320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ma ei saa, pean ikka... United ei ole Hispaaniast küll kedagi ostnud.
    Noh, Pique, aga see on teine asi - temast kasvatasime oma kulu ja kirjadega mehe ja siis andsime lahkelt tagasi. Rohkem nagu heategevus või nii.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Noh, Pique, aga see on teine asi - temast kasvatasime oma kulu ja kirjadega mehe ja siis andsime lahkelt tagasi. Rohkem nagu heategevus või nii.
      Nojah, 6 miljoni eest pigem röövimine... peaks raisad kohtusse kaebama või midagi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Juba jälle on Hitler sõna võtnud:


        Aga 4 kuune bänn Kakutale on küll veider. Vaevalt, et tollane 15 aastane nolk midagi ise otsustas...raudselt on vanemad/agent või keegi muu selle jura taga, kui üldse.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          ma ei saa, pean ikka... United ei ole Hispaaniast küll kedagi ostnud.
          ma kardan, et akadeemia on selliseid nolke täis, kellest sa kuulndki põle.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            ma kardan, et akadeemia on selliseid nolke täis, kellest sa kuulndki põle.
            Miks sa niimoodi vintsu solvad? Is this coz he's black?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              ManU'l endale võib sarnane jama kaela tulla Paul Pogba ära meelitamisega Le Havre klubist.

              Kommentaar


                ega ma ei ole mingi onu arseeni, et näppu kaheteistaastaste p... või see, pulsil hoian.

                ja tõesti, ära ole selline rassist.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  ega ma ei ole mingi onu arseeni, et näppu kaheteistaastaste p... või see, pulsil hoian.
                  vb sa teed hoopis ise nii ja arvad kohe et ka teised teevad nii?

                  Aga tegelt eks suht rangelt karistatakse selle eest jah. Tuleb ikka seadustepärasemalt asju ajada egas midagi.
                  Karta on, et varsti üritab monsjöör Platini ka teistele Inglismaa klubidele mingit samasugust vempu visata ja nagu Pogba jutud käivad siis on vast ManU järgmine, kuigi tundub, et ManU ajas asja õigesti. Karta on, et siis tuleb paha onu ka Arsenalile kallale (kuigi juba Eduardole nad seal keerasid ja pärast seda julgevad öelda ka, et rohkem selliseid karistusi välja ei anna!? Oleks loogiline, et annavad karistuse ja siis ka järgivad järgnevatel juhtudel seda) ja ei usu, et ka Pool nende eest kaitstud on.
                  Muidu võib arvata, et ta teeb kõike seda ka selleks, et oma 6+5 saada tööle.
                  Millal üldse uus UEFA bosside boss valitakse? Loodaks, et Platini lendab sealt pukist minema.

                  PS Hitleri juttu oli täitsa tore vaadata

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                    Muidu võib arvata, et ta teeb kõike seda ka selleks, et oma 6+5 saada tööle.
                    Millal üldse uus UEFA bosside boss valitakse? Loodaks, et Platini lendab sealt pukist minema.

                    PS Hitleri juttu oli täitsa tore vaadata
                    See karistus tuli ju FIFAlt? Kuidas on Platini sellega seotud?

                    Anyway Roma sai ju samasuguse karistuse seega pole mingisugust premieri klubide vastast vandenoud siin ju.

                    Kommentaar


                      Arsenali selline bänn nii ei mõjutaks nagu Chel$kit, kellel akadeemast kedagi ei tule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                        Karta on, et varsti üritab monsjöör Platini ka teistele Inglismaa klubidele mingit samasugust vempu visata ja nagu Pogba jutud käivad siis on vast ManU järgmine, kuigi tundub, et ManU ajas asja õigesti. Karta on, et siis tuleb paha onu ka Arsenalile kallale (kuigi juba Eduardole nad seal keerasid ja pärast seda julgevad öelda ka, et rohkem selliseid karistusi välja ei anna!? Oleks loogiline, et annavad karistuse ja siis ka järgivad järgnevatel juhtudel seda) ja ei usu, et ka Pool nende eest kaitstud on.
                        Muidu võib arvata, et ta teeb kõike seda ka selleks, et oma 6+5 saada tööle.
                        Millal üldse uus UEFA bosside boss valitakse? Loodaks, et Platini lendab sealt pukist minema.
                        Kui teed midagi halvasti, siis ka maksad selle eest. Kõik Inglise klubid, kes taolises tegevuses süüdi tunnistatakse, peavad saama õiglase karistuse.
                        Loodan, et Platini jätkab kaua ja tema sammudel on edu. Klubibosside süüdimatus ületab igasuguse piiri.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                          kuigi juba Eduardole nad seal keerasid ja pärast seda julgevad öelda ka, et rohkem selliseid karistusi välja ei anna!? Oleks loogiline, et annavad karistuse ja siis ka järgivad järgnevatel juhtudel seda
                          Eelmisel hooajal määrati Itaalia liigas mitu sellist karistust. Nii sukeldumise eest kui ka käega löödud värava eest.

                          Muidugi väga mäda on selline karistamine, sest sukeldumisi on palju, aga karistada saavad vaid vähesed. Minu poolest andku kõigile 2 mängu bänni, siis lõppeb nuss ära. Samuti väänaku kastis iga särgist sikutamise eest penalt ära. Paar mängu saad enda kahjuks nö pehme penalti, siis kolmandas mängus enam ei rõvetse.

                          Sellest Chelsea bänni juhtumist väga palju ei tea. Nagu aru saan, siis Chelsea asjapulgad läksid mingit noort venda jahtima, kellel oli teise klubiga kehtiv leping. Ehk siis temaga ei oleks tohtinud läbirääkimisi pidada.

                          Minu küsimus on selles, et kus maal on see piir? Kui Roman läheb Eto'o juurde ja ütleb et yo nigga, tule mu klubisse mängima saad sitaks klotsi, kas se on rikkumine? Või karistatakse siis, kui on juba mingi värk paberli. Näiteks sõlmitakse mingi eelleping või asi. Kui karistatakse lihtsalt "suulist" meelitamist, siis kuidas seda tõestada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Arsenali selline bänn nii ei mõjutaks nagu Chel$kit, kellel akadeemast kedagi ei tule.

                            Slobodan Rajkovic (FC Twente, loan), Jimmy Smith (Leyton Orient, free), Lee Sawyer (Southend, loan), Miroslav Stoch (FC Twente, loan), Ryan Bertrand (Reading, loan), Frank Nouble (West Ham, free) Morten Nielsen (AZ Alkmaar, free), Scott Sinclair (Wigan, loan), Patrick van Aanholt (Coventry, loan), Michael Mancienne (Wolves, loan), Shaun Cummings (Reading), Jack Cork (Coventry, loan), Liam Bridcutt(Stockport).

                            Tuleb ikka kyll!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Slobodan Rajkovic (FC Twente, loan), Jimmy Smith (Leyton Orient, free), Lee Sawyer (Southend, loan), Miroslav Stoch (FC Twente, loan), Ryan Bertrand (Reading, loan), Frank Nouble (West Ham, free) Morten Nielsen (AZ Alkmaar, free), Scott Sinclair (Wigan, loan), Patrick van Aanholt (Coventry, loan), Michael Mancienne (Wolves, loan), Shaun Cummings (Reading), Jack Cork (Coventry, loan), Liam Bridcutt(Stockport).

                              Tuleb ikka kyll!
                              Räägi mitu meest on pohikoosseisu tulnud akadeemiast viimase 5 aasta jooksul? Viimase 10 aasta jooksul?

                              Kommentaar


                                [QUOTE=vincent;1078552]ma ei saa, pean ikka... United ei ole Hispaaniast küll kedagi ostnud.
                                QUOTE]

                                Varahommikune kirjutamine tegi minu silmis Pogba'st hispaanlase, no igatahes ja teda ma ka mõtlesin, isiklikult arvan, et tema ostmine ning apparently ära meelitamine lepingut rikkuma on rohkem mingi loll bullshit kuna küllap le havre said ise ka aru, et said üle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X