320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    2 maas, mõnikümmend veel ...
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Chelsea kodukal on muide selline versioon ka olemas, mille kasutamisel ei pea mingite Adobe Flash Playerite scriptidega nussima. Paluks järgmisel korral sinna linkida, aitäh.

      Kommentaar


        Yves Makabu-Ma Kalambay läinud

        Pizarro's Peru off to a good start!
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
          Mõttetutalent Brasiiliast?
          Irw, millised need mõtekad siis on?

          Ja vaat, kes räägib, ManU ostis endale Andersoni ja Nani hiigelsummade eest.

          (PS Eimeeldi mulle ManU ega Chelsea, aga niisama mingit andekat mängijat "järjekordseks mõtetuks talendiks" sõimata .. pff)
          Jap, ega tavaliselt jahivadki mitmed Euroopa suurklubid mõttetuid 17 aastaseid talente. Nimelt siis ka AC Milaniga seostatakse noort meest.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Loll on see, kes põhjusi ei leia!!

            Kommentaar


              Heh. Pühapäeva hommikuks täitsa lõbus lugemine. Mulle meeldis eriti just see koht: When we are on all-out attack, we are almost unstoppable and we saw that many times this season - juhmi inimese siiras naiivsus on teinekord kuidagi nii südantsoojendav.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Heh. Pühapäeva hommikuks täitsa lõbus lugemine. Mulle meeldis eriti just see koht: When we are on all-out attack, we are almost unstoppable and we saw that many times this season - juhmi inimese siiras naiivsus on teinekord kuidagi nii südantsoojendav.
                Ja kui paljud ManU fännid on objektiivsed oma tiimi üle? Naiivsus ruudus.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                  Ja kui paljud ManU fännid on objektiivsed oma tiimi üle? Naiivsus ruudus.
                  rutakas post, loe vincenti posti uuesti äkki koidab et tegu ei olnud chelsea fännide pihta suunatud rünnakuga vaid artikli autori pihta
                  Last edited by Aílton; 02.07.07, 12:10. Põhjus: sry vinc
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Written by bluechampions

                    Veidi ontopicut ka:

                    Lampard keeldub uuest lepingust, mis teha, loodame, et üks annab järgi, klubi või mängija - vahet pole.

                    Malouda tahab kangesti Chelsea'sse pallima tulla, SWP'le küll ust ei taha näidata, mingu Liverpooli.

                    Allardyce jahib Geremid, väärt ost oleks, keskväljal on meil piisavalt kunne, G. Johnson tuleb ka laenult tagasi, võibolla tal olekski parem edasi liikuda.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                      Written by bluechampions
                      võrdub artikliautor, aga kui kohale ei jõua siis...njah mina ei kritiseeri
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Chelsea jäi siis noorest ja perspektiivsest väravavahist ilma kellel nimeks Yves Makabu-Ma-Kalambay.Noor belglane suundus siis šoti liiga keskmiku Hiberniani.
                        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                          Chelsea jäi siis noorest ja perspektiivsest väravavahist ilma kellel nimeks Yves Makabu-Ma-Kalambay.Noor belglane suundus siis šoti liiga keskmiku Hiberniani.
                          Ja kindlasti kõik tulevased superstaarid suunduvad mängima Hiberniani.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            rutakas post, loe vanderselli posti uuesti äkki koidab et tegu ei olnud chelsea fännide pihta suunatud rünnakuga vaid artikli autori pihta
                            Vanderselli? Vincenti mõtlesid ehk. Aga tõesti on üsna naljakas Chelsea fännide poolt alati arvata, et keegi neid mõnitab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                              Ja kindlasti kõik tulevased superstaarid suunduvad mängima Hiberniani.
                              Ta ei saanud ju Chelsea's üldse mängida ju.Hibernianis ta saaks areneda ju.
                              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Vanderselli? Vincenti mõtlesid ehk.
                                jap viga parandatud
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X