320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chelsea had the chance but fucked it up. 0:0

    Kommentaar


      Ütleme nii et ManU teadis,millal võib rihma vähe lõdvemaks lasta
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        Chelsea lööke raamide vahele oli arvult null.

        Kommentaar


          Nüüd peab tesisp. pooli kotti panema.
          Hea mõte! Loodetavasti Pool paneb teid kolmapäeval.
          BACK WHERE WE BELONG

          Kommentaar


            Kolmapäeval muidugi jah, minu viga

            Kommentaar


              Carvalhole ei antud puhkust, mees on hoopis katki läinud ja Ballack ka tõenäoliselt terveks ei saa kolmapäevaks, raskeks läheb.
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                ega jah, aga huvitav, miks mourinho Boularouzi keskkaitsesse ei usalda? On siis mees ikka nii sitt?
                Kuid tegleikult on ballack täiesti asendatav säga. Mikel on väga hästi mänginud ja ei usu et ballacki puudumine nii väga tunda annab. Ka Essien on keskkaitses ok, kui me mängiksime mingi hispaania klubi vastu. Et aga on tulemas mäng liverpooliga, võib essienil vajaka jääda pikkusest, kuna Crouch ja Kuyt on mõlemad õhus väga ohtlikud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  ega jah, aga huvitav, miks mourinho Boularouzi keskkaitsesse ei usalda? On siis mees ikka nii sitt?
                  Kuid tegleikult on ballack täiesti asendatav säga. Mikel on väga hästi mänginud ja ei usu et ballacki puudumine nii väga tunda annab. Ka Essien on keskkaitses ok, kui me mängiksime mingi hispaania klubi vastu. Et aga on tulemas mäng liverpooliga, võib essienil vajaka jääda pikkusest, kuna Crouch ja Kuyt on mõlemad õhus väga ohtlikud.
                  Essien õnneks-kahjuks ei mängi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                    Essien õnneks-kahjuks ei mängi.
                    jah, kahjuks on bännitud. Ehk siis saab Boula oma võimaluse Ferreirat küll ei taha mängimas näha

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      ega jah, aga huvitav, miks mourinho Boularouzi keskkaitsesse ei usalda? On siis mees ikka nii sitt?
                      Boularouz on nii sitt, et isegi Titus Bramble irvitab ta üle.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Mul on tunne, et kolmapäeval Liverpooli head nahka ei tule Viik võibolla. Puhtalt sellepärast, et Carvalho, Essien, Robben ja Ballack väljas on. Liverpoolil taolisi probleeme imo pole.
                        Ma arvan, et koosseis saab olema: Cech ; Diarra, Boulahrouz, Terry, A.Cole ; Makelele, Mikel, Lampard ; Kalou, Drogba, Shevchenko.

                        Kuid üks võimalus on Diarra keskele nihutamine ning Ferreira/Geremi paremkaitsesse toomine. Aga selles ma siiski kahtlen.
                        Väga, väga raskeks läheb. Ei tohi lasta Liverpooli keskväljal Crouchi ja Kuyti toetada pikkade pallidega, kuid Essienita ja Carvalhota saab see raske olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas manpe Vaata postitust
                          Mul on tunne, et kolmapäeval Liverpooli head nahka ei tule Viik võibolla. Puhtalt sellepärast, et Carvalho, Essien, Robben ja Ballack väljas on. Liverpoolil taolisi probleeme imo pole.
                          Ma arvan, et koosseis saab olema: Cech ; Diarra, Boulahrouz, Terry, A.Cole ; Makelele, Mikel, Lampard ; Kalou, Drogba, Shevchenko.

                          Kuid üks võimalus on Diarra keskele nihutamine ning Ferreira/Geremi paremkaitsesse toomine. Aga selles ma siiski kahtlen.
                          Väga, väga raskeks läheb. Ei tohi lasta Liverpooli keskväljal Crouchi ja Kuyti toetada pikkade pallidega, kuid Essienita ja Carvalhota saab see raske olema.
                          mu arust ei ole midagi hullu, tegemist on ju heade mängijatega( ainuke kes mulle muret teeb on diarra, kuna ma pole teda mängimas näinud) ja kindlasti ei ole mängijate probleem nii hull nagu utd-is. Ma ususn et sinised suudavad ära võtta, aga pool on selline ebameeldiv vastane, kes millegipärast suudab CL-is rohkem läbi lüüa kui PL-is, usun et tuleb nibin-nabin raske mäng, mis lõpeb võidukalt.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas manpe Vaata postitust
                            Mul on tunne, et kolmapäeval Liverpooli head nahka ei tule Viik võibolla. Puhtalt sellepärast, et Carvalho, Essien, Robben ja Ballack väljas on. Liverpoolil taolisi probleeme imo pole.
                            Ma arvan, et koosseis saab olema: Cech ; Diarra, Boulahrouz, Terry, A.Cole ; Makelele, Mikel, Lampard ; Kalou, Drogba, Shevchenko.

                            Kuid üks võimalus on Diarra keskele nihutamine ning Ferreira/Geremi paremkaitsesse toomine. Aga selles ma siiski kahtlen.
                            Väga, väga raskeks läheb. Ei tohi lasta Liverpooli keskväljal Crouchi ja Kuyti toetada pikkade pallidega, kuid Essienita ja Carvalhota saab see raske olema.
                            Ma isegi arvan, et tehakse vb kolme kaitsjaga, kelle ees on mikel ja maka. Ning Joe Cole tuuakse algrivistuses platsile

                            Kommentaar


                              Vaadake siis, et Mourinhot pärast mängu kogemata musta pesu sees jälle välja ei kärutata .
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                homseks kohtunikuks on venelane, huvitav, kas see annab meile ka mingi eelise?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X