320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    käi perse sa jultunud sitakott
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Miks mu postitus siit kadus ja miks ma sibul olen?

      City sitakottideks ja jultunuteks kutsumine on ok aga selle artikli postitamine vastuseks on keelatud?
      sa oled kah sibul?


      mis kurat toimub t2na?

      Kommentaar


        Ma olen vist hulluks minema sest ma postitasin varem Chelsea Fc ja Alvarezi vahele selle artikli copytuna. Kas see kustutati voi ma kujutan endale asju ette?

        Kommentaar


          Zhirkov on vist veidi asjalikum ost kui Ross Turnbull

          Kommentaar


            parem kui mingi Ben Foster. voh
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Inglise keelest ei jaga Zhirkov muidugi ööd ega mütsi..

              Kommentaar


                võtab Pavlolchenkolt tunde ja õpib nagu naksti ära
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Zhirkovi Chelseasse tulek on väga meeldiv, Venemaa koondis on hetkel üks maailma tugevamatest ja tema on üks parimaid Vene koondises. Iseasi on muidugi see kuidas ta suudab Inglise liigaga kohaneda, Arshavin suuti sellega suurepäraselt hakkama saada. Nüüd äärtega probleeme pole: J.cole, Zhirkov, Kalou ja Malouda on väga meeldiv seltskond. Loodetavasti J-Cole saab varsti terveks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                    parem kui mingi Ben Foster. voh
                    Arvad tõesti nii ? egas midagi , mees sul ei ole vist pööningul ikka kõik korras , raudselt kohe ei ole .
                    clown

                    Kommentaar


                      Yldse v2ga kahtlane tegelane on see piibumees hollandist...naised saunas r22givad, et ka tema oli Mourinho lahkumise p6hjus.

                      Eniveis...veel r22gitakse, et chelski ullitab Zlatanit...nagu ennem sai mainitud juba, siis minu poolt kindel JA. Parim ost minu arust

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        Yldse v2ga kahtlane tegelane on see piibumees hollandist...naised saunas r22givad, et ka tema oli Mourinho lahkumise p6hjus.

                        Eniveis...veel r22gitakse, et chelski ullitab Zlatanit...nagu ennem sai mainitud juba, siis minu poolt kindel JA. Parim ost minu arust
                        Aasta poste veel vara jagada, aga nädala postituse auhinna võiksid küll saada.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Arneseni upitamine tundub kõrvaltvaatajana kahtlane ja ebavajalik, Zlatanit pole ilmselgelt vaja.

                          Kommentaar


                            Järgmine hooaeg räpime...


                            pildi autor räpi pundi neljas liige Essien!

                            Kommentaar


                              nonii, tõehetk on käes, üks lõvi teatas, et kell 16.30 meie aja järgi tuleb kodulehel ametlik teadaanne, tõenäoliselt selgitamaks Terry situatsiooni.


                              haha my ass
                              Last edited by Bob_Loblaw; 15.07.09, 15:35. Põhjus: haha my ass
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                lmao, vaadake Essieni

                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X