320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma siiski arvan, et ei kohtunik ega ka kegi teine peale meie endi ei teinud meile ülemäära liiga. Lihtsalt tundus, et Hughes pani oma mängujoonisega täppi ning õnn soosis pisut enam kodumeeskonda. Ma arvan, et üks põhjuseid, miks Riccy välja võeti oli oht, et sell peab ilma muidu ilma kutsumeta väljakult lahkuma. Kaotuseisus olles oli isegi natuke häbi oma mängijate pärast. Peale igat kaheldavat vile olid kõik kohtunike ümber nagu naksti. Saan aru kui kapten läheb ja küsib kohtunikult vastu võetud otsuste kohta, aga kui JT väljakult lahkus läks asi minu arvates ikka korralikult käest ära. Ashley, Ivan ja Deco kohe lunisid kaarti ning Belletti täkkel võinuks vabalt ka pisut tumedamat värvi kaart olla. Ühesõnaga distsipliin kadus ja mängiti emotsiooni pealt.

    Lampsist kahju. Kuid ega igavesti ei saagi ju eksimatult mängida ning tuleb tunnistada, et vaatamata kehvale löögile oli siiski ka väravavaht igati tasemel. Kui siti kaitseliin mängib nii nagu täna, on nad minu arvates tõsised medalipretendendid. Väravas seisab mees, kes kannatab minu silmis igati võrdlust ükskõik millise tippväravavahiga maailmas ning kindlasti on siti edus suur roll just tema esitustel. Meie kaitseliiniga võis kohati isegi rahule jääda. Esimene värav oli selgelt õnnetu õnnetus ning kaitseliini apsakaks ma seda otseselt ei loeks. Teine värav läheb osaliselt Riccy õlule (kes lollis situatsioonis vea tegi) ning suuresti ka Peetri. Almunia näitas eelmine nädal, kuidas karistuslööke mitte tõrjuda, kuid pets õppust ei suutnud võtta.

    Webb tegi suhteliselt halva partii. Meie väravale eelnenud nurgalöök, mis tegelikkuses pidanuks hoopis väravalöök olema+Siti esimene värav+Lescotti juudovõte Terry´le, mis oleks minu isikliku arvamuse kohaselt pidanud pennal olema+ Ivanovici kollane. Mina isiklikult temas MM-i tasemel kohtuniku kahjuks ei näe. Ründeliini tegevusega ei jäänud ma üldse rahule täna. Kuid eks oma osa on ka selles, et Siti suutis väga tulemuslikku ülevälja pressi teha, mis praktiliselt nullis Anelka tegevuse. Ka Deco mäng oli temale kohaselt kasin. Ashley ja Ivanovic ei saanud ründetegevuses oma parimaid omadusi näidata kuna Siti seda teha ei lasknud Seega pandi Drogba praktiliselt luku taha ning ei saa imestada, et ta täna millegagi hakkama ei saanud. Kuigi selle olukorra lõpus oleks ta siiski pidanud realiseerima.

    Kokkuvõttes loodan, et see mäng tõi osad inimesed maale natukene lähemale ning suudetakse nüüd detsembris-jaanuaris korralikud tulemused teha. Teemanti tipp tundub endiselt nõrk koht ning kui Joe seda kohta täita ei suuda(Decost ei hakka rääkimagi), siis oleks vast jaanuaris tarvis sellele kohale keegi hankida. Tulemas on 3 järjestikkust kodumängu millest esimeses saavad noored(mitte Paulo Ferreira) natuke kogemusi juurde hankida ning siis juba 2 liigamängu, millest 6 punkti on kohustuslikud.

    Kommentaar


      Kuna und veel pole ning MOTD sai ka läbi, siis võrdlesin igavusest eelmise ja selle aasta punktisaaki. Relegeeritud tiimide asemele tõin uued tulijad:

      2009: Chelsea-Hull 2-1, 2008: Chelsea-Hull 0-0 +2 punkti
      2009: Sunderland-Chelsea 1-3, 2008: Sunderland-Chelsea 0-1 +2 punkti
      2009: Fulham-Chelsea 0-2, 2008: Fulham-Chelsea 2-2 +4 punkti
      2009: Chelsea-Burnley 3-0, 2008: Chelsea-WBA 2-0 +4 punkti
      2009: Stoke-Chelsea 1-2, 2008: Stoke-Chelsea 0-2 +4 punkti
      2009: Chelsea-Tottenham 3-0, 2008: Chelsea-Tottenham 1-1 +6 punkti
      2009: Wigan-Chelsea 3-1, 2008: Wigan-Chelsea 0-1 +3 punkti
      2009: Chelsea-Liverpool 2-0, 2008: Chelsea-Liverpool 0-1 +6 punkti
      2009: Aston Villa-Chelsea 2-1, 2008: Aston Villa-Chelsea 0-1 +3 punkti
      2009: Chelsea-Blackburn 5-0, 2008: Chelsea-Blackburn 2-0 +3 punkti
      2009: Bolton-Chelsea 0-4, 2008: Bolton-Chelsea 0-2 +3 punkti
      2009: Chelsea-ManU 1-0, 2008: Chelsea-ManU 1-1 +5 punkti
      2009: Chelsea-Wolves 4-0, 2008: Chelsea-Middlesbrough 2-0 +5 punkti
      2009: Arsenal-Chelsea 0-3, 2008: Arsenal-Chelsea 1-4 +5 punkti
      2009: Manc City-Chelsea 2-1, 2008: Manc City-Chelsea 1-3 +2 punkti

      Seega oleme siiski 2 punniga oma eelmise hooaja graafikust ees. Ei usu, et see hooaeg tiitlivõiduks rohkem punne vaja läheb kui eelmine aasta, st 90 punkti peaks olema piisav(ilmselt piisab pisut vähemastki). Seega peaks võrreldes eelneva aastaga korjama kuskil 7 punkti rohkem. Hetkel siis +2 punkti ning järgmine nädal Evertoniga mängides avaneb võimalus see vahe + 4 peale viia. Tundub, et mul on huvitav laupäeva õhtu

      Kommentaar


        On olemas suured valed ja väikesed valed ning lisaks on veel statistika.
        Kui ma õigesti mäletan, siis Arsenal on ka võrreldes eelmise aastaga punktidega plussis. Vähemalt keegi väitis seda, 100% kindel pole. Ehk siis, ära usu statistikat!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Lampsi pendla mitte realiseerimine v6tab kogu selle eilse jama kokku.

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust

            Webb tegi suhteliselt halva partii. Meie väravale eelnenud nurgalöök, mis tegelikkuses pidanuks hoopis väravalöök olema+Siti esimene värav+Lescotti juudovõte Terry´le, mis oleks minu isikliku arvamuse kohaselt pidanud pennal olema+ Ivanovici kollane.
            See nurgalöök vs väravalöök oli äärekohtuniku viga mite Webbi. City värava puhul kohtunik eksis. Lescotti olukorda ei mäleta hetkel, aga Ivanovic sai vist küll asja eest. Vähemalt mina just mängu ajal vaatasin, et julgelt annab kaardid ära kui vaja mitte ei poputa rõvetsejaid.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              See nurgalöök vs väravalöök oli äärekohtuniku viga mite Webbi. City värava puhul kohtunik eksis. Lescotti olukorda ei mäleta hetkel, aga Ivanovic sai vist küll asja eest. Vähemalt mina just mängu ajal vaatasin, et julgelt annab kaardid ära kui vaja mitte ei poputa rõvetsejaid.
              Kuidas tegi kohtunik vea City esimese värava ajal? See oli vist Micah kes hüpps ja tombas käed vastu keha eest ära nii kuidas sai. Kas mitte polnud reegel nii, et kui käed on vastu enda keha siis ei ole käega mäng kui pihta saad. Voi sinu meelest kui virutad müüris seisvale mehele vastu kerasid kui tal seal käed ees on siis saad pendla?

              Ma ei näe küll kusagil, kus keegi arvaks, et see värav poleks pidanud lugema... ainult Chelsea fännid uluvad selle pärast.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                aga Ivanovic sai vist küll asja eest.
                hahaha. Meeldetuletuseks, Adebayor ja Ivanovic jooksevad kõrvuti. Adekas otsustab väljaku kõrvale joosta ja teeb näo nagu talle tehakse ülekohut. Absoluutselt mingisugust puudet, rääkimata blokeerimist, polnud. Seega Ivanovici kollane on asja eest. Oled õigesti aru saanud. PS: esimesel poolajal vilistati Anelkale ka SWP kõrval jooksmise eest viga.

                Käe oleks võinud anda selle tõttu, et käed polnud loomulikus asendis, vaid tõstetud. 50-50 otsus. Kahtlasem tundus see Carvalho jalg Tevezi seljas, mis minu arvates oli juhuslik, aga kuna mõned targemad on öelnud, et seal oli mingi tahtlik liigutus, siis selle üle ei julge ma vaielda. Üldiselt Webbi suurim viga oligi see, et kõik 50-50 olukorrad olid Man City poole vilistatud (esimesel poolajal oli vigade arv 12-2 vms) ja järjepidevus puudus.

                ESPN, kes mängu näitas, võiks suluseisudest ka vahel kordusi näidata. Oleks tahtnud näha mille peale Drogba ja Anelka koguaeg kurja nägu tegid.

                Pikk jutt, sitt jutt ja tegelt poleks ise tohtinud ka nii kehvalt ju mängida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elevant Vaata postitust
                  hahaha. Meeldetuletuseks, Adebayor ja Ivanovic jooksevad kõrvuti. Adekas otsustab väljaku kõrvale joosta ja teeb näo nagu talle tehakse ülekohut. Absoluutselt mingisugust puudet, rääkimata blokeerimist, polnud. Seega Ivanovici kollane on asja eest. Oled õigesti aru saanud. PS: esimesel poolajal vilistati Anelkale ka SWP kõrval jooksmise eest viga.

                  Käe oleks võinud anda selle tõttu, et käed polnud loomulikus asendis, vaid tõstetud. 50-50 otsus. Kahtlasem tundus see Carvalho jalg Tevezi seljas, mis minu arvates oli juhuslik, aga kuna mõned targemad on öelnud, et seal oli mingi tahtlik liigutus, siis selle üle ei julge ma vaielda. Üldiselt Webbi suurim viga oligi see, et kõik 50-50 olukorrad olid Man City poole vilistatud (esimesel poolajal oli vigade arv 12-2 vms) ja järjepidevus puudus.

                  ESPN, kes mängu näitas, võiks suluseisudest ka vahel kordusi näidata. Oleks tahtnud näha mille peale Drogba ja Anelka koguaeg kurja nägu tegid.

                  Pikk jutt, sitt jutt ja tegelt poleks ise tohtinud ka nii kehvalt ju mängida.
                  Kellegil vist on tõsisemad probleemid silmanägemisega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elevant Vaata postitust
                    hahaha. Meeldetuletuseks, Adebayor ja Ivanovic jooksevad kõrvuti. Adekas otsustab väljaku kõrvale joosta ja teeb näo nagu talle tehakse ülekohut. Absoluutselt mingisugust puudet, rääkimata blokeerimist, polnud.
                    Kui kirjeldasid seda olukorda siis tleb meelde, et oli jah mingi olukord. Mina nagu mäletan et oli viga ja puude. Aga kui sa räägid et puudet ei olnud, siis postita siia video sellest olukorrast, siis võime edasi rääkida.

                    Kommentaar


                      Ivanovici ja Adebayori vahel oli küll mingi väike puude, aga see oli nii väike, et Manu sugune suur mees poleks pidanud sellest väljagi tegema, hoopis mõtles ta aga, et käib korraks jookseb väljakult ära, ju tahtis siis juua või midagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kui kirjeldasid seda olukorda siis tleb meelde, et oli jah mingi olukord. Mina nagu mäletan et oli viga ja puude. Aga kui sa räägid et puudet ei olnud, siis postita siia video sellest olukorrast, siis võime edasi rääkida.
                        Ei viitsi otsida, see üks sündmus ei mõjutanud oluliselt mängu käiku ja pole nii tähtis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raiko Vaata postitust
                          Ivanovici ja Adebayori vahel oli küll mingi väike puude, aga see oli nii väike, et Manu sugune suur mees poleks pidanud sellest väljagi tegema, hoopis mõtles ta aga, et käib korraks jookseb väljakult ära, ju tahtis siis juua või midagi.
                          suurte kiiruste juures piisab väikesest puutest, et tasakaalust välja viia ja jooksurütm sassi ajada. Väikeste kiiruste juures pole kerged puuted loomulikult probleemiks.

                          Kommentaar


                            Muidugi, aga Adebayor ei läinud tasakaalust välja, ta lihtsalt jooksis eemale selle väikse tõuke peale. Vähemalt minu arust, keegi videoklipi leiab, vaataks seda olukorda hea meelega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raiko Vaata postitust
                              Muidugi, aga Adebayor ei läinud tasakaalust välja, ta lihtsalt jooksis eemale selle väikse tõuke peale. Vähemalt minu arust, keegi videoklipi leiab, vaataks seda olukorda hea meelega.
                              Jah sest kui sa lidud suure hooga ja keegi sulle paremalt sisse jookseb siis on täiesti ebaloomulik paar sammu vasakule teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kui kirjeldasid seda olukorda siis tleb meelde, et oli jah mingi olukord. Mina nagu mäletan et oli viga ja puude. Aga kui sa räägid et puudet ei olnud, siis postita siia video sellest olukorrast, siis võime edasi rääkida.


                                see Lescotti juudovõte on peal(10:30). Ivanovici kollast kahjuks mitte. Selle esimese korneriga pole vahet, kas eksis peakohtunik või äärekas. Pask oli see trio igatahes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X