320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    chelsea kodulehel saab küll osta, aga vaatasin, et hetkel pakutakse ainult derby mängule piletit...
    kindel võit vähemalt ju..

    Kommentaar


      reisibüroode kohalt olen nõus!

      võit on mõlemas mängus kindel, aga manu vastu "natuke" magusam.

      Kommentaar


        kes ütles, et ballack ja lamps ei suuda koos mängida?
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
          kes ütles, et ballack ja lamps ei suuda koos mängida?
          sa töötad football365-s või?

          "So Who Said Lampard And Ballack Can't Play Together?"

          Kommentaar


            tavaliselt inglismaa fännid seletasid mindagi et Gerrard ja Lampard on maailmaparimad aga koos ei suuda mängida ja sellepärast on inglismaa nii sitt.

            Chelsea fännidel oma versioon ballackiga?

            Kommentaar


              bollocks talking ehk seda rääkisid enamus mitte chelsea fännid just.

              aga muidu kena mäng oli täna. Tahaks loota, et viimased 2 mängu ei olnud sähvatused, vaid suudetaks ilusat vormi hoida edasi.

              Kommentaar


                Igati tiptop mäng oli... kreeklased olid ikka enamjaolt oma väljaku poolele terve mängu. Lampsi ja Michaeli koostöö on tõesti vilja kandmas.

                Alvarez: Olen ise jõudnud päris mitmele bridgel olevale mängule. Liiga mängu pileteid on ääretult raske hankida üldjuhul. Derby, Wigani ja taolistega on idee järgi jah võimalik netist hankida. Kuid ma isiklikult soovitan sul koht hankida küljetribüünidele ehk siis nn. true blue tsooni. Raske hankida ning ääretult kallis, aga tulihingelisele fännile kindlasti kulutus, mis väärt igat senti. Igale mängule on võimalik pileteid saada, aga mõtle, kas oleksid nõus välja käima £600+, kesise koha pärast? Uuri samuti Champions League´i kodumänge.... kohalik rahvas on rohkem huvitatud siiski Inglismaa meeskondade vahelistest heitlustest pisut enam. Nig veel küsimus, millal sul plaanis minna( lihtsalt uudishimust). Muide pileteid saab mingit moodi veel vähegi mõistliku hinna eest ka siit: http://forums.cfcnet.co.uk/

                Kommentaar


                  no ideaalis läheks ikka Manu mängule aprilli lõpus, aga lihtsalt tuli suur kihk peale lõppude lõpuks ära käia birdge-l. no 600 naela on kindlalt liiast minu jaoks. pigem siuke topelt hind võiks max minu jaoks olla elik mingi 80-90 baundi.

                  Aga no champions league poleks kah paha ju no pileteid hakkatakse ju 4 nädalat varem müüma, aga eelisjärjekorras on klubiliikmed ja hooajapileti omanikud ja siis tulevad veel mängu lojaalsuspunktid.

                  no loomalikult ideaalis sooviks Shed-ga koos möllata, aga lepiks ka mu kohaga, kuna makse maksan ausalt ja pistist ei võta kah.

                  Kommentaar


                    esimene poolaeg oli barnsley parem ja nüüd veel ollakse 1-0 ees. Kas Barnsleyst saab tõepoolest "Big Killer"?!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Grant kurtis, et pole veel harjutud ründavat stiili mängima, nüüd vaja lõpus kogu aeg rünnata Barnsley vastu, saab näha, kas saadakse väljakutsega hakkama. Ja teisestküljest Barnsleyl vaja nüüd hästi kaitsta, aga nad on kindlasti harjunud seda tegema, ses suhtes neil kergem.

                      Kommentaar


                        täitsam pees, Barnsley!!
                        AILTON

                        Kommentaar


                          mnjah, my head hurts, loodan, et Barnsley jõuab finaali, Grunt ahju... ciao
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Chelsea kapten John Terry sõnas, et ta nautis, kuidas Barnsley Liverpooli FA karikasarjas konkurentsist lülitas.

                            Kommentaar


                              Ohh seda irooniat

                              Kommentaar


                                ma ei saa aru, mis toimub?

                                aeg pea lumme lükkata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X