320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hah, vastasfännid peavad Hilariot mingiks nõrgukeseks? Alati, kui teda on vaja olnud, on ta Cechi koha vääriliselt täitnud. Stoke'i vastu on raskusi igal väravavahil, ka Cechil. Mina olen vähemalt kindel, et ta saab suurepäraselt hakkama. Nagu sai hästi hakkama ka Florent vasakkaitses. Citeh vastu on võimalik meil sinna ka Ferreirat panna, aga loodan, et Carlo jääb prantslase juurde. Näeks siis vasakut äärt ka ründamas väheke. Kuna City ilmselt proovib jälle tihedat pressingut mängida, oleksime pallihoidmisel samuti kindlamad, sest praegune Malouda juba väikest kehamängu ei karda.

    Kommentaar


      Algselt postitas elevant Vaata postitust
      Hah, vastasfännid peavad Hilariot mingiks nõrgukeseks? Alati, kui teda on vaja olnud, on ta Cechi koha vääriliselt täitnud. Stoke'i vastu on raskusi igal väravavahil, ka Cechil. Mina olen vähemalt kindel, et ta saab suurepäraselt hakkama. Nagu sai hästi hakkama ka Florent vasakkaitses. Citeh vastu on võimalik meil sinna ka Ferreirat panna, aga loodan, et Carlo jääb prantslase juurde. Näeks siis vasakut äärt ka ründamas väheke. Kuna City ilmselt proovib jälle tihedat pressingut mängida, oleksime pallihoidmisel samuti kindlamad, sest praegune Malouda juba väikest kehamängu ei karda.
      Uue treeneriga ei mängita eriti korget pressingut. Pigem tommatakse hoopis tagasi...

      Kommentaar


        Algselt postitas elevant Vaata postitust
        Hah, vastasfännid peavad Hilariot mingiks nõrgukeseks? Alati, kui teda on vaja olnud, on ta Cechi koha vääriliselt täitnud. Stoke'i vastu on raskusi igal väravavahil, ka Cechil. Mina olen vähemalt kindel, et ta saab suurepäraselt hakkama. Nagu sai hästi hakkama ka Florent vasakkaitses. Citeh vastu on võimalik meil sinna ka Ferreirat panna, aga loodan, et Carlo jääb prantslase juurde. Näeks siis vasakut äärt ka ründamas väheke. Kuna City ilmselt proovib jälle tihedat pressingut mängida, oleksime pallihoidmisel samuti kindlamad, sest praegune Malouda juba väikest kehamängu ei karda.
        kas keegi on öelnud et ta on mingi nõrguke?

        Kommentaar


          Ta lihtsalt rääkis miks ta eelistab Maloudat Ferreirale. Sest Ferreira eirab kehamängu. Nii sain mina aru vähemalt.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            terry ja bridge ei surunud kätt
            Madridista

            Kommentaar


              Bridge saab palli ja buuu... Tõeline klass.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                Kommentaar




                  tzzzzzzzz, kuradi hea

                  e: CECHI ON VAJA!!!

                  Kommentaar


                    haha, go bridge!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                      terry ja bridge ei surunud kätt
                      kas sa suruks selle mehe kätt kes su naist pani?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        kas sa suruks selle mehe kätt kes annaks selle eest penalti?

                        Kommentaar


                          Belletti super sub.

                          Kommentaar


                            chelski mehed n2rvide ravile...jubedus kuubis!

                            Kommentaar


                              fantastiline mäng tselsi poolt. Nii peabki!!
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Täna üsna supermäng seni. Ma juba ootan põnevusega kas suudame äkki 5-1 imeda ja kolmanda punase saada.
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X