320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Milles see Hiddinki geniaalsus seisneb?
    Kui sa lähed kahematšilises süsteemis, kus võõrsil löödud väraval on kahekordne hind, mingit Noul mõttetut "umbe" ette peksma ja totaalkaitsesse, lootes ainult ja ainult kaitse eksimusele... .
    juhin tähelepanu et ei loodeta kaitse eksimusele, vaid keskväljal palli võitmisele ja kiirele kontrale.
    jalgpall areneb you know...palka ei maksta selle eest kui palju sa söötu liigutad, vaid ikka karikate eest.
    Läks nii, Barca on finaalis ja mis siin ikka halada.
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Mängis kvaliteetsele umbkaitsele koduväljakul
      Koduväljakul kogu mäng vastase kätte anda on hale ja kui külaline jätkab ka 1 mehe eemaldamisel samamoodi, siis on see eriti hale ja kui sellise taktikaga tiim ka võitab, siis on see ekstra hale.
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        juhin tähelepanu et ei loodeta kaitse eksimusele, vaid keskväljal palli võitmisele ja kiirele kontrale.
        Pigem olid need Eto'o, Messi ja Iniesta, kes palli kaotades kohe vastaseid pressima hakkasid. Väga kõrgelt. Chelseal olid keskväljal ainult Anelka ning Drogaba...kes oli pikali maas...

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Mängis kvaliteetsele umbkaitsele koduväljakul
          Koduväljakul kogu mäng vastase kätte anda on hale ja kui külaline jätkab ka 1 mehe eemaldamisel samamoodi, siis on see eriti hale ja kui sellise taktikaga tiim ka võitab, siis on see ekstra hale.
          Kusjuures mängu alguse Chelse taktika oli väga kaval- "kiire avavärav, mille järel meeskond vajub umbkaitsesse" taktika töötas suurepäraselt. Hiddink lihsalt lõikas sellega näppu, et peale Abidali eemaldamist võttis välja Drogba. Põhimõtteliselt jättis Hiddink Anelka üksi ründesse rabelema, mis lubas Barcelonal samasugust mängu edasi mängida, kus pea terve meeskond on vastase väljakupoolel. Tegelikult olekd pidanud Hiddink just ründesse jõudu juurde tooma, et vastase kaitsjaid surve all hoida.

          Kommentaar


            Hee, kui Mikk mu postitust uuesti loeb, siis juhtisin tähelepanu vaid esimesele mängule. Kui palju seal üldse üritati pärast palli võitmist kiiresti kontrale liikuda? Drogba viskas siruli end maha ja väänles seal, Mikel peksis selle peale palli auti ja oligi kogu kontra ning jalka areng. Karikaid nii ei võideta, seda Chelsea mäng tõestaski, veelkord (Argentiina Itaalias 88, Itaalia USAs jne jne).
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Hee, kui Mikk mu postitust uuesti loeb, siis juhtisin tähelepanu vaid esimesele mängule. Kui palju seal üldse üritati pärast palli võitmist kiiresti kontrale liikuda? Drogba viskas siruli end maha ja väänles seal, Mikel peksis selle peale palli auti ja oligi kogu kontra ning jalka areng. Karikaid nii ei võideta, seda Chelsea mäng tõestaski, veelkord (Argentiina Itaalias 88, Itaalia USAs jne jne).
              eelmine aasta poolfinaalis lõime Barca nokki sama mänguga ja võitsime lõpuks karika, see kes kui hästi mängis ei koti enam kedagi ja polnud eelmise aasta finaalil viga midagi. Viimane igav finaal oli Milan-Juve kus tõesti ei toimunud midagi peale pennalde ja korra Sheva löödud väravale, mida ei loetud.
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                sellist jama on raske kommenteerida.
                mes sa nüüd ütlesid?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  Ja polnud eelmise aasta finaalil viga midagi. Viimane igav finaal oli Milan-Juve kus tõesti ei toimunud midagi peale pennalde ja korra Sheva löödud väravale, mida ei loetud.
                  Ma ei tea, minu meelest oli ka eelmise aasta finaal mänguliselt ropult igav. Üleüldse on sellised finaalid, kus kohtuvad sama riigi klubid olnud eriti igavad (Chelsea-ManU; Juve-Milan; Real Madrid-Valencia jne), sest klubid tunnevad üksteist läbi ja lõhki nind sestap erilist äktsionit platsil ei toimu. Ma seepärast ei saagi aru, miks siin kõik nutavad, et Chelsea finaali ei saanud (va Chelsea fännid muidugi, nende pahameel on arusaadav). Ma olen 100% kindel, et kahe erinevast riigist pärit klubi kohtumine on põnevam, kui olnuks kahe samast riigist pärit klubide kohtumine.

                  Kommentaar


                    Ballack = Martin Keown mk II

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ma ei tea, minu meelest oli ka eelmise aasta finaal ropult igav. Üleüldse on sellised finaalid, kus kohtuvad sama riigi klubid olnud eriti igavad (Chelsea-ManU; Juve-Milan; Real Madrid-Valencia jne), sest klubid tunnevad üksteist läbi ja lõhki nind sestap erilist äktsionit platsil ei toimu. Ma seepärast ei saagi aru, miks siin kõik nutavad, et Chelsea finaali ei saanud (va Chelsea fännid muidugi, nende pahameel on arusaadav). Ma olen 100% kindel, et kahe erinevast riigist pärit klubi kohtumine on põnevam, kui olnuks kahe samast riigist pärit klubide kohtumine.
                      UEFA nõustub sinuga

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Ma ei tea, minu meelest oli ka eelmise aasta finaal mänguliselt ropult igav. Üleüldse on sellised finaalid, kus kohtuvad sama riigi klubid olnud eriti igavad (Chelsea-ManU; Juve-Milan; Real Madrid-Valencia jne), sest klubid tunnevad üksteist läbi ja lõhki nind sestap erilist äktsionit platsil ei toimu. Ma seepärast ei saagi aru, miks siin kõik nutavad, et Chelsea finaali ei saanud (va Chelsea fännid muidugi, nende pahameel on arusaadav). Ma olen 100% kindel, et kahe erinevast riigist pärit klubi kohtumine on põnevam, kui olnuks kahe samast riigist pärit klubide kohtumine.
                        Äkki oli asi lihtsalt selles, et sul oli sügavalt ükskõik, kumb võidab? Mul ei ole näiteks Liverpooli-Milani viimasest küll suurt midagi meeles, väravad tulevad ka alles paraja pingutuse peale silme ette. Porto-Monaco sugustest asjadest ei maksa üldse rääkida. Ehkki mänguliselt olid mõlemad tol hetkel ju täitsa vaadatavad.

                        Või siis on ehk hoopis tegu sellega, et finaalides kohtabki keskmisest vähem pea ees ühelt poolelt teisele tormamist. Kui just esimeste minutitega väravat ei lööda näiteks.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          natuke positiivsust kah eilsest:


                          ja Fucking Disgrace

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Mul ei ole näiteks Liverpooli-Milani viimasest küll suurt midagi meeles, väravad tulevad ka alles paraja pingutuse peale silme ette.
                            Noortel inimestel on ikka supermälu. Mina küll nelja-aasta taguseid väravaid ei mäleta. Oma tundeid ja mõtteid sellest õhtust küll.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Khmm... Barca ei vääri seda kohta finaalis... Kohtunik on Pede 100%, Platini on tema sõber... KILL THIS REFEREE plz -_-

                              FCLT.EU
                              ----------------------------------------------------------------------
                              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                              Kommentaar





                                Naljakas on see, et Drogbal tuleb otsustavatel kohtumisel alati mingi kuri vaim sisse - peale eelmise aasta CLi finaali tuli ta välja avaldusega, et tal jäi kripeldama, et ta Vidicile piki hambaid ei andnud ning eilsest mängust kurikuulus "fucking disgrace!", mis, lubage ette ennustada, saab jalkafoorumites suure tõenäosusega käibefraasiks.

                                Cote d´Viru Veri ei Värise!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X