320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Pavlyuchenko vä?
    arshavin pigem.

    Kommentaar


      VÕIT VÕIT VÕIT! tublid!

      Kommentaar


        Yle tyki aja j2lle karikas :P FUCK YEAH!

        muidugi eriti lahe, et n2gin mingi mega hakitud pilti l2bi neti, kuna hiinlased on nii lahked neti kiirusega.

        T2nud Guus ja loodan, et ta paneb 2ssalt edasi...ainult mitte sibulatega loomalikult

        Kommentaar


          naudime k6ik koos gloryhunterid:

          Kommentaar


            Meh, mu õllekann on ka suurem, kui see karikas.

            Kommentaar


              Õnnitlused!!!
              Fan of Manchester United and FC Barcelona.

              Kommentaar


                SUPER FRANKIE LAMPARD!

                Lõppeks hea hooaeg tegelikult ja väga mõnus esitus. Ei saa märkimata jätta, et Chelsea'le kohaselt võeti meilt üks värav ära ja penalti samuti, kui Webb Lampardile hoopis sukeldumise eest kollase leiutas. Aga täna on kõik ilus, Lampsil 20 väravat hooajal jälle täis, Drogba jälle skoorib finaalis, Ashley, Malouda, Anelka - perfektne. Ashley jaoks siis 5 FA Cupi võit.
                Everton väärib samuti respekti, raske teekond finaalini ja kaitsesid alguses hästi nagu alati.

                kahju Hiddinkut lahkumas näha, aga lahkumiskingitus oli vähemalt võimas.

                Kommentaar


                  Et siis mis edasi? Treeneri mõttes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Et siis mis edasi? Treeneri mõttes.
                    Ancelotti jutud on kõik suitsukate Granti tagasitulekuks.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Chelsea - Everton 2-1 ::: VIDEO
                      http://www.videoplayer.hu/videos/play/369956
                      http://stream.try.hu

                      Kommentaar


                        Ma ei tea miks, aga mulle ilgelt meelvad need tänased pildid....




                        Noh, nüüd jääb üle ainult loota, et Ancelotti treeneriks ei satu meile, kunagi järgmine nädal vms pidi ju kindel announcement olema või midagi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Pall peab tervenisti üle joone olema, kordusest näitas ilusti külje pealt ja terve pall ei olnud posti tagant näha, heal juhul kolmveerand ehk. Löök oli tugev ja pall liikus kiiresti, minu arvates tegi kohtunik õige otsuse
                          lõõk oli üle joone, aga joonekohtunikul oli suht raske seda ära tabada, arvestades palli kiirust ja tema positsiooni ning ta läks sisetunde peale, mis on kohtunikel alati suur soov Chelseale sitta keerata.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                            lõõk oli üle joone, aga joonekohtunikul oli suht raske seda ära tabada, arvestades palli kiirust ja tema positsiooni ning ta läks sisetunde peale, mis on kohtunikel alati suur soov Chelseale sitta keerata.
                            Kui kohtunikud tahavad alati Chel$kile sitta keerata, siis poleks te eile meistriks tulnud.

                            Siiralt head meelt teeb see ,et Malouda on lõpuks end leidnud. Ehk hakkab ka tegusi koondise eest tegema.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, kui t6si see on, aga k6lab h2sti:

                              Kommentaar


                                oi blääää

                                Kommentaar

                                Working...
                                X