320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Matchy Vaata postitust
    see ei olnud pennu, hyypia mängis palli, ballack kõksas eest ja väike koks, aga mitte pennu

    PS: Kohtunik jättis Liverpoolile pennu andmata ja vilistas nii kergelt chelsea kasuks
    kao Liverpooli topciusse oma objektiivsete analüüsidega
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Algselt postitas Matchy Vaata postitust
      see ei olnud pennu, hyypia mängis palli, ballack kõksas eest ja väike koks, aga mitte pennu

      PS: Kohtunik jättis Liverpoolile pennu andmata ja vilistas nii kergelt chelsea kasuks

      järjekordne tõestus sellest et kõik roma fännid on debiilikutest idioodid kretiinsete kalduvustega...

      mängis palli??? mismoodi ta mängis kui ta palli ei puutund???

      Kommentaar


        Algselt postitas ertz Vaata postitust
        järjekordne tõestus sellest et kõik roma fännid on debiilikutest idioodid kretiinsete kalduvustega...

        mängis palli??? mismoodi ta mängis kui ta palli ei puutund???
        ta oleks puutunud, ballack kõksas eest ära, see on vaba maa ja ma võin öelda, mis tahan, nii et pauk kinni, kui mu arvamus ei meeldi, okei, aga mina arvan, et chelseal kõvast vedas

        Kommentaar


          Algselt postitas Matchy Vaata postitust
          see ei olnud pennu, hyypia mängis palli, ballack kõksas eest ja väike koks, aga mitte pennu

          PS: Kohtunik jättis Liverpoolile pennu andmata ja vilistas nii kergelt chelsea kasuks
          kui pennu ei olnud kas siis oli daiv? selge penalt!
          AILTON

          Kommentaar


            Matchy tõesti, see oli puhas pennu, nagu ka üks teine olukord mida ei vilistatud.

            Sitta juhtub ;D .

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Matchy tõesti, see oli puhas pennu, nagu ka üks teine olukord mida ei vilistatud.

              Sitta juhtub ;D .
              Mul oli suva, kes võitis, aga see ei olnud penalt, see oli jalgpall, kus tuleb ette väikseid füüsilisi kokkupõrkeid

              Kommentaar


                No emotsioonid on igasthaes laes ja minu arust oli Chelsea täna parem meeskond ! Igaljuhul ülim tunne tekkis sees Lampardi realiseeritud penalti ja sellele järgnenud emotsioonidele ja Drog oli ka täna väga asjalik kui mõned nokkimised välja jätta mis tegelikult tema puhul tavaline on.
                Nüüd tuleb siis Moskvas Manu ette võtta !

                Kommentaar


                  Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                  ta oleks puutunud, ballack kõksas eest ära, see on vaba maa ja ma võin öelda, mis tahan, nii et pauk kinni, kui mu arvamus ei meeldi, okei, aga mina arvan, et chelseal kõvast vedas
                  kusjuures ballack ei kõksanud eest ära ta üritas pallini jõuda, aga hyypia lõi saapasse. oleks puutunud? aga ei puutunud järelikult ei mänginud ju palli, või mis?
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                    ta oleks puutunud, ballack kõksas eest ära, see on vaba maa ja ma võin öelda, mis tahan, nii et pauk kinni, kui mu arvamus ei meeldi, okei, aga mina arvan, et chelseal kõvast vedas

                    vaba maa muidugi. eks siin on igasuguseid jorsse. ka selliseid kes jalgpallist vähe teavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                      Mul oli suva, kes võitis, aga see ei olnud penalt, see oli jalgpall, kus tuleb ette väikseid füüsilisi kokkupõrkeid
                      palun mine mujale, sa võhik. ja ära enam tagasi tule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Jess, ära tuli! Läbi kriitilise lõpu aga tuli ära.
                        Täis oled või?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Oodake ära videod nendest situatsioonidest ja siis jätkake vaidlust pigem ütleks,minu arust oli see puhas penalt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                            Mul oli suva...
                            Mida sa maurad siis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              palun mine mujale, sa võhik. ja ära enam tagasi tule.
                              tulin tagasi ja ütlen veel kord, vabandust jalgpalligeenius ertz, kui see sind solvab, aga ballack lükkas palli ära ja hyypia silmadest on näha, et ta sihib palli

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Oodake ära videod nendest situatsioonidest ja siis jätkake vaidlust pigem ütleks,minu arust oli see puhas penalt
                                video ammu olemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X