320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Põhjendus?
    põhikoosseis vale, mänguplaan oli vale, vahetustega jäi hiljaks ja mis kõige tähtsam ei võitnud, oleks vähemalt korraliku lahingu andnud spursile, aga spurs kontrollis peaaegu terve mängu, see on eriti mõru pill

    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    midagi pole ju muutunud Mourinho lahkumisest saati.
    on küll, mängudes kus on päriselt vaja ennast tõestada (ManU, Arsenal, Liverpool liigas, Tottenham finaalis) on haledalt suhu saadud

    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    võtke vähemalt Tottenhamilt õppust, kuidas atraktiivset jalgpalli mängida. palju väiksema eelarvega meeskond, aga isegi tippklubide vastu on Spurs viimasel ajal ründama hakanud. mõlemad mängud Arsenali vastu, ka Unitedi vastu ning nüüd ka finaalis.
    tule maa peale tagasi...
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      üks kehvemaid mänge viimasel ajal mida näinud ja "õnneks" ma jäin esimesest poolajast üldse ilma

      Kommentaar


        Selles suhtes olen sinuga Bob nõus et koosseis sellise formatsiooniga ei klappinud. mida fakki tegi anelka äärel, absurd ju. eks näis mis saab, ma usun et avram jätkab suveni ja siis on näha.
        AILTON

        Kommentaar


          Marco Van Basten pidi teile treeneriks tulema.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Marco Van Basten pidi teile treeneriks tulema.
            ära aja tühja loba.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Kalou on üks ülehinnatud mängija

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                Kalou on üks ülehinnatud mängija
                Hindab teda üldse keegi peale perekonna ja sõprade?

                Kommentaar


                  Kas Mourinho ei hinnanud?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    ära aja tühja loba.
                    Sorts, ma olin informeeritud vanematest juttudest.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                      põhikoosseis vale, mänguplaan oli vale, vahetustega jäi hiljaks ja mis kõige tähtsam ei võitnud, oleks vähemalt korraliku lahingu andnud spursile, aga spurs kontrollis peaaegu terve mängu, see on eriti mõru pill



                      on küll, mängudes kus on päriselt vaja ennast tõestada (ManU, Arsenal, Liverpool liigas, Tottenham finaalis) on haledalt suhu saadud



                      tule maa peale tagasi...
                      Tõesti kas BBC või Chelsea TV vanad arutlesid ka teemalt, et kõik keda võitma peaks võidetakse, kuid suurtega pole siiamaani hakkama saadud Avrami käe all. Ju see BBC punt oli, kuna CTV peab satsi kõige võimamaks maamunal.

                      Kommentaar


                        no milline klubikanal sul pole kallutatud? tule, taevas, appi!
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Sattusin siin mingi hetk viasati pealt kordust vaatama ja seal on kahe lisaaja poolaja vahel väga kõnekas kaader, kus T*rry on koguned vennad enda ümber ja peab teamtalki ja Grant elberdab meeste vahel nagu Arnold Rüütel ja sügab kukalt. Agent Grant, mission accomplished!
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Sattusin siin mingi hetk viasati pealt kordust vaatama ja seal on kahe lisaaja poolaja vahel väga kõnekas kaader, kus T*rry on koguned vennad enda ümber ja peab teamtalki ja Grant elberdab meeste vahel nagu Arnold Rüütel ja sügab kukalt. Agent Grant, mission accomplished!
                            eks jah oli totaalne häving...
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              muppet-puppet, mitte treener

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                                muppet-puppet, mitte treener
                                Jah, aga eks tibusid loetakse mais ja praegu midagi muuta pole ju mõtet. Eks ma isegi lootsin, et tuleb nt. Van Basten ten Cate duo, aga vot. Peale EM-i peaks vist lõplikult ka selguma Hiddinki lõplik saatus. Samas kolm karikat on veel võidetavad, ning eks ole näha, kas suudetakse midagi see hooaeg kappi kah panna. Loll tegu klubilt oli ikkagi see, et tehti rutakas otsus Avramiga 2010-ni leping teha. Nüüd saab ta vajadusel välja ostmine suhteliselt kallis olema ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X