320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ilma Makeleleta chelsea küll meistriks ei tule, kusagilt peate uue lõhkuva pooliku hankima, sest mikel on saast .

    ega tegelt sellise tasemega vendi üldse kusagil ei leidugi, oli ju kunagi Real see , kes peale Makelele müümist järgmised aastad failis .
    Mis lolli juttu sa ajad? Maka ei olnud juba eelmisel hooajal p6hitegijate hulgas ja oli selgelt näha, et mees on jäänud aeglaseks. Ning mis Mikelil viga on? Yks lootustandvamaid noori mängijaid omal positsioonil. Ka Essien v6ib vajadusel seda kohta mängida. Michael Woods´gi on selle positsiooni mängija ning ootaks vähemalt m6neski karikamängus tema sekkumist

    Kommentaar


      no ma räägin, make polnud põhitegija, te polnud meistrid

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        no ma räägin, make polnud põhitegija, te polnud meistrid
        Tegu oli kyll väga hea mängijaga kuid kindlasti pole ta asendamatu ning nyyd ongi aeg Mikelil näidata, milleks ta v6imeline on

        Kommentaar


          mide te ajate poisid?.Mikel põhisse,küll siis on tiitel käes

          Kommentaar


            4:0 siis esimene sõprusmäng Guangzhou Pharmaceuticals-i vastu, väravad Kaloult, Lampardilt (väga bueno värav ), Di Santolt ja nekult, neid näeb www.101greatgoals.com

            Bosignwa läks juba esimesel poolajal katki, aga tõenäoliselt midagi tõsist ei ole, Di Santosest võib isegi asja saada.
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Ma vaatasin kah esimest poolaega.
              Anelka (uskuge või mitte) ja Kolou jätsid hea mulje.
              Lampardi väravat nägin kah. Väga lahe oli. Loodan ,et jääb ikka Londonisse.

              Kommentaar


                Tore algus loodetavasti toredale hooajale

                Kommentaar


                  mõnus mäng ja Di Santo on talendikas vennike
                  AILTON

                  Kommentaar


                    mängu ühepoolsust arvestades oli igav mäng
                    kes ei näinud mängu ega seisu ei tea, siis 7-0 Chelseale.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Jap... vastaste tase oli alla igasugust arvestust. Sellegi poolest tore v6it. Jala said valgeks kuus erinevat meest, mis on ka iseenesest sympaatne. Mulle isiklikult meeldis enim Kalou ja Anelka tegutsemine. Joe sekkus teisel poolajal ja oli samuti väga tubli. Lamps oli nagu Lamps ikka- väga hea. Di Santol juba m6lemas mängus koll kirjas. Tubli! Loodame, et liigahooajal taoline statistika jätkub. Teisipäeval peaks sealse tuuri raskeim mäng tulema kui kohtutakse Malaysia XI meeskonnaga. Peale seda juba Venemaale ja raudtee kappile, kus vastasteks kohalik Moskva Lokomotiiv ja emb-kumb kas Milan v6i Sevilla. Liigahooaja alguseni vaid 3 nädalat ehk 21 päeva jäänud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Jap... vastaste tase oli alla igasugust arvestust. Sellegi poolest tore v6it. Jala said valgeks kuus erinevat meest, mis on ka iseenesest sympaatne. Mulle isiklikult meeldis enim Kalou ja Anelka tegutsemine. Joe sekkus teisel poolajal ja oli samuti väga tubli. Lamps oli nagu Lamps ikka- väga hea. Di Santol juba m6lemas mängus koll kirjas. Tubli! Loodame, et liigahooajal taoline statistika jätkub. Teisipäeval peaks sealse tuuri raskeim mäng tulema kui kohtutakse Malaysia XI meeskonnaga. Peale seda juba Venemaale ja raudtee kappile, kus vastasteks kohalik Moskva Lokomotiiv ja emb-kumb kas Milan v6i Sevilla. Liigahooaja alguseni vaid 3 nädalat ehk 21 päeva jäänud
                        Mulle ka ja väga. Ma taas vaid esimest poolaega vaatasin ja Anelka - Kalou olid väga nähtavad.

                        Kommentaar


                          Nonii... Aasia turnee on selleks korraks l6penud. Viimane mäng tuli 2-0 v6it Malaisia XI vastu. Väravad Anelkalt ja Ashley´lt(!!!). Vastane oli senise turniiri tugevaim ja suutis ka päris mitu ohtliku olukorda tekitada kui Cech ja l6pus Cudicini olid ylesannete k6rgusel. Reedel siis Moskvas juba kohaliku Lokomotiiviga.

                          Kommentaar


                            Tal t6ttas Mäntsesteri!!! Ehk siis järjekordne eelmise suve Jose ostupoliitika ohver läinud ja tema eest ka kuuldatavasti 5 milli tasku pistetud. Head teed! Millegi väga eredaga silma ei jäänud. Meelde jäi vaid eksimus Anfieldil Torrese vastu.

                            Kommentaar


                              bljät, Lokomotivi vastu siis välja penaltidega, sheva lõi mõõda, et saaks semudega trefata. swp on ikka väga masendav, tahe ja soov olemas, aga väravast lõõb ikka 3m kauguselt 3m üle ja mööda.
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                lokomotiv tegi chelseale ära 1-1 (5-4)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X