320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh ei, mis te nüüd, jätkake, palun. Ütlemata huvitav on lugeda. Mina näiteks ei saa absoluutselt aru, kuidas Wenger või Sir Alex või Rafa ikkagi nii rumalad on ja oma meestelt ei oska niimoodi pingeid ja meedia tähelepanu maha võtta. Okei, Liverpool tõesti ei lähe päriselt arvesse, sest seal on nii igavad mehed, kes käivad ainult golfi toksimas ja kellega kunagi midagi ei juhtu, aga no ikkagi, vaesed mängijad, kes peavad praegu aastast aastasse seda avaliku tähelepanu piina taluma. Ja klubid ei saa ka rahus töötada. Täiesti mõtlematu käitumine minu meelest, ise tahavad veel suured treenerid olla.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Abramovic'i raha pärast on Chelsea palju suurema luubi all kui eelnimetatud tegelased.

      Ja mine ManU topicusse oma 3:0 kaotust välja elama!!
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Muideks Liverpooli meestest kirjutatakse ka pidevalt. Nende kodusid varastatakse tühjaks, kui nad ise parajasti mängimas on...

        Kommentaar


          chelsea ei oska ikka üldse penalteid lüüa...

          Kommentaar


            Algselt postitas Undi Vaata postitust
            Muideks Liverpooli meestest kirjutatakse ka pidevalt. Nende kodusid varastatakse tühjaks, kui nad ise parajasti mängimas on...
            Ilma Mourinhota oleks iga artikkel tema kohta ( neid on vist rohkem kui 'Pooli kohta kokku :-O ) mingi mängija/meeskonna kohta ja meil tulistatakse kopteriga sõitvaid asepresidente alla...
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
              Ilma Mourinhota oleks iga artikkel tema kohta ( neid on vist rohkem kui 'Pooli kohta kokku :-O ) mingi mängija/meeskonna kohta ja meil tulistatakse kopteriga sõitvaid asepresidente alla...
              Ma ei saanud mitte midagi aru, mida sa öelda üritasid. Iga artikkel oleks kelle kohta?

              Kommentaar


                No ei tea, mina sain küll aru. Mourinho teeb niimoodi stabiilselt, ütleme näiteks korra või paar nädalas ikka, eks ole, oma provokatiivseid avaldusi meelega ja ühel kindlal põhjusel. Ja põhjus on siis see, et muidu avaldataks korra või paar nädalas mõne mängija kohta mingi hirmus kriitiline lugu, millest jälle suur skandaal tuleb ja siis mängijad ei saa jälle rahulikult treenida. Raudselt avaldataks, sest tähelepanu klubi suhtes on ju niivõrd suur, ikka kordades suurem kui Pooli või ManU või Arsenali kohta. Sest seal teistes klubides esiteks ei ole raha ja teiseks on väga igavad mängijad, mitte nagu Chelseas. Ja kõigi nende asjade vahel on ümberlükkamatu matemaatiline seos, mida meiesugused lihtsalt ei näe, sest me ei ole ju spetsiaalsed treenerid ega isegi mitte spetsiaalsed fännid. Selle asemel julgeb mõni loll koguni arvata, et Mourinho jutu ja klubile pööratava suure tähelepanu vahel on seos küll, aga hoopis vastupidine ... kuigi sellest muidugi ei maksa siin teemas kõva häälega rääkida, see nagu pühaduserüvetamine või sedasi. Nii et ma siis lähen nüüd ka ja elan oma kibestumuse uuesti oma ManU teemas välja - aga Chelsea fännidele soovin jõudu, sest see võib ikka täitsa hirmus olla, kui niimoodi iga nurga taga tont passib ja kõik suuremad poisid koos ja kogu aeg ja alati ainult sind nügivad ja sinuga norivad. Pidage ikka vastu siis, onju.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Undi Vaata postitust
                  Ma ei saanud mitte midagi aru, mida sa öelda üritasid. Iga artikkel oleks kelle kohta?
                  Ärge norige, poiss ei oska oma nimegi õigesti kirjutada. Patt on paluda temalt üheselt arusaadavat lauseehitust.
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    Loen siin teemat tagurpidi ja arvan, et Vincent, ei ole niimoodi ilus last sarkasmiga hurjutada. No lihtsalt ei ole. Kui sa ütled, et kahetsed, siis ma ei ole pahane.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      No ei tea, mina sain küll aru. Mourinho teeb niimoodi stabiilselt, ütleme näiteks korra või paar nädalas ikka, eks ole, oma provokatiivseid avaldusi meelega ja ühel kindlal põhjusel. Ja põhjus on siis see, et muidu avaldataks korra või paar nädalas mõne mängija kohta mingi hirmus kriitiline lugu, millest jälle suur skandaal tuleb ja siis mängijad ei saa jälle rahulikult treenida. Raudselt avaldataks, sest tähelepanu klubi suhtes on ju niivõrd suur, ikka kordades suurem kui Pooli või ManU või Arsenali kohta. Sest seal teistes klubides esiteks ei ole raha ja teiseks on väga igavad mängijad, mitte nagu Chelseas. Ja kõigi nende asjade vahel on ümberlükkamatu matemaatiline seos, mida meiesugused lihtsalt ei näe, sest me ei ole ju spetsiaalsed treenerid ega isegi mitte spetsiaalsed fännid. Selle asemel julgeb mõni loll koguni arvata, et Mourinho jutu ja klubile pööratava suure tähelepanu vahel on seos küll, aga hoopis vastupidine ... kuigi sellest muidugi ei maksa siin teemas kõva häälega rääkida, see nagu pühaduserüvetamine või sedasi. Nii et ma siis lähen nüüd ka ja elan oma kibestumuse uuesti oma ManU teemas välja - aga Chelsea fännidele soovin jõudu, sest see võib ikka täitsa hirmus olla, kui niimoodi iga nurga taga tont passib ja kõik suuremad poisid koos ja kogu aeg ja alati ainult sind nügivad ja sinuga norivad. Pidage ikka vastu siis, onju.
                      Oeh, kui aega leian, siis vastan.

                      Sajets, oskan väga vabalt ennast korrektselt väljendada, see et mõnikord ei kuku hästi välja, ei tähenda, et ma kirjaoskamatu olen.

                      Niisama huvi pärast, paranda nende lõikude grammatiline pool, mitte loogikaline pool ära, siis näeb milline õigekirja spets sa ise oled.

                      tule taevas appi lausus eesti vabariigi peaministrina andrus ansip vaadates otsa ajakirjanikele ja lisades teate armsad ajakirjanikud huvitavad ohvriterohked sündmused on olnud usas lõuna havail lääne india saarestikus trinidadi saarel ja eesti idarannikul.

                      pärast mitmepäevast mõtlemist otsustas andrus mehhiko kuuma telenovela kõrvaltegelane vaatamata sõprade mitmetele hoiatustele hakata jahtima jaani sama seriaali peategelase väga suurt varandust
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        mihk3l, mida sa jahud ? :S Keda siin Chelsea teemas sinu unzip huvitab ? Ning oma grammatikavõistluse ideega pöördu oma eesti keele õpetaja poole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                          Ärge norige, poiss ei oska oma nimegi õigesti kirjutada. Patt on paluda temalt üheselt arusaadavat lauseehitust.
                          Manpe, see oli mõeldud Sajetsile, teised võivad silmi kinni pigistada.

                          Ma ainus, kes myp2p.eu lehele ei saa?
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                            Manpe, see oli mõeldud Sajetsile, teised võivad silmi kinni pigistada.

                            Ma ainus, kes myp2p.eu lehele ei saa?
                            ei ole, sest ma ka ei saa!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et kõige rahulikum lahendus on Chelsea teema lihtsalt kinni panna...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                Ma arvan, et kõige rahulikum lahendus on Chelsea teema lihtsalt kinni panna...
                                Kinni mitte, kuid võiks veidi aega jah nüüd selles mõttes puhata ning oodata rahulikult pühapäevase derby´ni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X