320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks link ütleb rohkem kui mitu sõna

    Kommentaar


      Hispaania kohtunik täna El Liverpooli vastu. How cool is that. Muide, sama kes Decole andis teise kollase Roomas karistuslöögi kiirelt lahtimängimise eest

      Kommentaar


        ei tohi ju kurvastada leinavaid inimesi liialt. alles nad ju oma (jalgade)töö vilju maitsesid. ja taaskord nii, et kogu ilm sellest kuulda sai.

        Kommentaar


          see üks hullemaid hispaania kohtunikke. huvitaval kombel on 4. kohtunik vat et veel hullem mees. õnneks on neid kahte jälgimas Collina ise
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vahva tegelane see Drogba. Saab vigastada, kukub väljaku kõrvale, siis roomab vigasena väljakule tagasi.

            Kommentaar


              Cech?? Kui lapsik käitumine,meest müürina eiosanud isegi õigesse suunda sättida,rääkimata enda asukohast:s

              Seda ma kartsin....ja nii see eduseis käest mängitaksegi,kaitseliinis distsipliin absoluutselt puudub :@

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Vahva tegelane see Drogba. Saab vigastada, kukub väljaku kõrvale, siis roomab vigasena väljakule tagasi.
                stand up if you hate...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kaks toredat pirukat tehtud ja 2 väravat nende tõttu Poolile.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                    Cech?? Kui lapsik käitumine,meest müürina eiosanud isegi õigesse suunda sättida,rääkimata enda asukohast:s

                    Seda ma kartsin....ja nii see eduseis käest mängitaksegi,kaitseliinis distsipliin absoluutselt puudub :@
                    nojah, ega Terry indviduaalsete oskuste poolest kõige parem pole, aga sellel tati pritsimisel ja röökimisel on siiski mingi mõte ka ja Cech jäta heaga rahule või muidu lähme koos jalkat mängima, ma sõidan põlvega sul koljust jupi välja ja siis näeme kas sa ka astud järgmine kord sama reipalt väljakule? sobib?
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                      nojah, ega Terry indviduaalsete oskuste poolest kõige parem pole, aga sellel tati pritsimisel ja röökimisel on siiski mingi mõte ka ja Cech jäta heaga rahule või muidu lähme koos jalkat mängima, ma sõidan põlvega sul koljust jupi välja ja siis näeme kas sa ka astud järgmine kord sama reipalt väljakule? sobib?
                      Jah sobib,aga ma ei uskunud et sa nii julm võid olla.Kui ta tunneks et ta ei suud aendast enam 100% anda usun et ta oleks juba ammu kõrvale astunud.

                      Kommentaar


                        no aurelio löök oli lihtsalt liiga hea, vähesed oleksid arvanud, et sealt löök allanurka tuleb, mõttetu teema.

                        Kommentaar


                          .. tänage Yle kommentaatorit, kes juba pärast esimest karistuslööki "JA PALLO ON MAALISSA!!!" röökis.

                          Kommentaar


                            väga kena hüvasti Liverpool.

                            Kommentaar


                              Nii kahju kui see ka ei ole, peab tunnistama, et olite paremad ja väärisite Liverpoolist rohkem edasipääsu. Nad ju lihtsalt ei oska eduseisus mängida, hämmastav lausa. Väravavahid muidugi on mõlemad parajad filossoofid seal platsil.

                              Ivanovic, Ashley Cole ja Carvalho on täna kollasega, kas keegi neist jätab avamängu Barca vastu vahele?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                nüüd on vaja veel barca ka ära võta ja kordub eelmise aasta finaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X