320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    Kindlasti on ta vorm langenud, aga see, et ta pidevalt nii madalale langeb ja 22rel vigurdab on seet6ttu, et teemanti pealt on yle mindud kuusepuu peale, mis t6ttu ei ei saa ta enam Drogsteri k6rval vegeteerida teise ryndajana.
    Vigurdagu kuidas tahavad, aga homne mäng paraku lihtne ei saa olema. Loodan, et kaitse on nii tugev, et Turnbull saab väravas rahulikult sudokusid lahendada ja sellised poisid nagu Alex ja Ivanovic klaarivad lisaks teistele asja ära, nagu tähtsates voorudes CL-is tavaks on (scouserid eelmisel hooajal - toim.)

    Ehk saab Ross siiski kuidagi hakkama ja Special One'i poisid saavad Serie A-le keskenduma hakata.

    Kommentaar


      Mina ei põeks väga. Malouda paneb samasuguse mängu nagu West Hami vastu ja fixture lukus ka.. samas üle-optimislik olla ei tasu. Lööb vastu näppe. Aga ma usun et nüüd on juba korra kõrvetada saadud selle 3. minuti väravaga, alustatakse Bridgel veidi rahulikuma manneeriga.
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas szandor Vaata postitust
        Alex
        Riccy peaks põhikoosseisu naasma.
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Enne tänast on seis ikka üsna hapu. Lisaks sellele et väravas seisab meeskonna 3. number, tekitavad küsimuse ka äärekaitsjate valmisolek. Mäng hammersitega on üks asi aga teine asi on see kui vastu tuleb endine peatreener ja hoopis teise kvaliteediga mängijad. Keskkaitse peab täna ikka terasest olema, et Turnbulli elu võimalikult lihtsaks teha.
          Rünnaku pärast nii palju muretseda pole põhjust, kõik eesliini mehed on terve(v.a Deco) ja viimane liigamäng näitas et väravaid tuleb küll. Igaljuhul pöidlad pihku! Loodetavasti koduseinad toetavad ja liigutakse edasi järgmisse ringi

          Kommentaar


            ma isiklikult loodan, et alex on riccy asemel kaitses. viimastes mängudes on minu arust jube hästi hakkama saanud. stoke vastu oli kohe kuidagi eriti kindel

            Kommentaar


              Loodan ise ka, et Alex Riccy asemel kaitses.

              Kommentaar


                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                mäng paraku lihtne ei saa olema

                ega jah, Mourinho pole ju harjunud Stamford Bridge'il kaotama
                nagu juba naljatatakse
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Tänast mängu vilistab Saksamaa kurikuulus Wolfgang Stark, kes 2007 aastal FIFA U-20 MM-il Tšiili-Argentiina mängul hullu oli pannud. 9-st jagatud kollasest läksid 7 Tšiilile, lisaks said tšiilipoisid ka 2 punast. Kokku vilistati kohtumise käigus 53 viga, millest 30 läksid, üllatus-üllatus, Tšiilile.
                  Seda, kuidas Saksa Tank #13 tol korral Ovrebo peale räuskas, mäletavad kõik - äkki on tänane mäng juba eos bratwursti, paulaneri ja jägermeistri seltsis ära otustatud?
                  Õhtuni, seltsimehed!




                  100. postitus

                  Kommentaar


                    Nägemist veerandfinaal. Terve tiim on üks suur-suur tükk sitta ja eriline auhind veel Anelkale. Kuradi flop oleks pidanud poolajal juba ära tulema. Ma olen kibestunud ja mäng pole veel lõppenud. Nägemist.

                    Kommentaar


                      Nii kaua kui J.cole mängis, oli ta ikka täielik 0, masendav

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Converse Vaata postitust
                        Nägemist veerandfinaal. Terve tiim on üks suur-suur tükk sitta ja eriline auhind veel Anelkale. Kuradi flop oleks pidanud poolajal juba ära tulema. Ma olen kibestunud ja mäng pole veel lõppenud. Nägemist.
                        loodetavasti igaveseks. kthx bye
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Peab kiiruga teleka ette minema, on lootust näha Terry pisaraid

                          Kommentaar


                            ega midagi väga nuriseda ei saa küll. kui esimeses ringis kaotas chelsea hea mänguga, siis nüüd kodus tehti küll suht niru esitus.

                            Kommentaar


                              Minu arust see, et Chelsea välja langes väga paha uudis ManU ja Arsenali fännidele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ergo2482 Vaata postitust
                                Peab kiiruga teleka ette minema, on lootust näha Terry pisaraid
                                ai kurja, ma magasin need vist maha(panin streami liiga hilja tööle)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X