320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No siis tuleb need paar mängu natuke ka noortele loota, nagu kõik teised suuremad ja väiksemad klubid on samuti sunnitud aeg-ajalt tegema. Ausalt öelda ei saa aru sellest jauramisest, nagu eespool mainitud, siis Drogba, Essien, Mikel ja Kalou ei ole keegi esimest aastat meeskonnas.

    Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
    ennem võidab 'Pool liiga kui see bänn jõusse jääb.
    oled ikka nii kindel, et seda näidispoomist võiduka lõpuni ei viida?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Mainisin seda lihtsalt sellepärast ,et AC Milani avatariga fänni natuke maapeale tuua.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Mulle sobivad mõlemad variandid

        esimene variant jääbki jõusse teine arvatavasti ka.

        Kommentaar


          Õnneks tunduvad jaanuaris peetavad mängud tõesti äärmiselt süütud, kuid kindlasti mitte ülemäära kerged. Drogsita suutsime ju Atletico vastu korralikult mängida, kuid ma kardan rohkem, et Essienist ja ka Mikelist hakatakse korralikult puudust tundma. Ainus, kes peale nende võib teemanti allosas mängida on vast Belletti ja kuidagi vaevu ka Ballack. Kuna mõlemad juba suht eakad, ei saa 100% kindel olla, et vennad ka terve jaanuari terved püsivad. Drogba ja Kalou minek nõrgestab ka kindlasti ründeliini, kuid kui Anelka terve püsib, siis ma nii suurt probleemi selles vallas ei näe. Vajadusel saab talle kõrvale panna Studge, Di Santo või isegi Deco. Igatahes saab huvitav olema Kuid jaanuarini veel pikk tee minna ning juba homme joostakse Madriidis väljakule sealse Atletico vastu. Võit oleks tore, kuid veel toredam oleks see, et keegi tähtis nina mingit vigastust külge ei saaks kuna pühapäeval on ees ootamas märksa olulisem mäng. Drogsil on võimalus homme oma CL-i debüüt teha, kuid loodetavasti teda platsile ei saadeta ja hoitakse pühapäevaks. Hetkeseis grupis on meil ju äärmiselt soodne ning riskida pole enam vaja.

          Kommentaar




            "I don't know whether the referee made a mistake or not. If it was a mistake, I will say 'it's not a mistake' because I have to defend the referees."
            No mida naise suguelundit? Kui tavainimene teeb t88l m6ne vea, siis enamasti lastakse lahti v6i noomitakse. Kohtunikud on aga vist midagi enamat.

            Kaua see konna6gija seal uefa pukis on veel, ons kellegil aimu?

            Kommentaar


              Saa üle juba.

              Kommentaar


                Mitte kunagi

                No ma lihtsalt ei saa aru, miks m2ngijatele/klubidele jagatakse igast karistusi kuhjaga. Kohtunikud on alati kukupaid. Ma saan aru, et neil on rakse t88 jne. No aga ega suurklubide m2ngijad(surve!) pole kah kerge olla ju.

                Kommentaar


                  Ma arvan ,et nende pidevate tapmisähvardustega sai ta juba päris korralikult karistada. Ma tõesti ei mäleta seda mängu eriti aga minu mäletamistmööda tegi ta üldiselt väga halva partii ja jättis ka Chelsea vigu Barca kasuks vilistamata.

                  Ega ta enam vist suuremaid kohtumisi ei vilistagi.

                  Kommentaar


                    Tapmis2hvardused on siiski idiootsete f2nnide poolt(keda samuti karistakse teadagi). Vigu tegi ta t6esti m6lemale poolele(seda enam kysiks selle kohtuniku vormi kohta?).

                    Aga see kloun vilistab see hooaeg rahulikult UCL edasi....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ma arvan ,et nende pidevate tapmisähvardustega sai ta juba päris korralikult karistada. Ma tõesti ei mäleta seda mängu eriti aga minu mäletamistmööda tegi ta üldiselt väga halva partii ja jättis ka Chelsea vigu Barca kasuks vilistamata.

                      Ega ta enam vist suuremaid kohtumisi ei vilistagi.
                      Minuteada vilistas ta Juventus-Bayerni mängu see aasta CLis. 100% kindel ei ole

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ma arvan ,et nende pidevate tapmisähvardustega sai ta juba päris korralikult karistada. Ma tõesti ei mäleta seda mängu eriti aga minu mäletamistmööda tegi ta üldiselt väga halva partii ja jättis ka Chelsea vigu Barca kasuks vilistamata.

                        Ega ta enam vist suuremaid kohtumisi ei vilistagi.
                        Need tapmisähvardused piirdusid sellega, et mingi intenetikangelane cfcnetis ("Curtis Brand") lubas ta maha lasta, sa vaatasid ka üle õla kui count lubas sul sahtli tühjaks lüüa?

                        vilistab ja on vilistanud ja raudpolt on ta ka MM-il.
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Metsaj Vaata postitust
                          Minuteada vilistas ta Juventus-Bayerni mängu see aasta CLis. 100% kindel ei ole
                          Juventus-Bordeaux. Ei mingit karjäärilõppu või Norra kolmandasse liigasse määramist, ikka CLis edasi, nagu mingi cheese eating surrender monkey oleks oma käe mängu pannud. Ja see fakt, et Platini ei tea siiamaani, kes vilistas seda mängu, ajab oma absurdsuses naerma.

                          Täna võiks Atleticoga mängus igaks juhuks Ballackit ja muid vanureid natuke säästa, sest nädalavahetus on tähtsam.

                          Kommentaar


                            Drogba omas maailmas ja viigist rohkem ei väärinudki, aga las olla. Iga CLi mäng tuletab meelde, miks Premier mulle rohkem meeldib - kõik puuted on vead ja terve mäng staadion lihtsalt laseb vilet.

                            Kommentaar


                              oota sa tahad öelda et sulle ei meeldi kui jalgpalli FIFA reeglite järgi mängitakse või mis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                oota sa tahad öelda et sulle ei meeldi kui jalgpalli FIFA reeglite järgi mängitakse või mis?
                                Liiga palju on muutumas memmekate mánguks... Vaata natuke 70-80 Inglismaa jalgpalli. Hoopis teistsugune máng. Natuke rohkem lastakse veel saarel peal mängida siiski...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X