320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    john hartson käis chelsea treeningul?

    Kommentaar


      kisub ebaterveks huumoriks see Cechi saaga

      kas täna mõni kanal muide mängu näitab?

      Kommentaar


        Algselt postitas alvarez Vaata postitust

        kas täna mõni kanal muide mängu näitab?
        õnneks mitte. 21.45 on liiga varajane aeg, et magama jääda.

        Kommentaar


          mis sa ullitad siin?

          kui viitad eelmise nädala che-fener mängule, kus näidati ühte mutti tudumas tribüünidel, siis see pidi küll tulema lihtsalt hilisest kellaajast või väsitavast tööpäevast, sest mäng igav ei olnud.

          üleüldse on alati chelsea mäng igav kui nad alla 15 pealelöögi teevad...

          Kommentaar


            Türklased, vallutage London ja pekske siniste puur täis !

            Kommentaar


              Algselt postitas alvarez Vaata postitust

              kui viitad eelmise nädala che-fener mängule, kus näidati ühte mutti tudumas tribüünidel, siis see pidi küll tulema lihtsalt hilisest kellaajast või väsitavast tööpäevast, sest mäng igav ei olnud.
              Kell kolm pühapäeval on tõesti hiline kellaaeg. Ja tööpäevast ärme parem räägigi.

              Ahjaa, ma ei viita mitte che-fener, vaid che-boro mängule.

              Kommentaar


                miks sa pühapäevast sonima hakkasid, kui ma rääkisin konkreetsest UCL mängust? sinu vastus oleks võinud olla ju kas viitad sellele või mitte....mitte aga targutama hakkata siin.

                chelsea oli too pela boro vastu kehv küll, aga ei saa öelda, et mäng oleks igav olnud, eriti lõpp

                Kommentaar


                  Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                  miks sa pühapäevast sonima hakkasid, kui ma rääkisin konkreetsest UCL mängust? sinu vastus oleks võinud olla ju kas viitad sellele või mitte....mitte aga targutama hakkata siin.
                  Sest tuduvat mutti näidati Boro-ga mängu ajal.

                  Kommentaar


                    no mis jama see on, et juba viidavad aega???

                    Kommentaar


                      Õnnitlused Chelseale ja nende fännidele!
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        njah, joppas, tra kui Grant jälle ütleb, et "We played well..." siis ma ei tea, mis juhtuma hakkab ...
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          ise mängu ei näinud, aga kui see peaks paika pidama-->
                          57'Change for Chelsea. Juliano Belleti comes on for Kalou - who's been Chelsea's best player so far.

                          siis Grant on ikka täitsa imbekas nende vahetustega...eriti viimasel ajal, nii 3e viimase kuu mõõtmes

                          Kommentaar


                            Belleti teenis päris mitu karistuslõõki kasti läheduses ka ja pidevalt mindi tast mõõda, aga saime edasi ja seega mul suht savi, peamine asi on see, et mängupilt on isegi veel masendavam kui TSO ajal.

                            Lisaks teenis Essien kollase ka ning seega 1. mängust Liverpooliga on ta väljas+ Cudicini katki, põnevaks läheb.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Edasi.... muu on pohh!!

                              Kommentaar


                                Mis/kes on TSO?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X