320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    4-diamond-2 ei veena mind veel oma kasulikkuses. Tore muidugi näha, et kahe ründaja tõttu ei saa vastaste väravavaht pikka palli ette lüüagi ja kaitsjatel on ka nüüd aega vähem, aga Lamps kaob kuidagi ära ikkagi, ründajate taga mängimiseks peaks olema veidi teistsugune mängija. Carlo muidugi vahetustega pani täppi, suurepärane.

    Kommentaar


      ahah küllaltki kahju , kas mind peaks kottima mingi Prantsusmaa liiga v?
      ja et suht natuke haiget, see on lihtsalt nõme sellist asja teha, kui ise oled veel selline staar ka veel, ei viitsind lihtsalt evrale järgi joosta sest teadis et ei oleks nkuinii oma õllekõhuga järgi jõudnud ja siis mõtles et mängib veits kossu v ? Päris pullivend ma vaatan

      Kommentaar


        Ega ManU fännilt paremat vastust ei olekski oodanud.

        Sa ikka ManU fännina seda tead ,et paljud ManU praegused ja kunagised mängijad on just Prantsusmaa liigast klubisse toodud?
        See sama Evra samuti.

        Vaata olukord oli selline ,et Evra tegi tegelt vea ennem ja Ballack tegi lihtsalt hiljem tagasi. Ühesugused mustad mõlemad.

        Kommentaar


          Algselt postitas elevant Vaata postitust
          4-diamond-2 ei veena mind veel oma kasulikkuses. Tore muidugi näha, et kahe ründaja tõttu ei saa vastaste väravavaht pikka palli ette lüüagi ja kaitsjatel on ka nüüd aega vähem, aga Lamps kaob kuidagi ära ikkagi, ründajate taga mängimiseks peaks olema veidi teistsugune mängija. Carlo muidugi vahetustega pani täppi, suurepärane.
          Võimalusi ikkagi loodi ja need 2 väravat päris taevast ka ei tulnud, eks näis kuidas edasi läheb.

          Peaks mainima ka, et tegemist oli Chelsea esimese võiduga penaltiseerias 11 aasta jooksul.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            jällegi kaastunne minupoolt .
            mulle meeldib ka vigu hiljem tagasi teha (; ja aga lihtsalt kui ballack vea tegi ,siis ei olnud ju midagi eksole ? mängime edasi, pole hullu ju , just nimelt oli värav sellepärast ka tingitud et evra jäi maale lebama, vasakut äärakaitset ei olnud ja tuligi sealt kohast värav ja kõigil oli tore olla .

            Kommentaar


              Vaat see on juba kohtuniku viga mite Ballacki ,et viga ei vilistatud.

              Kommentaar


                FA COMMUNITY SHIELD 2009
                Chelsea - Manchester United 2-2 pen: 4-1 Long highlights
                http://www.youtube.com/watch?v=SLHhHjr5hoE
                http://stream.try.hu

                Kommentaar


                  Igati ok mäng ja ok võit. Eriti magus, et veel penaltiseerias Mehed on end kah enamvähem vormi saanud algavaks hooajaks. Vaid Ivanovici jalad tundusid pisut aeglasesti all liikuvat ning loodetavasti usaldab Carlo Burnley vastu Bosingwa´t. Romb on sellidele veel pisut uus ning eks see vajab harjumist. Lampardi "kadumise" tingis pigem siiski Flecheri hea tegutsemine tema katmisel. Eriti meeldis mulle Anelka, Essieni ja Carvalho tegutsemine väljakul. Igatahes on hooaeg saanud positiivse alguse ning loodetavasti esimene mitmest sel algaval hooajal. Lõpetuseks veel klassika:



                  Some things just won´t change

                  Kommentaar


                    see viimane lause on küll väga valesti öeldud, kuna see on üks väheseid kordi kui tal oli ka õigus vinguda kohtuniku töö üle, seda saaks teha mõlemad pooled. mäng oli mõlema tiimi poolt kena kuid kokku võtlikult ütleks selliste ühe-mängu-karikate kohta u menja pohhui.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust


                      Artiklist:

                      Asked whether he was concerned that some players feigned injury to get the game stopped, Ferguson said: "Well we've seen it time and time again.

                      "I don't think there's any question about that, but we've got to a level now where it's being used now as a professional way to get the game stopped."

                      See on liiga hea... Unitedis pole olnud ju ühtegi mängijat, kes oleks seda eales teinud

                      Kommentaar


                        Retsept vana hea saksa tank Ballack...pole midagi paremat kui scumi m2ngijaid 6rritada

                        Riccy oli MOM...v2ga solid esitus.

                        Punanina j2tkab vingumist...j2lle puhas r66m!

                        aga kahju, et Sturridge pingil isegi polnud ja yldiselt on vaja seda teemantit veel k6vasti lihvida...eriti on lamps kuidagi segaduses seal tipus.


                        isegi Ansip k2is 6nnitlemas(vasakul)

                        Kommentaar


                          Kahjuks ise mängu ei näinud aga mis teema selle Decoga oli ? Kui ma õigesti nägin siis ta läks penaltit lööma aga siis lõi hoopis Kalou tema eest ? Oli vist midagi sellist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas priitval Vaata postitust
                            Kahjuks ise mängu ei näinud aga mis teema selle Decoga oli ? Kui ma õigesti nägin siis ta läks penaltit lööma aga siis lõi hoopis Kalou tema eest ? Oli vist midagi sellist.
                            deco oli vist nimekirjas 5s l88ja, aga ajas sassi vms...

                            Kommentaar


                              kas peab üldse lööjate järjestus paika olema pandud?

                              Kommentaar


                                Ma olen Mätasega täiesti nõus mitu inglast on Poolis Arsenalis Manus.

                                Kui ausalt öelda siis... noh teile võib meeldida need Manu ja Arsenalid aga mina olen ikka Chelsea poolt kuna nad on tehnilisemad ja oskavad mängida
                                Iv seen better days

                                Kommentaar

                                Working...
                                X