320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lampardilt kena eeltöö ja Anelka realiseeris uskumatult hästi. Loodame siis viiki

    Kommentaar


      kolmapäeval chelsea ja juventus uefa cupil kes vaatab mängu?

      Kommentaar


        vaevalt nad nüüd Uefa CUP-i mängivad

        Kommentaar


          ma kiidan eilse mängu heaks!

          aga dogba on ikka tõesti jalgpalli oskused kaotanud, peaks vähem räppima vms

          Kommentaar


            vana hea 1:0 võit koos vastaste mängu lõhkumise, küüniliste vigade ja lameda ajaviitmisega , nüüd vähemalt suudetakse nappi edu hoida, mitte ei situta viimasel 10-el minutil pükse täis
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              vaevalt nad nüüd Uefa CUP-i mängivad
              www.tv6.ee/uefa igaljuhul mäng on kolmapäeval 21:30 tv6s

              Kommentaar


                uefa ei tähenda alati uefa cupi, vaid võibolla ka uefa champions league

                Kommentaar


                  palun laenake targutajate filtrit!

                  Kommentaar


                    lihtsalt selgitasin

                    Kommentaar


                      With the manager position vacant at Chelsea, we thought we should apply... Steve "Stan" Staunton (Terry Fahy) makes a call, and after many attempts, we someh...

                      Kommentaar


                        täna siis vaja taga puhaste paberitega lõpetada ja ees midagi korda saata. Juve just mingi imemeeskond pole ning võiduks peaksime olema enam kui võimelised. Samas on vana daam Tinkermani käe all kindlasti ka üllatuseteks võimeline. Ilmselt dikteerime mängu meie ning peamine on oma olukorrad ära kasutada. Võõrsil pole Euroopas hästi mängitud ning kodus võimalikult hea tulemus on hädavajalik.

                        Kommentaar


                          Ära alahinda Juventust. Nad on tugevamad, kui sa arvata oskad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                            Ära alahinda Juventust. Nad on tugevamad, kui sa arvata oskad.
                            Kus ma neid alahinnanud olen? Favoiidid nad ju ei ole, samas üllatusteks on võimelised.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Kus ma neid alahinnanud olen? Favoiidid nad ju ei ole, samas üllatusteks on võimelised.
                              Mina pean küll juvet siin favoriidiks:P

                              Kommentaar


                                mina ennustan, et kurvast pepust õnnelikku peeru ei tule

                                Kommentaar

                                Working...
                                X