Chelseal on sellel hooajal boroga mäng veel
                Kui on, siis läheb teil seal ikka väga raskeks

                Kommentaar


                  Algselt postitas oülepa Vaata postitust
                  Oli küll super aga te saite sügiselt borolt peksa
                  Ma ei tea kas Chelseal on sellel hooajal boroga mäng veel
                  Kui on, siis läheb teil seal ikka väga raskeks
                  Sinu kurvastuseks ei ole enam vaja meil boroga mängida.

                  Kommentaar


                    üks lahe uudis veel: Chelsea striker Didier Drogba is releasing a rap album under the alias Drogbacite

                    Kommentaar


                      Algselt postitas oülepa Vaata postitust
                      Oli küll super aga te saite sügiselt borolt peksa
                      Ma ei tea kas Chelseal on sellel hooajal boroga mäng veel
                      Kui on, siis läheb teil seal ikka väga raskeks
                      Kodus võitsime neid 3:0 !
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Peale tänast ManU 1-1 viiki, julgeksin öelda, et meil on isegi veidi suuremad võimalused liiga võit endale saada. Kui me vaatame järelejäänud mänge, siis ManU-l vaja nüüd 3 üliotsustavat mängu väljas pidada. Everton võõrsil on väga raske vastane, kuna nad ka täna kaotasid võõrsil hammersitele, peavad nad Euroopa koha nimel võtma kodus kindlasti vähemalt 1 punkti. järgmisena tuleb väljas kohalik rivaal, city, kellel pole eriti midagi küll kaalul, kuid kes kindlasti tahab kodulinnarivaalile koha kätte näidata. Seejärel tuleb arvatavasti hooaja finaaliks kujunev mäng Chelseaga bridgel, kus me pole kaotanud peaaegu, et 2 aastat. Viimane mäng kodus West Hamiga võib samuti raskeks kujuneda, kui haamrid omavad veel selleks ajaks reaalset võimalust liigasse püsima jääda. On nad ju punaseid see aasta korra juba võitnud.
                        Meie allesjäänud mängud on siis väljas Newcastlega, kodus Boltoniga, väljas Arsenaliga, kodus ManU-ga ja lõpetuseks kodus Evertoniga. Homne mäng tuleb meil võita. Newcastle pole kodus just väga hästi mänginud ning samuti on neil probleeme vigastustega. Järgmiseks tuleb kodus boltoniga. Bolton küll võitleb aktiivselt euroopa koha eest, kuid tundub, et meeskond hakkab hooaja lõpus väsima. Ka täna loovutati kodus 3 punkti samuti mitte parimas voris olevale Readingule. Võõrsil Arsenaliga on alati põnev ning huvitav mängida, kuid arvestades seda, et arsenal pole viimasel ajal eriti hoos ning CL-i koht on neil juba suhteliselt kindlalt käes siis arvan, et Wenger ei võta asja väga tõsiselt. Kuid kindlasti tahetakse kodulinna vantidele koht kätte näidata ning lihtsalt mängu siit loota ei saa. Siis on tulemas kodus ManU-ga mis nagu ka juba enne mainisin, võib olla hooaja finaal. Koduväljak ja pisut parem vorm hetkel annab meile parema võimaluse, kuid ei tea mis situatsioonis me siis oleme. Viimane mäng Evertoniga võib tulla väga raske, kui neil on veel ohus euroopa koht, kuid kui mitte, siis ei tohiks liverpooli klubi meile väga suurt ohtu endast kujutada. Kuid eks elame-näeme

                        Kommentaar


                          Miei koosseis Newcastlega mänguks: Cech, Ferreira, Essien, Terry, Bridge, SWP, Makelele, Ballack, LAmpard, Drogba, Kalou. Jose on välja jätnud Asley ja Carvalho, kuna neid on vaja kolmap. poolfinaalis liverpooliga. Ka Ševa on pingile jäetud, kas siis puhkamise eesmärgil, või on mees veel siiski veidi vigane.

                          Kommentaar


                            et siis hakkab peale.....Nigeeria üllatus paneb sinisärklased ahju ja ManUga jääb vahe neljale
                            2002 FC EBS Team
                            2003 FC Nimeta
                            2004 FC Nimeta
                            2005 FC Nimeta
                            2006 Tallinn United FC
                            2007 Tallinn United FC

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                              et siis hakkab peale.....Nigeeria üllatus paneb sinisärklased ahju ja ManUga jääb vahe neljale
                              Siiski välejalg täna ei skoorinud ja ka Chelsea hoidis oma väravasoont tagasi. Vahe jälle kolme punni peal.

                              Kommentaar


                                Krt küll, oli ju võimalus vahe vähendada:S Kahju, Joe Cole oleks võinud lõpus ära lüüa:@ Nüüd peab tesisp. pooli kotti panema. Ja ka liigaga pole asi veel kadunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X