320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Sitasti eeldad. 1-1@Milano. Mourinho võit sisaldas muidugi vollest tuntud liigutusega väravat ... Lisaks tegi Carlo tema Portole 2003 Uefa Supercupis tuule alla.
    Minu viga siis, panen Carletto nime taha ühe plussi juurde.

    Kommentaar


      Algselt postitas elevant Vaata postitust
      vaadates kui kärsitud olid fännid peale Evertoni mängu ja Pompey mängu ajal
      See, et 1000 jobu staadionil vilistasid, ei näita kõikide fännide seisukohta antud küsimuses Ian Wright on muidugi vana närune cnut aga noh..mis sa ex-goonerilt ikka ootad. Igatahes on see uus süsteem minu sümpaatia võitnud. Mängud on niimoodi ära jaotatud, et ei jää mingit lollakat vahet sisse. Oleks ju päris tobe olnud, kui kahe mängu vahele jäänuks kuu aega.

      Kommentaar


        Oot, mis Wright mängis paaride loosimisel fortuunat või olen millestki muust ilma jäänud?

        Kommentaar


          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
          Oot, mis Wright mängis paaride loosimisel fortuunat või olen millestki muust ilma jäänud?
          Chelsea fans have no class
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Petr Cech on ka eks-guunerist närune cunt, või siiski...?

            see ühepäevaliblikatest buu-boiste teatav esilekerkimine on ju kõigi suuremate klubide häda, eelmise hooaja Emiratesi kohatist atmosfääri kasvõi meenutades. ühe Manchesteri klubi staadionile satub neid ka igale mängule ikka üldiselt rohkem kui kaks ja ega teinegi sellest saatusest ilmselt paari aasta pärast ei pääse, kui naftamaitse suus mõnevõrra hapumaks muutunud. "plastic fans" on üks suht tabav välismaakeelne nimetus niisuguste kohta.
            teisest küljest ei ole suurem osa siin teemas stabiilselt postitavatest sinise vapiga tegelastest tõtt-öelda aja jooksul väga muljet jätnud, et nad samasse alajaotusesse kuuluksid, seega vast ei tasu ka üleliia solvuda. olgu või ian wank, aga tegelikult kirjutab mees ju suhteliselt õiget asja.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              No ma olin ka ise sellel nüüdseks kurikuulsal Evertoni mängul kohal. Paiknesin fännisektoris ning võin küll öelda, et minu ümbruses olevad fännid kas plaksutasid või olid lihtsalt vait. Aga kedagi jeerimas ma küll ei kuulnud-näinud. Ilmselt oli siis tegu selliste esimest korda üldse/aastas statal olevate fännidega, kes, makstes 40-50 poundi pileti eest, tahavad näha meekonda 4-0, 5-0 võitu vormistamas. Nõustun sinuga täiesti, Vince, et igal vähegi suuremal meeskonnal on sellised fännid. Eks ootused ole alati suured ning iga mäng tuleb ju võita. Samas pole nagu mingit häält tehtud, kui Arsenali, Pooli või ManU või kelle iganes fännid vilistavad meeskonna väljakult ära. Olen kindel, et ka pärast Villa mängu polnud ka fännid Old Traffordil kõige rõõmsamad. Aga millegipärast jääb alati meie klubi kõigile ette. Aga eks peab leppima sellega, et meil on Inglismaal vihkajaid ja kaikaid kodatesse loopijaid ikka märksa rohkem kui toetajaid.

              Kommentaar


                Vaata, Tselsi, teil pole nagu muidu midagi viga, aga teil on kole pede vapivärv. Sinine.

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Vaata, Tselsi, teil pole nagu muidu midagi viga, aga teil on kole pede vapivärv. Sinine.

                  Eestimaa siis üldse pedederiik, kuna sinine ju vabaduse ja ka lipuvärv? Siiski teeks nii, et purjuspeaga ei postitaks siia. Selleks on minu teada teema olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Vaata, Tselsi, teil pole nagu muidu midagi viga, aga teil on kole pede vapivärv. Sinine.

                    Eesti ja Eesti koondis on pede? Maga kaineks mees.

                    Kommentaar


                      Ylimalt hull n2dalavahetus Chelski jaoks. Tahaks t2nada Granti scouserite j6ulude 2ra rikkumises. Duff on lihtsalt kompu tegelane. Special One tagasi SB-l...no on ikka toredad ajad.

                      K6ike paremat chelski f2nnidele neil hiilgavatel aegadel...laske naerul minna, kuniks saab.

                      Lisaks v2ike intekas Lampsiga> http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...us/8396251.stm

                      Kommentaar


                        Lisaks meelitas Tal Ben Haim Maschilt selle punase välja ja tänud ka Fulhamile, nüüd on kena võimalus vahet suurendada.
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Mascherano punase yle t6esti hea meel...see c*NT on alati kergelt p22senud, kuigi tegemist on v2ga r2pase m2ngijaga

                          Kommentaar


                            ole rahulik idikas na
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas reed Vaata postitust
                              ole rahulik idikas na

                              igal ühel oma arvamus. ära sõima

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                                igal ühel oma arvamus. ära sõima
                                Jup, sest ta oli ainuke, kes siin ropendas/sõimas =/ .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X