320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Salamisi lootsingi vasakkaitses Florenti näha. Põnev saab olema. Kui tal täna on see päev, kui tahtmist on, saab ta kindlasti hakkama. Kalou valik ka natuke huvitav, aga ilmselgelt on Carlo arvestanud seekord ka vastasega koosseisu valides. Belletti oleks Maiconi vastu ilmselgelt kõik kahevõitlused kaotanud, samas loodetavasti Kalou saab Zanetti vastu oma kiirust näidata.

    Kommentaar


      Huvitav koosseis. Muidu nagu usaldan Papa Carlot, aga Kalou eelistamine Studgele tundub hetkel arusaamatu. No 2kki t6sti s2tib midagi Zanetti vastu, eks n2is...

      Kommentaar


        Kalou on tõsiselt kvaliteet tüüp kui hea mäng on ju. Mis te kritiseerite. Või olen ma liiga optimistlik?
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          H2id m2nge on tal kahjuks liiga v2he...ise olen kah alati nagu silmanud, et 22rel on ta kohati p2ris hea, aga ryndajana(eriti realiseerimisel) nagu kivipallur

          Kommentaar


            cech hooaja lõpuni out?

            Kommentaar


              Algselt postitas mömm Vaata postitust
              cech hooaja lõpuni out?
              Nii hull see asi nüüd ka ei ole.

              Kommentaar


                kõige halvem ei olnud ,aga ründest jäi natuke puudu ja ees oli suht kinni kõik. Interile tuleb ka natuke au anda ,et suht vähe eksisid peale selle värava momendi kus ivanovicil lasti minna. Loodame kodus paremat ja natuke teistsugust mängu ja ,et cechist ikka asja saab .

                Kommentaar




                  On teada ka Cechi vigastusest midagi?

                  Kommentaar


                    Ma ütleks et selle põhjal et 80 minutit oli mäng Interi poolel oleks kindlasti võinud tulemus teine olla, aga resultatiivsem pool oli seekord kodumeeskond seega tuleb Bridgel samamoodi teha.
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Converse Vaata postitust
                      On teada ka Cechi vigastusest midagi?
                      Kuskilt käis läbi Carlo kommentaar, et ikka sääremari olevat, mitte põlv. Oleks meeldiv, kui mingist pikemast jamast pääseks, see mees on karjääri jooksul niigi ülekohtuselt palju rappida saanud.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        miilits tegi abielurikkujale päris odavalt ära või mis?

                        Kommentaar


                          Petr siis kuu aega eemal.

                          Kommentaar


                            hea et niigi läks

                            Kommentaar


                              Kartsin, et miski 3 kuud. Seekord läks siis nii hästi.

                              Kommentaar


                                EPL. Chelsea v Manchester City
                                Fa Cup. Chelsea v Stoke city
                                EPL. Chelsea v West Ham Utd
                                CL. Chelsea v Internazionale
                                EPL. Blackburn v Chelsea
                                EPL. Portsmouth v Chelsea

                                nh, need siis mängud kus peaks portugaalane väravas alustama.
                                raskemad neist siis mudugi Champions League match ning järgmine liigamäng.
                                ka Stoke võib midagi ohtliku luua, teised mängud ei tohiks olla probleemiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X