320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Järjekordne segaduses ja identiteediotsinguis noormees? Oota natuke, kohe tuleb terroribanaan ja juhatab su õigele rajale.
    No mis sul aruaamatuks jäi? See, et ma ütlen, et ma Chelsea fännide asemel ka selle tehingu vastu oleksin, et tähenda, et ma Chelsea fänn olen. Samaoodi see, et ma Chelsea vs. ManU esimese poolt olen. Mulle ei meeldi absoluutselt kumbki klubi, aga kui nendest kahest ühe peaks valima, siis pooldaks Chelseat.

    Ja selle Messi teesklemise koha pealt ei viitsi üldse vaidlema hakata. Sa vaatad nkn oma EPLi ja muud liigad sakivad, eks?

    Kommentaar


      Huvitav...
      slimm.ee

      Kommentaar


        plastkarikas plastklubile

        Kommentaar


          ime ennast eston !

          krdi koonrid...tehku siis kaks tükki neid

          Kommentaar


            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
            ime ennast eston !

            krdi koonrid...tehku siis kaks tükki neid
            plast karikas plast klubile.

            Pealegi loll, see on rändkarikas ja üks on vana. Tehaksegi ju 2 neid, aga 1 on lihtsalt võlts, sest ta pole aastaid ringi rännanud vaid uus ;D .

            Kommentaar


              Tegelt on nii, et usutakse ManU liigavõitu rohkem kui Chelsea võitu.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Terry on ka kloun.kas tema arust nüüd Wigan aitab neil meistriks tulla tehes Manuga vähemalt viigi.jutust tuleb see välja et neile need 3 punkti juba antud et Boltoni omad nagu ei tulekski platsile.sellise lolli jutu taustal oleks väga tore KUI MANU TULEKS MEISTRIKS!!!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Terry on ka kloun.kas tema arust nüüd Wigan aitab neil meistriks tulla tehes Manuga vähemalt viigi.jutust tuleb see välja et neile need 3 punkti juba antud et Boltoni omad nagu ei tulekski platsile.sellise lolli jutu taustal oleks väga tore KUI MANU TULEKS MEISTRIKS!!!
                  paneks mõne lingi vms ka ?
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                    paneks mõne lingi vms ka ?
                    no selge see, et Terry kutsub Wiganit üles viimases voorus mitte võitluseta alla andma, samas Boltonist pole sõnagi, võit nende üle on nagu iseenesestmõistetav, mis tundub mõnele veidi solvav
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      "If we pick up three points at home to Bolton, we have a very good chance."





                      "I'm not dismissing Bolton here, or suggesting that they represent in anyway a soft touch. On the contrary, Bolton still have a competitive interest left in the season."

                      Pre-match briefingu võiks ka ära oodata, seal on alati vastasmeeskondadest austusega räägitud.

                      ja kui parastamisega läheb lahti siis võiks ikka korralikult teha, vähemalt siin, sest põhjust ju on pasa ajamiseks võib teiste neandertaalidega delfis ühineda.
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                        "If we pick up three points at home to Bolton, we have a very good chance."





                        "I'm not dismissing Bolton here, or suggesting that they represent in anyway a soft touch. On the contrary, Bolton still have a competitive interest left in the season."

                        Pre-match briefingu võiks ka ära oodata, seal on alati vastasmeeskondadest austusega räägitud.

                        ja kui parastamisega läheb lahti siis võiks ikka korralikult teha, vähemalt siin, sest põhjust ju on pasa ajamiseks võib teiste neandertaalidega delfis ühineda.
                        mina võtsin selle jutu eesti keelsest versioonist
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          mina võtsin selle jutu eesti keelsest versioonist
                          ei maksa siis delfit lugeda

                          Kommentaar


                            Ühes kohas on nii kirjutatud, teises niimoodi.
                            Vaielge, palju tahate.
                            slimm.ee

                            Kommentaar



                              Tohho hullu.... Ma ei tea kas keegi on selle siia pannud enne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marts Vaata postitust
                                http://uk.eurosport.yahoo.com/070520...os-report.html
                                Tohho hullu.... Ma ei tea kas keegi on selle siia pannud enne.
                                JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS! JEEBUS!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X