320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    homseks kohtunikuks on venelane, huvitav, kas see annab meile ka mingi eelise?
    Kas peaks andma? Abramovitš on juut, mitte venelane.

    Kommentaar


      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
      Kas peaks andma? Abramovitš on juut, mitte venelane.
      no aga see-eest vene kodanik. Aga ära võta seda postitust tõsiselt, see oli rohkem iroonia

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        mu arust ei ole midagi hullu, tegemist on ju heade mängijatega( ainuke kes mulle muret teeb on diarra, kuna ma pole teda mängimas näinud) ja kindlasti ei ole mängijate probleem nii hull nagu utd-is. Ma ususn et sinised suudavad ära võtta, aga pool on selline ebameeldiv vastane, kes millegipärast suudab CL-is rohkem läbi lüüa kui PL-is, usun et tuleb nibin-nabin raske mäng, mis lõpeb võidukalt.
        Ma arvan ka, et seekord hullu ei ole. Mina olen Diarrat näinud, ta on super ja teeb üksi mängu ära.
        'pool on jube vastik meeskond. Kummardan maani nende foorumlaste ees, kes lisaks ManU palavale fännamisele jaksavad veel ka Chelseat toetada. Way to go!
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ma arvan ka, et seekord hullu ei ole. Mina olen Diarrat näinud, ta on super ja teeb üksi mängu ära.
          'pool on jube vastik meeskond. Kummardan maani nende foorumlaste ees, kes lisaks ManU palavale fännamisele jaksavad veel ka Chelseat toetada. Way to go!
          See on mullegi vaid positiivne kui klubile tuleb toetajaid juurde

          Kommentaar


            Kas kellelgi on plaanis sõita Londonisse millalgi mängu vaatama ?

            Me sõbraga kavatseme augustis lennata Londonisse, kuid probleemiks on see, et on vaja kiiresti aeg broneerida, aga mängude aegu ei tea. Et ka siis keegi oskab öelda, millal avaldatakse uue hooaja ajad. Ning mis ajavahemikel mängitakse sõprukaid ?

            Kommentaar


              Algselt postitas manpe Vaata postitust
              Kas kellelgi on plaanis sõita Londonisse millalgi mängu vaatama ?

              Me sõbraga kavatseme augustis lennata Londonisse, kuid probleemiks on see, et on vaja kiiresti aeg broneerida, aga mängude aegu ei tea. Et ka siis keegi oskab öelda, millal avaldatakse uue hooaja ajad. Ning mis ajavahemikel mängitakse sõprukaid ?
              mul plaanis minek augusti lõpupoole ning siis ka plaanis minna mängu vaatama. piletite küsimuses aidata ei saa väga. Hooaja alguses on tavaliselt ssured raksused saada liigamängule pilet. Sõprusmängud on alates augusti algusest vb. a annan sulle sellise lingi: www.cfcnet.co.uk/forum Seal on piletite all eraldi teema, ja sinna postitades saad kindlasti suuremat abi

              Kommentaar


                Algselt postitas manpe Vaata postitust
                Kas kellelgi on plaanis sõita Londonisse millalgi mängu vaatama ?

                Me sõbraga kavatseme augustis lennata Londonisse, kuid probleemiks on see, et on vaja kiiresti aeg broneerida, aga mängude aegu ei tea. Et ka siis keegi oskab öelda, millal avaldatakse uue hooaja ajad. Ning mis ajavahemikel mängitakse sõprukaid ?
                Küsi Martinilt või uuri Leedsi teemat, seal kuskil oli selle hooaja mänguaegade avaldamine olemas. Samas ma ei saa aru, miks üldse minna Londonisse??? ja sellist meskonda vaatama???

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ma arvan ka, et seekord hullu ei ole. Mina olen Diarrat näinud, ta on super ja teeb üksi mängu ära.
                  'pool on jube vastik meeskond. Kummardan maani nende foorumlaste ees, kes lisaks ManU palavale fännamisele jaksavad veel ka Chelseat toetada. Way to go!
                  No mis sa teed....salaarmastus
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Boularouz on nii sitt, et isegi Titus Bramble irvitab ta üle.
                    ta on lihtsalt väga ebastabiilne.

                    tuletaks kasvõi meelde chelsea grupis toimunud mänge barca vastu, kus boula track-is ronaldinhot mõlemas mängus. Kodus pani ta ronni otses mõttes kotti ja ei lasknud tal mitte midagi teha, võõrsil aga täiesti vastupidi.
                    Siiski eelistaks kannibali keskkaitses kui Ferreirat. Kuigi juba kuuldused, et Carvalho siiski juba tegi trenni

                    Kommentaar


                      ... Et ka siis keegi oskab öelda, millal avaldatakse uue hooaja ajad...
                      Minu kogemus ütleb, et uue liigahooaja esialgne ajagraafik avaldatakse kuskil Jaanipäeva nädalal. Paraku muutub see hiljem seoses teleülekannetega - paljud laupäevased mängud lükkuvad pühapäeva ja esmaspäeva peale.
                      BACK WHERE WE BELONG

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Küsi Martinilt või uuri Leedsi teemat, seal kuskil oli selle hooaja mänguaegade avaldamine olemas. Samas ma ei saa aru, miks üldse minna Londonisse??? ja sellist meskonda vaatama???
                        Kuhu siis peaks minema? London on inglismaa jalgpallimeka ning hetke seisuga asub seal 7 premierleague meeskonda. Ning sul pole vaja soovitada kuhu mängule minema peaks. Ta on täiskasvanud inimene arvatavasti ja oskab ise samuti otsuseid vastu võtta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          Boularouz on nii sitt, et isegi Titus Bramble irvitab ta üle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Kuhu siis peaks minema? London on inglismaa jalgpallimeka ning hetke seisuga asub seal 7 premierleague meeskonda. Ning sul pole vaja soovitada kuhu mängule minema peaks. Ta on täiskasvanud inimene arvatavasti ja oskab ise samuti otsuseid vastu võtta.
                            Täna sain suht ebameeldivaid uudiseid ning tuleb tõdeda, et reis jääb siiski ära.

                            Kommentaar


                              Tunnike veel jäänud. Tunnen juba, et süda on kiiremini lööma hakanud

                              Kommentaar


                                Algkoosseisud:
                                Chelsea 4-3-3
                                Cech, Ferreira, Carvalho, Terry, A.Cole, Mikel, Makelele, Lampard, J.Cole, Drogba, Ševa
                                Liverpool 4-4-2
                                Reina, Arbeloa, Carragher, Agger, Riise, Gerrard, Mascherano, Alonso, Zenden, Bellamy, Kuyt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X