320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Text talk FTW!

    Kommentaar


      Eks need lühendid ongi neile kes sellest ka aru saavad. Teistel ei olegi vaja teada kellest jutt
      PES.PLANET

      Kommentaar


        Anelka, Malouda, Deco, Riccy, Paulo, Bosingwa, (Hilario) lisanduvad MM-il mängivate meeste nimekirja. Enne tänast oli oma koha kindlustanud Lampard, JT, Cole´d (loodetavasti ikka mõlemad), DD, Kalou, Essien, Mikel, Ballack, Ivanovic, Stoch, (Alex). Seega parimal juhul sõidab Lõuna-Aafrikasse 19 meie mängijat! Ei usu et ühelgi teisel klubil nii muljetavaldav number vastu on panna Kahjuks ei õnnestunud Zhirkovil end Aafrikasse mängida Loodetavasti jätkab Guus nüüd tööd klubiga ( Director of Football esialgu) ning tahaks teda kunagi kindlasti veel treeneripingil istumas näha. Loodetavasti ei otsusta ta mõne teise inglise klubiga end siduda, kuna oleks äärmiselt valus vaadata sellist head treenerit mõne rivaali pingil.

        Kommentaar


          Tere kallid Chelsea fännid...

          Keegi teist on Stamford Bridge's käinud? Tahan ise minna 27 jaanuaril mängule Birmingham City vastu.. Aga küsimus kuidas ma võin osta pileti? 26 jaanuril ainult tulen Londonisse.
          FCLT.EU
          ----------------------------------------------------------------------
          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

          Kommentaar


            Algselt postitas North Vaata postitust
            Tere kallid Chelsea fännid...

            Keegi teist on Stamford Bridge's käinud? Tahan ise minna 27 jaanuaril mängule Birmingham City vastu.. Aga küsimus kuidas ma võin osta pileti? 26 jaanuril ainult tulen Londonisse.
            Tore näha, et üha rohkem ja rohkem fänne end Bridge´le veab Piletitega on nii, et ilmselt General Sale piletid ei tule ning vajalik oleks end True Blue Memberiks teha. Samas kuna see maksaks lisa 25£ poleks sul see 1 mängu pärast väga tark tegu osta. Eriti veel kui see on ilmselt su ainus mäng see aasta. Kuna ma ise olen ka niikuinii sellele mängule liikumas ning mul membership olemas, siis saad ka minu kaudu ma arvan Saada mulle PM-iga oma msn või midagi ja siis arutab asja lähemalt

            Kommentaar


              Tõesti hea et palju eestlasi läheb üksiainus selle mängu pärast inglismaale

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                Tõesti hea et palju eestlasi läheb üksiainus selle mängu pärast inglismaale
                Tule taevas appi!

                Igal juhul bridge'il on jube tore, ise käisin Athletico 4-0 mängu seal kaemas ja kibelen millalgi kindlasti tagasi.

                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Tore näha, et üha rohkem ja rohkem fänne end Bridge´le veab Piletitega on nii, et ilmselt General Sale piletid ei tule ning vajalik oleks end True Blue Memberiks teha. Samas kuna see maksaks lisa 25£ poleks sul see 1 mängu pärast väga tark tegu osta. Eriti veel kui see on ilmselt su ainus mäng see aasta. Kuna ma ise olen ka niikuinii sellele mängule liikumas ning mul membership olemas, siis saad ka minu kaudu ma arvan Saada mulle PM-iga oma msn või midagi ja siis arutab asja lähemalt
                Kas teoreetiliselt saaks tulevikus sinu kaudu pileteid, kui peaks huvi mõne konkreetse mängu vastu tekkima?

                Edu ja meeldivaid elamusi Fulham roadil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas szandor Vaata postitust

                  Kas teoreetiliselt saaks tulevikus sinu kaudu pileteid, kui peaks huvi mõne konkreetse mängu vastu tekkima?

                  Edu ja meeldivaid elamusi Fulham roadil.
                  Ma usun küll Ise olen niikuinii enamus mängudel kohal seega peaksin ka saama ise vähe prestiižsematele mängudele pileti. Vajadusel saan aga mängudele, kus lojaalsuspunkte tarvis pole, kuni 2 lisapiletit. Oleks ju tore üle pika aja ka mõne eestlasest Chelsea fänniga koos staadionil röökida nii et tulge vaan

                  Kommentaar


                    wud luv it

                    Kommentaar


                      kas Ancelotti saaks siis kinga?
                      või Hiddink tuleb abitreeneriks? :O

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                        kas Ancelotti saaks siis kinga?
                        või Hiddink tuleb abitreeneriks? :O
                        Artikli esimene lause peaks su küsimusele vastuse andma.

                        Kommentaar


                          Malouda 5 minutil värav!

                          E: Essienilt nüüd 12. minutil värav Malouda nurgalöögist, peaga.

                          Kommentaar


                            Kuulge lapsed, lõpetage see spämmimine nüüd ja säästke mind kustutamise vaevast. Te pole elu sees nii andekad, kui beebsi või guardiani laiv-kommentaari-mehed, nii et jätke see töö professionaalidele ja hoidke sõrmi.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Gael Kakuta on (tulevikus) ilmselt parima tehnikaga Chelsea mängija, keda ma näinud olen. Tulevik tundub helge, sest Matic oli päris korralik ja hea palliga ning Borini on samuti üllatavalt hea, täna ei jäänud tal isegi füüsilisest poolest vajaka. Alexi ja Mikeli tagasitulekud olid tasemel, kuigi viimane tegi mõned lihtsad sööduvead. Essien oleks pidanud hattricki kätte saama ja Kalou on kahest assistist hoolimata trenni teinud siis, kui mõistust jagati. Isegi kui tegemist oli kõigest Wolvesiga, saab mängupildi üle ainult rõõmu tunda.

                              Kommentaar


                                Tõmmake nüüd vähe tagasi. Pole vaja tiitlit nii vara ka ära anda.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X